„Zlepšenie cyklistickej infraštruktúry na hornej Nitre“ – úsek Prievidza – Handlová – II. etapa – projektová dokumentácia stavebného zámeru a inžinierska činnosť
Trenčiansky samosprávny kraj
Predmetom zákazky je vypracovanie projektovej dokumentácie – stavebného zámeru (PD) a inžinierska činnosť s cieľom vydania rozhodnutia o stavebnom zámere (IČ) pre stavbu „Zlepšenie cyklistickej infraštruktúry na hornej Nitre“ – úsek Prievidza – Handlová – II. etapa. Cyklotrasa bude naprojektovaná od hranice k.ú. Veľká Čausa a k.ú. Chrenovec – Brusno až po k.ú. Handlová s napojením na miestnu komunikáciu v Handlovej. Predpokladaná dĺžka cyklotrasy je do 8 km.
TermínDeadline 2026-10-02
Kto? Čo?- • Architektonické a súvisiace služby › Architektonické, inžinierske a plánovacie služby
- • Inžinierske služby › Inžinierske projektovanie
História obstarávania
| Dátum | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-01 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-09-01)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: „Zlepšenie cyklistickej infraštruktúry na hornej Nitre“ – úsek Prievidza – Handlová – II. etapa – projektová dokumentácia stavebného zámeru a inžinierska činnosť
Referenčné číslo:
Krátky popis:
Typ zmluvy: Služby
Produkty/služby: Architektonické, inžinierske a plánovacie služby 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 87 000 EUR 💰
Popis
Interný identifikátor:
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Ďalšie produkty/služby: Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Trenčiansky kraj 🏙️
Trvanie: 15 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-10-02 12:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-10-02 12:30:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Sídlo verejného obstarávateľa
Podmienky otvárania ponúk (Informácie o oprávnených osobách a postup otvárania ponúk):
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 6 mesiacov
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Informácia, či sa požaduje zábezpeka ✅
Je povinné uviesť mená a odbornú kvalifikáciu zamestnancov určených na plnenie zmluvy
Dátum otvorenia: 2026-10-02 12:30:00 📅
Miesto: Sídlo verejného obstarávateľa
Ďalšie informácie:
Elektronická fakturácia: Povolená
Bude sa používať elektronické objednávanie ✅
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ pevného čísla: Pevná hodnota (spolu)
Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Požadované zálohy a záruky:
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Trenčiansky samosprávny kraj
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: K dolnej stanici
20A
Poštové smerovacie číslo: 91101
Poštové mesto: Trenčín
Región: Trenčiansky kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: daniel.mikuscak@tsk.sk 📧
Telefón: 0918600969 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/2812 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Regionálny alebo miestny orgán
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/564751 🌏
URL adresa účasti: https://www.isepvo.sk 🌏
Názov: Is evo
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 170-608471 (2026-09-01)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: „Zlepšenie cyklistickej infraštruktúry na hornej Nitre“ – úsek Prievidza – Handlová – II. etapa – projektová dokumentácia stavebného zámeru a inžinierska činnosť
Referenčné číslo:
TSK_PD_HN_II
Krátky popis:
Predmetom zákazky je vypracovanie projektovej dokumentácie – stavebného zámeru (PD) a inžinierska činnosť s cieľom vydania rozhodnutia o stavebnom zámere (IČ) pre stavbu „Zlepšenie cyklistickej infraštruktúry na hornej Nitre“ – úsek Prievidza – Handlová – II. etapa.
Cyklotrasa bude naprojektovaná od hranice k.ú. Veľká Čausa a k.ú. Chrenovec – Brusno až po k.ú. Handlová s napojením na miestnu komunikáciu v Handlovej. Predpokladaná dĺžka cyklotrasy je do 8 km.
Zobraziť viac
Produkty/služby: Architektonické, inžinierske a plánovacie služby 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 87 000 EUR 💰
Popis
Interný identifikátor:
TSK_PD_HN_II
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Ďalšie produkty/služby: Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Trenčiansky kraj 🏙️
Trvanie: 15 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-10-02 12:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-10-02 12:30:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Sídlo verejného obstarávateľa
Podmienky otvárania ponúk (Informácie o oprávnených osobách a postup otvárania ponúk):
Verejný obstarávateľ otváranie ponúk zabezpečí prostredníctvom funkcionality informačného systému IS EVO a v súlade s § 52 ZVO, tzn. že v okamihu otvorenia ponúk systém IS EVO vygeneruje a odošle Zápisnicu z otvárania ponúk všetkým uchádzačom, ktorí predložili ponuku do lehoty na predkladanie ponúk. Odoslaná zápisnica bude obsahovať počet predložených ponúk a návrhy na plnenie kritérií, ktoré sa dajú vyjadriť číslom. Systém IS EVO odošle uchádzačom notifikáciu s informáciou, že na zákazke boli otvorené ponuky a s linkou, na ktorej je prístupná daná zápisnica z otvárania ponúk. Notifikácia bude odoslaná do schránky správ na portáli ÚVO a na e-mail používateľa.
Zobraziť viac
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 6 mesiacov
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Informácia, či sa požaduje zábezpeka ✅
Je povinné uviesť mená a odbornú kvalifikáciu zamestnancov určených na plnenie zmluvy
Dátum otvorenia: 2026-10-02 12:30:00 📅
Miesto: Sídlo verejného obstarávateľa
Ďalšie informácie:
Verejný obstarávateľ otváranie ponúk zabezpečí prostredníctvom funkcionality informačného systému IS EVO a v súlade s § 52 ZVO, tzn. že v okamihu otvorenia ponúk systém IS EVO vygeneruje a odošle Zápisnicu z otvárania ponúk všetkým uchádzačom, ktorí predložili ponuku do lehoty na predkladanie ponúk. Odoslaná zápisnica bude obsahovať počet predložených ponúk a návrhy na plnenie kritérií, ktoré sa dajú vyjadriť číslom. Systém IS EVO odošle uchádzačom notifikáciu s informáciou, že na zákazke boli otvorené ponuky a s linkou, na ktorej je prístupná daná zápisnica z otvárania ponúk. Notifikácia bude odoslaná do schránky správ na portáli ÚVO a na e-mail používateľa.
Zobraziť viac
Bude sa používať elektronické objednávanie ✅
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ pevného čísla: Pevná hodnota (spolu)
Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Požadované zálohy a záruky:
Zábezpeka je stanovená vo výške 2 000,00 EUR. Podrobnosti o zložení zábezpeky sú uvedené v súťažných podkladoch.
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Trenčiansky samosprávny kraj
Národné registračné číslo:
36126624
Poštová adresa: K dolnej stanici
20A
Poštové smerovacie číslo: 91101
Poštové mesto: Trenčín
Región: Trenčiansky kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: daniel.mikuscak@tsk.sk 📧
Telefón: 0918600969 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/2812 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Regionálny alebo miestny orgán
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/564751 🌏
URL adresa účasti: https://www.isepvo.sk 🌏
Názov: Is evo
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Informácie o elektronických pracovných postupoch
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 170-608471 (2026-09-01)
Nové obstarávania v súvisiacich kategóriách 🆕
- Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby (>20 nové verejné obstarávania)
- Architektonické a súvisiace služby (6)
- Architektonické, inžinierske a plánovacie služby (4)
- Dohľad nad projektom a dokumentáciou
- Dohľad nad stavebnými prácami
- Predlohy plánov (systémy a integrácia)
- Príprava projektov a návrhov, odhad nákladov
- Schvaľovacie plány, vykonávacie výkresy a špecifikácie
- Určovanie a zostavovanie objemov pri výstavbe
- Výpočet nákladov, monitorovanie nákladov
- Štúdia realizovateľnosti, poradenská služba, analýza