Zber, likvidácia, zneškodnenie a evidencia odpadov v obciach Poruba, Nedožery – Brezany a Pravenec
Obec Poruba
Predmetom zákazky je pravidelný zber, vývoz, zneškodnenie alebo zhodnotenie rôznych druhov komunálneho odpadu z nádob na odpad umiestnených v rámci územia verejného obstarávateľa (všetkých troch obcí) a zároveň evidencia zmesového komunálneho odpadu. Špecificky ide o nasledujúce odpady v zmysle Prílohy č. 1 k Vyhláške č. 365/2015 Z. z., ktorou sa ustanovuje Katalóg odpadov. Ide o spoločné verejné obstarávanie troch obcí - Poruba, Nedožery-Brezany a Pravenec.
TermínDeadline 2026-09-24
Kto? Čo?- • Likvidácia a spracovanie odpadu › Služby na prepravu odpadu
- • Likvidácia a spracovanie odpadu › Služby na spracovanie a likvidáciu nie nebezpečného odpadu
- • Služby na zber odpadu › Zber tuhého komunálneho odpadu
História obstarávania
| Dátum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-23 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-08-23)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Zber, likvidácia, zneškodnenie a evidencia odpadov v obciach Poruba, Nedožery – Brezany a Pravenec
Referenčné číslo:
Krátky popis:
Typ zmluvy: Služby
Produkty/služby: Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom 📦
Popis
Interný identifikátor:
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Ďalšie produkty/služby:
Cieľ strategického verejného obstarávania: Obmedzenie environmentálnych vplyvov
Prístup zameraný na znižovanie environmentálnych vplyvov: Prevencia a kontrola znečisťovania
Hlavné miesto alebo miesto výkonu: Plnenie v rámci katastrov obcí Poruba, Nedožery-Brezany a Pravenec.
Poštová adresa: Poruba
95
PSČ: 97211
Mesto: Poruba
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Trenčiansky kraj 🏙️
Trvanie
Dátum začiatku: 2027-01-01 📅
Dátum ukončenia: 2028-12-31 📅
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-09-24 09:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-09-24 09:30:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Nakoľko sa ponuky predkladajú prostredníctvom elektronického prostriedku podľa § 20 zákona o verejnom obstarávaní, umožnením účasti na otváraní ponúk sa rozumie aj ich sprístupnenie prostredníctvom funkcionality elektronického prostriedku všetkým uchádzačom, ktorí predložili ponuku určeným spôsobom komunikácie (§52 ods. 2 zákona o verejnom obstarávaní).
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 190 dní
Informácie o rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Rámcová dohoda s viacerými prevádzkovateľmi ✅
Maximálny počet účastníkov: 1
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Dátum otvorenia: 2026-09-24 09:30:00 📅
Miesto:
Elektronická fakturácia: Povinná
Bude sa používať elektronické objednávanie ✅
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ pevného čísla: Pevná hodnota (spolu)
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Obec Poruba
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Poruba
95
Poštové smerovacie číslo: 97211
Poštové mesto: Poruba
Región: Trenčiansky kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Kontaktné miesto: Mgr. Pavol Krajči
E-mail: pavol.krajci@agency4academy.sk 📧
Telefón: +421907409793 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/5190 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Regionálny alebo miestny orgán
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/564062 🌏
URL adresa účasti: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/564062 🌏
Názov: IS EPVO (elektronická platforma)
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Ďalšie informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 163-586091 (2026-08-23)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Zber, likvidácia, zneškodnenie a evidencia odpadov v obciach Poruba, Nedožery – Brezany a Pravenec
Referenčné číslo:
1
Krátky popis:
Predmetom zákazky je pravidelný zber, vývoz, zneškodnenie alebo zhodnotenie rôznych druhov komunálneho odpadu z nádob na odpad umiestnených v rámci územia verejného obstarávateľa (všetkých troch obcí) a zároveň evidencia zmesového komunálneho odpadu. Špecificky ide o nasledujúce odpady v zmysle Prílohy č. 1 k Vyhláške č. 365/2015 Z. z., ktorou sa ustanovuje Katalóg odpadov. Ide o spoločné verejné obstarávanie troch obcí - Poruba, Nedožery-Brezany a Pravenec.
Zobraziť viac
Produkty/služby: Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom 📦
Popis
Interný identifikátor:
1
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Ďalšie produkty/služby:
Podpora triedenia, minimalizácie odpadu, personalizácie vzniknutého odpadu, vážený zber a zavádzanie elektronického spracovania vyvezeného odpadu. Obstarávané aj mechanicko-biologická úprava zmesového komunálneho odpadu pred jeho vyvezením na skládku.
Zobraziť viac
Hlavné miesto alebo miesto výkonu: Plnenie v rámci katastrov obcí Poruba, Nedožery-Brezany a Pravenec.
Poštová adresa: Poruba
95
PSČ: 97211
Mesto: Poruba
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Trenčiansky kraj 🏙️
Trvanie
Dátum začiatku: 2027-01-01 📅
Dátum ukončenia: 2028-12-31 📅
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-09-24 09:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-09-24 09:30:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Nakoľko sa ponuky predkladajú prostredníctvom elektronického prostriedku podľa § 20 zákona o verejnom obstarávaní, umožnením účasti na otváraní ponúk sa rozumie aj ich sprístupnenie prostredníctvom funkcionality elektronického prostriedku všetkým uchádzačom, ktorí predložili ponuku určeným spôsobom komunikácie (§52 ods. 2 zákona o verejnom obstarávaní).
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 190 dní
Informácie o rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Rámcová dohoda s viacerými prevádzkovateľmi ✅
Maximálny počet účastníkov: 1
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Dátum otvorenia: 2026-09-24 09:30:00 📅
Miesto:
Nakoľko sa ponuky predkladajú prostredníctvom elektronického prostriedku podľa § 20 zákona o verejnom obstarávaní, umožnením účasti na otváraní ponúk sa rozumie aj ich sprístupnenie prostredníctvom funkcionality elektronického prostriedku všetkým uchádzačom, ktorí predložili ponuku určeným spôsobom komunikácie (§52 ods. 2 zákona o verejnom obstarávaní).
Zobraziť viac
Bude sa používať elektronické objednávanie ✅
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ pevného čísla: Pevná hodnota (spolu)
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Obec Poruba
Národné registračné číslo:
00318426
Poštová adresa: Poruba
95
Poštové smerovacie číslo: 97211
Poštové mesto: Poruba
Región: Trenčiansky kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Kontaktné miesto: Mgr. Pavol Krajči
E-mail: pavol.krajci@agency4academy.sk 📧
Telefón: +421907409793 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/5190 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Regionálny alebo miestny orgán
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/564062 🌏
URL adresa účasti: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/564062 🌏
Názov: IS EPVO (elektronická platforma)
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Ďalšie informácie
V súlade s §6 ods. 17 zákona o verenom obstarávaní sa verejný obstarávateľ rozhodol nezverejniť predpokladanú hodnotu zákazky. Zverejňuje však rozsah služby v rámci Prílohy č. 2, a to vrátane množstva jednotlivých častí kalkulačného vzorca. Predpokladaná hodnota zákazky však bola určená a je vo finančnom limite pre nadlimitnú zákazku na obstaranie služieb a v zmysle uvedeného verejný obstarávateľ nastavil súťažné podmienky a tieto podklady.
Zobraziť viac
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Informácie o elektronických pracovných postupoch
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 163-586091 (2026-08-23)
Nové obstarávania v súvisiacich kategóriách 🆕
- Kanalizačné služby, služby na odstraňovanie odpadu, čistenie a environmentálne služby (9 nové verejné obstarávania)