Predmetom je modernizácia jestvujúcej budovy školy a novostavba budovy pre umiestnenie odborných učební a reprezentačných priestorov pre potreby Strednej zdravotníckej školy. Stavba je rozdelená na samostatne fungujúce časti / stavebné objekty podľa účelu. Hlavným zámerom investora je vytvorenie podmienok pre možnosť skvalitnenia podmienok vyučovacieho procesu formou modernizácie súčasných priestorov SZŠ v historickej budove a vybudovanie nových objektov pre potreby školy, tak aby zodpovedali súčasným požiadavkám a nárokom na výučbu na strednej odbornej škole. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v dokumentácii, ktoré zároveň predstavujú aj súčasť tohto opisu predmetu zákazky (Príloha č. 7 súťažných podkladov).
Termín
Lehota na predkladanie ponúk bola 2026-07-30.
Verejné obstarávanie bolo zverejnené na 2026-06-17.
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-06-17) Objekt Rozsah obstarávania
Názov: „Zdravotnícky kampus v Nových Zámkoch“ - Prístavba a stavebné úpravy Strednej zdravotníckej školy v Nových Zámkoch
Referenčné číslo: 09170/2026/MAJ
Krátky popis:
Predmetom je modernizácia jestvujúcej budovy školy a novostavba budovy pre umiestnenie odborných učební a reprezentačných priestorov pre potreby Strednej zdravotníckej školy. Stavba je rozdelená na samostatne fungujúce časti / stavebné objekty podľa účelu. Hlavným zámerom investora je vytvorenie podmienok pre možnosť skvalitnenia podmienok vyučovacieho procesu formou modernizácie súčasných priestorov SZŠ v historickej budove a vybudovanie nových objektov pre potreby školy, tak aby zodpovedali súčasným požiadavkám a nárokom na výučbu na strednej odbornej škole.
Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v dokumentácii, ktoré zároveň predstavujú aj súčasť tohto opisu predmetu zákazky (Príloha č. 7 súťažných podkladov).
Predmetom je modernizácia jestvujúcej budovy školy a novostavba budovy pre umiestnenie odborných učební a reprezentačných priestorov pre potreby Strednej zdravotníckej školy. Stavba je rozdelená na samostatne fungujúce časti / stavebné objekty podľa účelu. Hlavným zámerom investora je vytvorenie podmienok pre možnosť skvalitnenia podmienok vyučovacieho procesu formou modernizácie súčasných priestorov SZŠ v historickej budove a vybudovanie nových objektov pre potreby školy, tak aby zodpovedali súčasným požiadavkám a nárokom na výučbu na strednej odbornej škole.
Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v dokumentácii, ktoré zároveň predstavujú aj súčasť tohto opisu predmetu zákazky (Príloha č. 7 súťažných podkladov).
Typ zmluvy: Práce
Produkty/služby: Stavebné práce📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 9913601.40 EUR 💰
Popis
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Ďalšie produkty/služby:
Cieľ strategického verejného obstarávania: Splnenie sociálnych cieľov
Objednávateľ ako verejný obstarávateľ ako osobitnú podmienku plnenia zmluvy vyžaduje použitie sociálneho hľadiska v zmysle § 10 ods. 7 a v nadväznosti na § 2 ods. 5 písm. p) Zákona o verejnom obstarávaní. Použité sociálne hľadisko predstavuje aspekt súvisiaci s predmetom zákazky, ktorý bude viesť k pozitívnemu sociálnemu vplyvu a to hlavne k podpore zamestnanosti. Presný opis sociálneho hľadiska sa nachádza v čl. XIII zmluvy o dielo ktorá je súčasťou súťažných podmienok.
Objednávateľ ako verejný obstarávateľ ako osobitnú podmienku plnenia zmluvy vyžaduje použitie sociálneho hľadiska v zmysle § 10 ods. 7 a v nadväznosti na § 2 ods. 5 písm. p) Zákona o verejnom obstarávaní. Použité sociálne hľadisko predstavuje aspekt súvisiaci s predmetom zákazky, ktorý bude viesť k pozitívnemu sociálnemu vplyvu a to hlavne k podpore zamestnanosti. Presný opis sociálneho hľadiska sa nachádza v čl. XIII zmluvy o dielo ktorá je súčasťou súťažných podmienok.
Podporovaný sociálny cieľ: Pracovné príležitosti pre dlhodobo nezamestnané osoby, znevýhodnené osoby a/alebo osoby so zdravotným postihnutím
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Nitriansky kraj
🏙️
Trvanie: 24 mesiacov Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001 Rozsah obstarávania
Ďalšie produkty/služby:
Postup Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-07-30 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-07-30 11:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): online , Úrad Nitrianskeho samosprávneho kraja - Rázusova 2/A 94901 Nitra
Podmienky otvárania ponúk (Informácie o oprávnených osobách a postup otvárania ponúk):
Verejný obstarávateľ otváranie ponúk zabezpečí prostredníctvom funkcionality informačného systému IS EVO, tzn. že v okamihu otvorenia ponúk systém IS EVO vygeneruje a odošle Zápisnicu z otvárania ponúk všetkým uchádzačom, ktorí predložili ponuku do lehoty na predkladanie ponúk. Odoslaná zápisnica bude obsahovať počet predložených ponúk a návrhy na plnenie kritérií, ktoré sa dajú vyjadriť číslom. Systém IS EVO odošle uchádzačom notifikáciu s informáciou, že na zákazke boli otvorené ponuky a s linkou, na ktorej je prístupná daná zápisnica z otvárania ponúk. Notifikácia bude odoslaná do schránky správ na portáli ÚVO a na e-mail používateľa.
Podmienky otvárania ponúk (Informácie o oprávnených osobách a postup otvárania ponúk)
Verejný obstarávateľ otváranie ponúk zabezpečí prostredníctvom funkcionality informačného systému IS EVO, tzn. že v okamihu otvorenia ponúk systém IS EVO vygeneruje a odošle Zápisnicu z otvárania ponúk všetkým uchádzačom, ktorí predložili ponuku do lehoty na predkladanie ponúk. Odoslaná zápisnica bude obsahovať počet predložených ponúk a návrhy na plnenie kritérií, ktoré sa dajú vyjadriť číslom. Systém IS EVO odošle uchádzačom notifikáciu s informáciou, že na zákazke boli otvorené ponuky a s linkou, na ktorej je prístupná daná zápisnica z otvárania ponúk. Notifikácia bude odoslaná do schránky správ na portáli ÚVO a na e-mail používateľa.
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 12 mesiacov Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Dátum otvorenia: 2026-07-30 11:00:00 📅
Miesto: online , Úrad Nitrianskeho samosprávneho kraja - Rázusova 2/A 94901 Nitra
Ďalšie informácie:
Verejný obstarávateľ otváranie ponúk zabezpečí prostredníctvom funkcionality informačného systému IS EVO, tzn. že v okamihu otvorenia ponúk systém IS EVO vygeneruje a odošle Zápisnicu z otvárania ponúk všetkým uchádzačom, ktorí predložili ponuku do lehoty na predkladanie ponúk. Odoslaná zápisnica bude obsahovať počet predložených ponúk a návrhy na plnenie kritérií, ktoré sa dajú vyjadriť číslom. Systém IS EVO odošle uchádzačom notifikáciu s informáciou, že na zákazke boli otvorené ponuky a s linkou, na ktorej je prístupná daná zápisnica z otvárania ponúk. Notifikácia bude odoslaná do schránky správ na portáli ÚVO a na e-mail používateľa.
Verejný obstarávateľ otváranie ponúk zabezpečí prostredníctvom funkcionality informačného systému IS EVO, tzn. že v okamihu otvorenia ponúk systém IS EVO vygeneruje a odošle Zápisnicu z otvárania ponúk všetkým uchádzačom, ktorí predložili ponuku do lehoty na predkladanie ponúk. Odoslaná zápisnica bude obsahovať počet predložených ponúk a návrhy na plnenie kritérií, ktoré sa dajú vyjadriť číslom. Systém IS EVO odošle uchádzačom notifikáciu s informáciou, že na zákazke boli otvorené ponuky a s linkou, na ktorej je prístupná daná zápisnica z otvárania ponúk. Notifikácia bude odoslaná do schránky správ na portáli ÚVO a na e-mail používateľa.
Bude sa používať elektronická platba ✅ Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (percentá, presne)
1. Verejný obstarávateľ bude postupovať podľa §66 ods. 7 ZVO, nakoľko nepoužije
aukciu, vyhodnotenie splnenia podmienok účasti a vyhodnotenie ponúk z hľadiska splnenia požiadaviek
na predmet zákazky uskutoční po vyhodnotení ponúk na základe kritérií na vyhodnotenie ponúk.
2. Zábezpeka sa nevyžaduje.
3. Komunikácia medzi verejným obstarávateľom a záujemcami/uchádzačom v zmysle § 20 ZVO sa bude
uskutočňovať elektronicky prostredníctvom elektronickej platformy - informačného systému verejnej
správy a využitím informačného systému Elektronického verejného obstarávania. Podania a dokumenty
súvisiace s uplatnením revíznych postupov sú medzi verejným obstarávateľom a záujemcami/
uchádzačmi doručované prostredníctvom komunikačného rozhrania IS EVO. Metodika postupu na
požívanie IS EVO je uvedená na portáli Úradu vlády SR: https://eplatforma.vlada.gov.sk/. Príručky: https://eplatforma.vlada.gov.sk/dokumentacia/?csrt=15833563143186291929. Video návody: https://eplatforma.vlada.gov.372448-2024sk/videonavody/?csrt=15833563143186291929
Ďalšie podrobnosti ohľadne elektronickej komunikácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Súťažné podklady, ich zmena a doplnenie budú zverejnené aj v profile verejného obstarávateľa v
príslušnej zákazke.
1. Verejný obstarávateľ bude postupovať podľa §66 ods. 7 ZVO, nakoľko nepoužije
aukciu, vyhodnotenie splnenia podmienok účasti a vyhodnotenie ponúk z hľadiska splnenia požiadaviek
na predmet zákazky uskutoční po vyhodnotení ponúk na základe kritérií na vyhodnotenie ponúk.
2. Zábezpeka sa nevyžaduje.
3. Komunikácia medzi verejným obstarávateľom a záujemcami/uchádzačom v zmysle § 20 ZVO sa bude
uskutočňovať elektronicky prostredníctvom elektronickej platformy - informačného systému verejnej
správy a využitím informačného systému Elektronického verejného obstarávania. Podania a dokumenty
súvisiace s uplatnením revíznych postupov sú medzi verejným obstarávateľom a záujemcami/
uchádzačmi doručované prostredníctvom komunikačného rozhrania IS EVO. Metodika postupu na
požívanie IS EVO je uvedená na portáli Úradu vlády SR: https://eplatforma.vlada.gov.sk/. Príručky: https://eplatforma.vlada.gov.sk/dokumentacia/?csrt=15833563143186291929. Video návody: https://eplatforma.vlada.gov.372448-2024sk/videonavody/?csrt=15833563143186291929
Ďalšie podrobnosti ohľadne elektronickej komunikácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Súťažné podklady, ich zmena a doplnenie budú zverejnené aj v profile verejného obstarávateľa v
príslušnej zákazke.
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo: 31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj
🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk📧
Telefón: +421250264111📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk🌏 Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania Rovnaké ako: Recenzia tela Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Zdroj: OJS 2026/S 116-417737 (2026-06-17)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-07-09) Objekt Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 9913601.40 EUR 💰
Postup Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-08-12 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-08-12 11:00:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2026-08-12 11:00:00 📅
Zmeny Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001 Nová hodnota
Text:
Verejný obstarávateľ týmto v súlade s princípmi transparentnosti, rovnakého zaobchádzania a nediskriminácie hospodárskych subjektov pristúpil predĺženiu lehoty na predkladanie ponúk a lehoty na otváranie ponúk.
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Súťažné podklady boli zmenené dňa ✅
Dátum opravy súťažných podkladov: 2026-07-09 📅
Ďalšie doplňujúce informácie
Došlo k doplneniu a úprave súťažných podkladov na základe žiadostí o vysvetlenie od uchádzačov, s cieľom zosúladiť výkaz výmer s reálnym rozsahom požadovaných stavebných prác a zabezpečiť, aby uchádzači mohli predložiť vzájomne porovnateľné a relevantné cenové ponuky. Verejný obstarávateľ týmto v súlade s princípmi transparentnosti, rovnakého zaobchádzania a nediskriminácie hospodárskych subjektov pristúpil predĺženiu lehoty na predkladanie ponúk a lehoty na otváranie ponúk.
Došlo k doplneniu a úprave súťažných podkladov na základe žiadostí o vysvetlenie od uchádzačov, s cieľom zosúladiť výkaz výmer s reálnym rozsahom požadovaných stavebných prác a zabezpečiť, aby uchádzači mohli predložiť vzájomne porovnateľné a relevantné cenové ponuky. Verejný obstarávateľ týmto v súlade s princípmi transparentnosti, rovnakého zaobchádzania a nediskriminácie hospodárskych subjektov pristúpil predĺženiu lehoty na predkladanie ponúk a lehoty na otváranie ponúk.
Hlavný dôvod zmeny: Oprava chyby kupujúceho
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: bf5bf179-fc43-4899-b529-e99ae14a4276-01
Zdroj: OJS 2026/S 131-478649 (2026-07-09)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-07-20) Objekt Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 9913601.40 EUR 💰
Postup Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-08-20 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-08-20 11:00:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2026-08-20 11:00:00 📅
Zmeny Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001 Nová hodnota
Text:
Verejný obstarávateľ týmto v súlade s princípmi transparentnosti, rovnakého zaobchádzania a nediskriminácie hospodárskych subjektov pristúpil predĺženiu lehoty na predkladanie ponúk a lehoty na otváranie ponúk.
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Súťažné podklady boli zmenené dňa ✅
Dátum opravy súťažných podkladov: 2026-07-20 📅
Ďalšie doplňujúce informácie
Došlo k doplneniu a úprave súťažných podkladov na základe žiadostí o vysvetlenie od uchádzačov, s cieľom zosúladiť výkaz výmer s reálnym rozsahom požadovaných stavebných prác a zabezpečiť, aby uchádzači mohli predložiť vzájomne porovnateľné a relevantné cenové ponuky. Verejný obstarávateľ týmto v súlade s princípmi transparentnosti, rovnakého zaobchádzania a nediskriminácie hospodárskych subjektov pristúpil predĺženiu lehoty na predkladanie ponúk a lehoty na otváranie ponúk.
Došlo k doplneniu a úprave súťažných podkladov na základe žiadostí o vysvetlenie od uchádzačov, s cieľom zosúladiť výkaz výmer s reálnym rozsahom požadovaných stavebných prác a zabezpečiť, aby uchádzači mohli predložiť vzájomne porovnateľné a relevantné cenové ponuky. Verejný obstarávateľ týmto v súlade s princípmi transparentnosti, rovnakého zaobchádzania a nediskriminácie hospodárskych subjektov pristúpil predĺženiu lehoty na predkladanie ponúk a lehoty na otváranie ponúk.
Hlavný dôvod zmeny: Oprava chyby kupujúceho
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: c89ddafd-a167-441a-a524-c7b424dc16fa-02
Zdroj: OJS 2026/S 138-504516 (2026-07-20)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-08-15) Objekt Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 9913601.40 EUR 💰
Postup Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-09-09 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-09-09 11:00:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2026-09-09 11:00:00 📅
Zmeny Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001 Nová hodnota
Text:
Verejný obstarávateľ týmto v súlade s princípmi transparentnosti, rovnakého zaobchádzania a nediskriminácie hospodárskych subjektov pristúpil predĺženiu lehoty na predkladanie ponúk a lehoty na otváranie ponúk. Z dôvodu nevysvetlených žiadostí o vysvetlenie súťažných podkladov.
Verejný obstarávateľ týmto v súlade s princípmi transparentnosti, rovnakého zaobchádzania a nediskriminácie hospodárskych subjektov pristúpil predĺženiu lehoty na predkladanie ponúk a lehoty na otváranie ponúk. Z dôvodu nevysvetlených žiadostí o vysvetlenie súťažných podkladov.
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Súťažné podklady boli zmenené dňa ✅
Dátum opravy súťažných podkladov: 2026-08-15 📅
Ďalšie doplňujúce informácie
Verejný obstarávateľ týmto v súlade s princípmi transparentnosti, rovnakého zaobchádzania a nediskriminácie hospodárskych subjektov pristúpil predĺženiu lehoty na predkladanie ponúk a lehoty na otváranie ponúk z dôvodu nevysvetlených žiadostí o vysvetlenenie súťažných podkladov.
Verejný obstarávateľ týmto v súlade s princípmi transparentnosti, rovnakého zaobchádzania a nediskriminácie hospodárskych subjektov pristúpil predĺženiu lehoty na predkladanie ponúk a lehoty na otváranie ponúk z dôvodu nevysvetlených žiadostí o vysvetlenenie súťažných podkladov.
Hlavný dôvod zmeny: Informácie sú teraz k dispozícii
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: dd00f6a2-dd2d-40bf-aa28-4493a4062185-03
Zdroj: OJS 2026/S 158-571167 (2026-08-15)
Oznámenia o zadaní zákazky (2026-08-28) Objekt Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 9913601.40 EUR 💰
Popis
Interný identifikátor: 09170/2026/MAJ
Ďalšie informácie:
Verejný obstarávateľ Nitriansky samosprávny kraj, Rázusova 2A, 949 01 Nitra vyhlásil verejnú súťaž na predmet zákazky „Zdravotnícky kampus v Nových Zámkoch“ - Prístavba a stavebné úpravy Strednej zdravotníckej školy v Nových Zámkoch“. Verejná súťaž bola vyhlásená oznámením o vyhlásení verejného obstarávania, ktoré bolo uverejnené vo Vestníku verejného obstarávania č.121/2026 dňa 19.06.2026 pod označením 8573-MSP. EU vestníku číslo vydania série S úradného vestníka: OJ S 116/2026 uverejnené dňa 18/06/2026. Verejná súťaž je realizovaná ako tzv. superreverzná verejná súťaž v súlade § 66 ods. 7 písm. b) zákona o verejnom obstarávaní. Týmto si Vás verejný obstarávateľ dovoľuje upovedomiť, že týmto verejné obstarávanie ruší, a to v súlade s § 57 ods. 2 zákona o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon“), pretože sa vyskytli dôvody hodné osobitného zreteľa, pre ktoré nemožno od verejného obstarávateľa požadovať, aby vo verejnom obstarávaní pokračoval.
Odôvodnenie:
Počas procesu vysvetľovania súťažných podkladov si viaceré časti projektovej dokumentácie a výkazu výmer vyžiadali opakované a podstatné doplnenia a spresnenia (napr. doplnenie chýbajúceho stavebného objektu, doplnenie technických parametrov položiek, ktoré pôvodne neboli v dokumentácii jednoznačne určené). Tento rozsah zmien mohol ovplyvniť porovnateľnosť pripravovaných ponúk aj pôvodne stanovenú predpokladanú hodnotu zákazky. Z tohto dôvodu verejný obstarávateľ považuje za dôvod hodný osobitného zreteľa nepokračovať v tomto verejnom obstarávaní a zákazku opätovne vyhlásiť s riadne doplnenou a aktualizovanou dokumentáciou. Súčasne Vám v súlade s § 57 ods. 4 zákona o verejnom obstarávaní oznamujeme, že zadávanie zákazky na pôvodný predmet zákazky bude predmetom opätovného uverejnenia a pri zadávaní zákazky použije postup podľa § 66 zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Verejný obstarávateľ Nitriansky samosprávny kraj, Rázusova 2A, 949 01 Nitra vyhlásil verejnú súťaž na predmet zákazky „Zdravotnícky kampus v Nových Zámkoch“ - Prístavba a stavebné úpravy Strednej zdravotníckej školy v Nových Zámkoch“. Verejná súťaž bola vyhlásená oznámením o vyhlásení verejného obstarávania, ktoré bolo uverejnené vo Vestníku verejného obstarávania č.121/2026 dňa 19.06.2026 pod označením 8573-MSP. EU vestníku číslo vydania série S úradného vestníka: OJ S 116/2026 uverejnené dňa 18/06/2026. Verejná súťaž je realizovaná ako tzv. superreverzná verejná súťaž v súlade § 66 ods. 7 písm. b) zákona o verejnom obstarávaní. Týmto si Vás verejný obstarávateľ dovoľuje upovedomiť, že týmto verejné obstarávanie ruší, a to v súlade s § 57 ods. 2 zákona o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon“), pretože sa vyskytli dôvody hodné osobitného zreteľa, pre ktoré nemožno od verejného obstarávateľa požadovať, aby vo verejnom obstarávaní pokračoval.
Odôvodnenie:
Počas procesu vysvetľovania súťažných podkladov si viaceré časti projektovej dokumentácie a výkazu výmer vyžiadali opakované a podstatné doplnenia a spresnenia (napr. doplnenie chýbajúceho stavebného objektu, doplnenie technických parametrov položiek, ktoré pôvodne neboli v dokumentácii jednoznačne určené). Tento rozsah zmien mohol ovplyvniť porovnateľnosť pripravovaných ponúk aj pôvodne stanovenú predpokladanú hodnotu zákazky. Z tohto dôvodu verejný obstarávateľ považuje za dôvod hodný osobitného zreteľa nepokračovať v tomto verejnom obstarávaní a zákazku opätovne vyhlásiť s riadne doplnenou a aktualizovanou dokumentáciou. Súčasne Vám v súlade s § 57 ods. 4 zákona o verejnom obstarávaní oznamujeme, že zadávanie zákazky na pôvodný predmet zákazky bude predmetom opätovného uverejnenia a pri zadávaní zákazky použije postup podľa § 66 zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Zadanie zákazky Informácie o neudelených grantoch
Neboli doručené žiadne ponuky alebo žiadosti o účasť, alebo boli všetky zamietnuté
Dôvod, prečo víťaz nebol vybraný: Rozhodnutie kupujúceho z dôvodu zmeny potrieb
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001 Informácie o verejných súťažiach
Počet prijatých ponúk: 0
Počet ponúk prijatých elektronickými prostriedkami: 0
Počet ponúk prijatých od MSP: 0
Počet ponúk prijatých od uchádzačov z nečlenských štátov EÚ: 0
Počet ponúk prijatých od uchádzačov z iných členských štátov EÚ: 0
Zdroj: OJS 2026/S 167-599112 (2026-08-28)