Zníženie energetickej náročnosti SOŠ technickej Dubnica nad Váhom
Trenčiansky samosprávny kraj
Predmet zákazky rieši stavebné úpravy jednotlivých pavilónov areálu školy za účelom zníženia energetickej náročnosti a prevádzkovania z hľadiska úspory energií jednotlivých budov. Ide najmä o komplexný návrh zateplenia obvodových stien budov, zateplenie strešných konštrukcií, komplexnú výmenu výplní otvorov v obvodových stenách – okien a dverí jednotlivých pavilónov. Areál súčasnej školy ktorý sa skladá z viacerých pavilónov – blokov bol postavený začiatkom šesťdesiatych rokov minulého storočia. Prevažná časť stavieb je postavená formou murovaných konštrukcií z plnej pálenej tehly prípadne z tehly CDm. Takéto riešenie obvodovej konštrukcie z hľadiska energetických požiadaviek už nevyhovuje a preto je nutné technické parametre muriva vylepšiť dodatočnou tepelnou izoláciou. Izolovanie stien jednotlivých objektov je navrhnuté formou kontaktného zatepľovacieho systému s finálnou povrchovou úpravou omietkou a lepeným keramickým obkladom v imitácii režného tehlového muriva. Pre potreby tepelnej izolácie je zvolený materiál primárne minerálna vlna a doplnkový materiál pre zatepľovanie konštrukcií pod terénom - extrudovaný polystyrén. Výmena výplne otvorov je zameraná na výmenu pôvodných drevených zdvojených okien za nové okná a dvere konštrukcie z hliníkových a plastových profilov so zasklením determickým trojsklom. Realizáciou opráv a zateplenia fasád jednotlivých objektov nedôjde k zmene funkcii využitia stavby, zmenám v priestorovom charaktere stavby ako i k zmene zastavanej plochy. Rovnako sa nezmenia pomery plôch zachytávania zrážkovej vody zo striech, ktoré sú zvedené do dažďovej kanalizácie.
TermínDeadline 2026-10-09
Kto? Čo? Kde?| Dátum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-31 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Zníženie energetickej náročnosti SOŠ technickej Dubnica nad Váhom
Referenčné číslo:
Gasparik_TSK_17
Krátky popis:
Produkty/služby: Stavebné práce na objektoch stredných škôl 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 3755776.22 EUR 💰
Popis
Interný identifikátor:
Gasparik_TSK_17
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Cieľ strategického verejného obstarávania: Obmedzenie environmentálnych vplyvov
Kritériá zeleného verejného obstarávania: Iné kritériá zeleného verejného obstarávania
Hlavné miesto alebo miesto výkonu:
439/18
PSČ: 018 41
Mesto: Dubnica nad Váhom
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Trenčiansky kraj 🏙️
Trvanie: 12 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 1
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-10-09 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-10-09 10:30:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Ponuky sa otvárajú prostredníctvom IS ePVO on-line
Podmienky otvárania ponúk (Informácie o oprávnených osobách a postup otvárania ponúk): Ponuky sa otvárajú prostredníctvom IS ePVO on-line
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 300 dní
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Informácia, či sa požaduje zábezpeka ✅
Je povinné uviesť mená a odbornú kvalifikáciu zamestnancov určených na plnenie zmluvy
Dátum otvorenia: 2026-10-09 10:30:00 📅
Miesto: Ponuky sa otvárajú prostredníctvom IS ePVO on-line
Ďalšie informácie: Ponuky sa otvárajú prostredníctvom IS ePVO on-line
Elektronická fakturácia: Povolená
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Poradie dôležitosti
Podmienky zadávania zákazky
Verejné obstarávanie podlieha povinnostiam nariadenia 2022/2560 o zahraničných subvenciách ✅
Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Kritérium výberu: Referencie na špecifikované práce
Zoznam a stručný opis pravidiel a kritérií:
Zoznam a stručný opis pravidiel a kritérií:
+ ďalších 26
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Trenčiansky samosprávny kraj
Národné registračné číslo:
36126624
Poštová adresa: K dolnej stanici
20A
Poštové smerovacie číslo: 91101
Poštové mesto: Trenčín
Región: Trenčiansky kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: gaslub@hotmail.com 📧
Telefón: +421903012014 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/2812 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Regionálny alebo miestny orgán
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/563462 🌏
URL adresa účasti: https://evo.isepvo.sk/evo/ 🌏
Názov: Is epvo
Identifikátor finančných prostriedkov EÚ: PSK-SIEA-007-2024-ITI-EFRR
Viac podrobností o finančných prostriedkoch EÚ: Jednou z podmienok podania žiadosti je ukončené Verejné obstarávanie.
Program súvisiaci s finančnými prostriedkami EÚ: Európsky fond regionálneho rozvoja (EFRR) (2021/2027)
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Ďalšie informácie
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 168-600062 (2026-08-31)
- Stavebné práce (>20 nové verejné obstarávania)