Zabezpečenie stravovania zamestnancov STVR prostredníctvom elektronických stravovacích kariet
Slovenská televízia a rozhlas
Predmetom zákazky je zabezpečenie stravovania zamestnancov verejného obstarávateľa formou stravných poukážok v elektronickej podobe, v súlade s ustanovením § 152 zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonník práce v platnom znení a so zákonom č. 87/2009 Z. z., ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 377/2004 Z. z. o ochrane nefajčiarov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, v zariadeniach partnerov uchádzača, v ktorých sú poskytované teplé hlavné jedlá alebo v ktorých sa predáva potravinový tovar, prostredníctvom stravných poukážok v elektronickej podobe.
TermínDeadline 2026-09-30
Kto? Čo?- • Služby jedální a hromadného stravovania › Služby hromadného stravovania
- • Časti počítačov › Počítačové karty › Elektronické karty
História obstarávania
| Dátum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-31 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-08-31)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Zabezpečenie stravovania zamestnancov STVR prostredníctvom elektronických stravovacích kariet
Referenčné číslo:
Krátky popis:
Typ zmluvy: Služby
Produkty/služby: Služby hromadného stravovania 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 2 345 280 EUR 💰
Doplňujúci druh zmluvy: Tovary
Popis
Interný identifikátor:
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Ďalšie produkty/služby: Elektronické karty 📦
Hlavné miesto alebo miesto výkonu:
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Bratislavský kraj 🏙️
Trvanie: 48 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-09-30 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-09-30 11:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Komisia otvorí online ponuky elektronicky na mieste, t. j. v rámci systému IS EPVO. Online otváranie ponúk sa uskutoční elektronicky dňa 23.09.2026, 11:00 hod. na mieste t. j. v rámci systému IS EPVO, a to prostredníctvom funkcionality systému IS EPVO na to určenej.
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 99 dní
Informácie o rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Rámcová dohoda s viacerými prevádzkovateľmi ✅
Maximálny počet účastníkov: 1
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Dátum otvorenia: 2026-09-30 11:00:00 📅
Miesto:
Bude sa používať elektronické objednávanie ✅
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ pevného čísla: Pevná hodnota (spolu)
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Slovenská televízia a rozhlas
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Mlynská dolina
0
Poštové smerovacie číslo: 84545
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: jan.rydzi@stvr.sk 📧
Telefón: +421903600483 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/218548 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Verejnoprávna inštitúcia
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/562605 🌏
URL adresa účasti: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/562605 🌏
Názov: Is evo
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Ďalšie informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Zabezpečenie stravovania zamestnancov STVR prostredníctvom elektronických stravovacích kariet
Referenčné číslo:
000019/250000/2026
Krátky popis:
Predmetom zákazky je zabezpečenie stravovania zamestnancov verejného obstarávateľa formou stravných poukážok v elektronickej podobe, v súlade s ustanovením § 152 zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonník práce v platnom znení a so zákonom č. 87/2009 Z. z., ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 377/2004 Z. z. o ochrane nefajčiarov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, v zariadeniach partnerov uchádzača, v ktorých sú poskytované teplé hlavné jedlá alebo v ktorých sa predáva potravinový tovar, prostredníctvom stravných poukážok v elektronickej podobe.
Zobraziť viac
Produkty/služby: Služby hromadného stravovania 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 2 345 280 EUR 💰
Doplňujúci druh zmluvy: Tovary
Popis
Interný identifikátor:
000019/250000/2026
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Ďalšie produkty/služby: Elektronické karty 📦
Hlavné miesto alebo miesto výkonu:
Sídlo obstarávateľa: STVR, Mlynská dolina, 845 45 Bratislava.
Sídla Organizačných zložiek:
STVR, org. zložka Slovenský rozhlas, Mýtna 1, 817 55 Bratislava,
STVR Štúdio Košice, Rastislavova 13, 043 07 Košice,
STVR Štúdio Košice, Moyzesova 7/A, 043 07 Košice,
STVR Štúdio Banská Bystrica, Profesora Sáru 1, 975 68 Banská Bystrica.
Zobraziť viac
Miesto výkonu: Bratislavský kraj 🏙️
Trvanie: 48 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-09-30 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-09-30 11:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Komisia otvorí online ponuky elektronicky na mieste, t. j. v rámci systému IS EPVO. Online otváranie ponúk sa uskutoční elektronicky dňa 23.09.2026, 11:00 hod. na mieste t. j. v rámci systému IS EPVO, a to prostredníctvom funkcionality systému IS EPVO na to určenej.
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 99 dní
Informácie o rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Rámcová dohoda s viacerými prevádzkovateľmi ✅
Maximálny počet účastníkov: 1
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Dátum otvorenia: 2026-09-30 11:00:00 📅
Miesto:
Komisia otvorí online ponuky elektronicky na mieste, t. j. v rámci systému IS EPVO. Online otváranie ponúk sa uskutoční elektronicky dňa 23.09.2026, 11:00 hod. na mieste t. j. v rámci systému IS EPVO, a to prostredníctvom funkcionality systému IS EPVO na to určenej.
Zobraziť viac
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ pevného čísla: Pevná hodnota (spolu)
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Slovenská televízia a rozhlas
Národné registračné číslo:
56398255
Poštová adresa: Mlynská dolina
0
Poštové smerovacie číslo: 84545
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: jan.rydzi@stvr.sk 📧
Telefón: +421903600483 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/218548 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Verejnoprávna inštitúcia
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/562605 🌏
URL adresa účasti: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/562605 🌏
Názov: Is evo
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Ďalšie informácie
1. Verejný obstarávateľ (VO) pri zadávaní tejto nadlimitnej zákazky postupuje podľa § 20 ods. 1 a nasl. zákona.
2. Zadávanie tejto zákazky sa realizuje informačným systémom pre elektronické verejné obstarávanie
vedenom a sprístupnenom Úradom podpredsedu vlády Slovenskej republiky pre Plán obnovy a znalostnú
ekonomiku dostupnom na webovom sídle https://www.isepvo.sk/ (ďalej len „systém EVO“). Systém EVO
je informačný systém, prostredníctvom ktorého verejný obstarávateľ zadáva túto zákazku v súlade so
zákonom. Podrobnejšie informácie o systéme EVO sú uvedené v aktuálnych príručkách, ktoré sú verejne
prístupné na portáli EPVO (v časti PRÍRUČKY https://www.isepvo.sk/dokumentacia/ a v časti
VIDEONÁVODY https://www.isepvo.sk/videonavody/.
3. Dokumenty potrebné na vypracovanie ponuky (vrátane editovateľných dokumentov) a na preukázanie
splnenia podmienok účasti sú v súlade so zákonom od uverejnenia oznámenia o vyhlásení VO podľa
zákona prístupné v rámci systému EVO a predmetného verejného obstarávania a/alebo v profile VO na
portáli www.uvo.gov.sk, link: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/562605.
4. VO odporúča záujemcom, resp. uchádzačom, aby si dôsledne kontrolovali svoje používateľské konto
zriadené v systéme EVO počas celého procesu obstarávania.
5. Vysvetlenie informácií potrebných na vypracovanie ponuky a na preukázanie splnenia podmienok účasti, VO bezodkladne oznámi najneskôr 6 dní pred uplynutím lehoty na predkladanie ponúk za predpokladu, že o vysvetlenie záujemca požiada dostatočne vopred.
6. Podmienky účasti a spôsob ich preukazovania sú uvedené v časti F súťažných podkladov.
7. Zábezpeka ponuky sa nevyžaduje.
8. Náklady spojené s účasťou v tejto nadlimitnej zákazke znášajú uchádzači v plnej výške bez akéhokoľvek
nároku voči VO.
Zobraziť viac
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Zdroj: OJS 2026/S 168-602248 (2026-08-31)
Nové obstarávania v súvisiacich kategóriách 🆕
- Hotelové, reštauračné a maloobchodné služby (4 nové verejné obstarávania)