Zabezpečenie licencie, servisných úkonov a rozvoj prevádzky - IS Kategorizácia pre MZ SR
Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky
Verejný obstarávateľ využíva na kategorizáciu softvér Dali slúžiaci najmä pre účely kategorizácie liekov, zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a špeciálnych zdravotníckych materiálov(ďalej len „Dali“), ako aj softvér slúžiaci najmä pre účely Národného Farmaceutického Registra (ďalej len „NFR“), (Dali a NFR spolu ďalej len „Podporované IS“); Predmetom zákazky je poskytnutie licencie na Podporované IS, zabezpečenie podpory prevádzky a servisu, poskytovaní ďalších IT služieb, najmä pri zlepšovaní a rozvoji Podporovaných IS.
TermínLehota na predkladanie ponúk bola 2026-08-10. Verejné obstarávanie bolo zverejnené na 2026-07-09.
Kto? Čo?- • Informačné systémy a servery › Informačné systémy
- • Počítačová tabelácia › Služby týkajúce sa dávkového spracovania
- • Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora › Počítačové podporné služby a poradenstvo
- • Služby súvisiace so softvérom › Dodávky softvéru
- • Služby súvisiace so softvérom › Konfigurovanie softvéru
- • Služby súvisiace so softvérom › Služby na údržbu a opravu softvéru
- • Služby súvisiace so softvérom › Softvérové podporné služby
- • Služby súvisiace so softvérom › Vývoj softvéru
- • Softvérové balíky a informačné systémy › Databázový a operačný softvérový balík
- • Testovanie softvéru › Testovanie systémov
História obstarávania
| Dátum | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-09 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
| 2026-07-13 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
| 2026-08-06 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
| 2026-08-13 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
| 2026-08-24 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-07-09)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Zabezpečenie licencie, servisných úkonov a rozvoj prevádzky - IS Kategorizácia pre MZ SR
Krátky popis:
Typ zmluvy: Služby
Produkty/služby: Programovanie softvéru a poradenstvo 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 6052953.64 EUR 💰
Doplňujúci druh zmluvy: Tovary
Popis
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Ďalšie produkty/služby:
Cieľ strategického verejného obstarávania: Splnenie sociálnych cieľov
Hlavné miesto alebo miesto výkonu: Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky, Limbová 2, 837 52 Bratislava
Poštová adresa: Limbová
2
PSČ: 837 52
Mesto: Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Bratislavský kraj 🏙️
Trvanie: 48 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-08-10 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-08-10 13:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): https://josephine.proebiz.com/sk/tender/78706/summary
Podmienky otvárania ponúk (Informácie o oprávnených osobách a postup otvárania ponúk):
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 12 mesiacov
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Skupina uchádzačov, ktorej bude zadaná zákazka, musí mať určitú právnu formu ✅
Dátum otvorenia: 2026-08-10 13:00:00 📅
Miesto: https://josephine.proebiz.com/sk/tender/78706/summary
Ďalšie informácie:
Elektronická fakturácia: Povinná
Bude sa používať elektronické objednávanie ✅
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ pevného čísla: Pevná hodnota (spolu)
Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Právna forma, ktorú má mať skupina hospodárskych subjektov, ktorej sa má zákazka zadať:
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Limbová
2
Poštové smerovacie číslo: 83752
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: petra.varjuova@health.gov.sk 📧
Telefón: +421259373189 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/636 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Verejnoprávna inštitúcia
Hlavná činnosť
Zdravie
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/561191 🌏
URL adresa účasti: https://josephine.proebiz.com/sk/tender/78706/summary 🌏
Názov: Josephine
Identifikátor finančných prostriedkov EÚ: Názov projektu: Integrovaný kategorizačný portál MZSR a IS ŠÚKL
Viac podrobností o finančných prostriedkoch EÚ:
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 131-477593 (2026-07-09)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Zabezpečenie licencie, servisných úkonov a rozvoj prevádzky - IS Kategorizácia pre MZ SR
Krátky popis:
Verejný obstarávateľ využíva na kategorizáciu softvér Dali slúžiaci najmä pre účely kategorizácie liekov, zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a špeciálnych zdravotníckych materiálov(ďalej len „Dali“), ako aj softvér slúžiaci najmä pre účely Národného Farmaceutického Registra (ďalej len „NFR“), (Dali a NFR spolu ďalej len „Podporované IS“);
Predmetom zákazky je poskytnutie licencie na Podporované IS, zabezpečenie podpory prevádzky a servisu, poskytovaní ďalších IT služieb, najmä pri zlepšovaní a rozvoji Podporovaných IS.
Zobraziť viac
Produkty/služby: Programovanie softvéru a poradenstvo 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 6052953.64 EUR 💰
Doplňujúci druh zmluvy: Tovary
Popis
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Ďalšie produkty/služby:
+ ďalších 9
Podpora malých a stredných podnikov – určenie podmienok poskytujúcich malým a stredným podnikateľom prístup k verejnému obstarávaniu.
Podporovaný sociálny cieľ: Prístupnosť pre všetkých
Hlavné miesto alebo miesto výkonu: Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky, Limbová 2, 837 52 Bratislava
Poštová adresa: Limbová
2
PSČ: 837 52
Mesto: Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Bratislavský kraj 🏙️
Trvanie: 48 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-08-10 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-08-10 13:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): https://josephine.proebiz.com/sk/tender/78706/summary
Podmienky otvárania ponúk (Informácie o oprávnených osobách a postup otvárania ponúk):
Verejný obstarávateľ prostredníctvom funkcionality systému JOSEPHINE na to určenej, umožní účasť na otváraní ponúk prostredníctvom online sprístupnenia ponúk všetkým uchádzačom, ktorí predložili ponuku v lehote na predkladanie ponúk a určeným spôsobom komunikácie.
Zobraziť viac
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 12 mesiacov
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Skupina uchádzačov, ktorej bude zadaná zákazka, musí mať určitú právnu formu ✅
Dátum otvorenia: 2026-08-10 13:00:00 📅
Miesto: https://josephine.proebiz.com/sk/tender/78706/summary
Ďalšie informácie:
Verejný obstarávateľ prostredníctvom funkcionality systému JOSEPHINE na to určenej, umožní účasť na otváraní ponúk prostredníctvom online sprístupnenia ponúk všetkým uchádzačom, ktorí predložili ponuku v lehote na predkladanie ponúk a určeným spôsobom komunikácie.
Zobraziť viac
Bude sa používať elektronické objednávanie ✅
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ pevného čísla: Pevná hodnota (spolu)
Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Právna forma, ktorú má mať skupina hospodárskych subjektov, ktorej sa má zákazka zadať:
V prípade prijatia ponuky skupiny dodávateľov sa vyžaduje, aby skupina dodávateľov pred podpisom Zmluvy uzatvorila a predložila verejnému obstarávateľovi zmluvu, v ktorej budú jednoznačne stanovené vzájomné práva a povinnosti, kto sa akou časťou bude podieľať na plnení zákazky, ako aj skutočnosť, že všetci členovia skupiny dodávateľov sú zaviazaní zo záväzkov voči verejnému obstarávateľovi spoločne a nerozdielne.
Zobraziť viac
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky
Národné registračné číslo:
00165565
Poštová adresa: Limbová
2
Poštové smerovacie číslo: 83752
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: petra.varjuova@health.gov.sk 📧
Telefón: +421259373189 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/636 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Verejnoprávna inštitúcia
Hlavná činnosť
Zdravie
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/561191 🌏
URL adresa účasti: https://josephine.proebiz.com/sk/tender/78706/summary 🌏
Názov: Josephine
Identifikátor finančných prostriedkov EÚ: Názov projektu: Integrovaný kategorizačný portál MZSR a IS ŠÚKL
Viac podrobností o finančných prostriedkoch EÚ:
Názov komponentu: Komponent 11_Moderná a dostupná zdravotná starostlivosť
Názov investície: Investícia 3_Digitalizácia v zdravotníctve
Program súvisiaci s finančnými prostriedkami EÚ: Program na podporu reforiem (vrátane nástroja na realizáciu reforiem a nástroja konvergencie) (2021/2027)
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Informácie o elektronických pracovných postupoch
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 131-477593 (2026-07-09)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-07-13)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 6052953.64 EUR 💰
Popis
Ďalšie produkty/služby:
Informácie o možnostiach
Možnosti ✅
Opis možností:
Verejný obstarávateľ
Komunikácia
Adresa URL nástroja na obstarávanie: https://josephine.proebiz.com/sk/tender/78706/summary 🌏
Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky:
Nová hodnota
Text: Doplnenie podmienok opcie do oznámenia.
Ďalšie doplňujúce informácie
Doplnenie podmienok opcie do oznámenia.
Hlavný dôvod zmeny: Aktualizované informácie
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: 0a895e43-dfe4-4f29-a153-ef3636010d7a-01
Zdroj: OJS 2026/S 133-486227 (2026-07-13)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 6052953.64 EUR 💰
Popis
Ďalšie produkty/služby:
+ ďalších 9
Možnosti ✅
Opis možností:
Zmluva o zabezpečení licencie, servisných úkonov, podpory prevádzky, technickej podpory, aktualizácie pre Podporované IS pre MZ SR bude uzatvorená na dobu určitú a to na dobu 48 mesiacov odo dňa účinnosti zmluvy. Ministerstvo je oprávnené uplatniť opciu na predĺženie trvania Zmluvy o ďalších 24 mesiacov písomným oznámením doručeným Poskytovateľovi najneskôr 3 mesiace pred uplynutím doby, na ktorú je Zmluva uzatvorená. Ak Ministerstvo opciu neuplatní v uvedenej lehote, Zmluva zanikne uplynutím doby 48 mesiacov od jej uzavretia.
Zobraziť viac
Verejný obstarávateľ
Komunikácia
Adresa URL nástroja na obstarávanie: https://josephine.proebiz.com/sk/tender/78706/summary 🌏
Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Nová hodnota
Text: Doplnenie podmienok opcie do oznámenia.
Ďalšie doplňujúce informácie
Doplnenie podmienok opcie do oznámenia.
Hlavný dôvod zmeny: Aktualizované informácie
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: 0a895e43-dfe4-4f29-a153-ef3636010d7a-01
Zdroj: OJS 2026/S 133-486227 (2026-07-13)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-08-06)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 6052953.64 EUR 💰
Postup
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-08-28 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-08-28 13:00:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2026-08-28 13:00:00 📅
Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky:
Ďalšie doplňujúce informácie
Zmena lehoty na predkladanie ponúk a zmena dátumu otvárania ponúk.
Hlavný dôvod zmeny: Aktualizované informácie
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: 55c5d1da-6a95-45ea-a4f7-d291141ff67e-02
Zdroj: OJS 2026/S 151-549904 (2026-08-06)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 6052953.64 EUR 💰
Postup
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-08-28 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-08-28 13:00:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2026-08-28 13:00:00 📅
Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Ďalšie doplňujúce informácie
Zmena lehoty na predkladanie ponúk a zmena dátumu otvárania ponúk.
Hlavný dôvod zmeny: Aktualizované informácie
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: 55c5d1da-6a95-45ea-a4f7-d291141ff67e-02
Zdroj: OJS 2026/S 151-549904 (2026-08-06)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-08-13)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 6 753 600 EUR 💰
Informácie o možnostiach
Opis možností:
Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky:
Nová hodnota
Text: Verejný obstarávateľ opravil chybu v písaní v predpokladanej hodnote zákazky.
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Súťažné podklady boli zmenené dňa ✅
Dátum opravy súťažných podkladov: 2026-08-13 📅
Nová hodnota
Text:
Rovnaké ako: Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Nová hodnota
Ďalšie doplňujúce informácie
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: d2633a24-91ef-4ef4-8918-fdf792e34e42-03
Zdroj: OJS 2026/S 156-564505 (2026-08-13)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 6 753 600 EUR 💰
Informácie o možnostiach
Opis možností:
Zmluva o zabezpečení licencie, servisných úkonov, podpory prevádzky, technickej podpory, aktualizácie pre Podporované IS pre MZ SR bude uzatvorená na dobu určitú a to na dobu 48 mesiacov odo dňa účinnosti zmluvy. Ministerstvo je oprávnené uplatniť opciu na predĺženie trvania Zmluvy o ďalších 24 mesiacov písomným oznámením doručeným Poskytovateľovi najneskôr 6 mesiacov pred uplynutím doby, na ktorú je Zmluva uzatvorená. Ak Ministerstvo opciu neuplatní v uvedenej lehote, Zmluva zanikne uplynutím doby 48 mesiacov od jej uzavretia.
Zobraziť viac
Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Nová hodnota
Text: Verejný obstarávateľ opravil chybu v písaní v predpokladanej hodnote zákazky.
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Súťažné podklady boli zmenené dňa ✅
Dátum opravy súťažných podkladov: 2026-08-13 📅
Nová hodnota
Text:
Verejný obstarávateľ v zmysle Vysvetlenia informácií II. zmenil lehotu, v ktorej písomným oznámením poskytovateľovi oznámi uplatnenie opcie, z pôvodnej lehoty 3 mesiace pre uplynutím doby na ktorú je zmluva uzatvorená - na 6 mesiacov.
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Rovnaké ako: Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Nová hodnota
Vzhľadom na predchádzajúce posunutie lehoty na predkladanie ponúk verejný obstarávateľ zmenil zdroj finančných prostriedkov v bode 10.1 súťažných podkladov a z toho dôvodu upravil aj príslušnú časť oznámenia o využití prostriedkov z fondov EÚ. Predmet zákazky bude financovaný z vlastných zdrojov verejného obstarávateľa.
Zobraziť viac
Verejný obstarávateľ upravuje znenie oznámenia v zmysle Vysvetlenia informácií II. publikovaného v profile a zároveň opravuje chybu v písaní v predpokladanej hodnote zákazky.
Hlavný dôvod zmeny: Aktualizované informácie
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: d2633a24-91ef-4ef4-8918-fdf792e34e42-03
Zdroj: OJS 2026/S 156-564505 (2026-08-13)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-08-24)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 6 753 600 EUR 💰
Postup
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-09-14 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-09-14 13:00:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2026-09-14 13:00:00 📅
Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky:
Nová hodnota
Text:
Ďalšie doplňujúce informácie
Zmena lehoty na predkladanie ponúk a zmena dátumu otvárania ponúk.
Hlavný dôvod zmeny: Aktualizované informácie
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: 7980c64d-a7a0-468b-90b1-0c8c45956b2a-04
Zdroj: OJS 2026/S 163-585896 (2026-08-24)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 6 753 600 EUR 💰
Postup
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-09-14 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-09-14 13:00:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2026-09-14 13:00:00 📅
Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Nová hodnota
Text:
Verený obstarávateľ upravuje lehoty uvedené v oznámení nasledovne:
A. V Oznámení v bode Informácie o predkladaní ponúk alebo žiadostí o účasť, Lehota I, Lehota na
predkladanie ponúk. Verejný obstarávateľ určuje nový termín, a to nasledovne:
Dátum a čas: 14.09.2026 o 10:00 hod.
B. V Oznámení v bode Informácie o otváraní ponúk, Dátum a čas otvárania ponúk. Verejný obstarávateľ
určuje nový termín, a to nasledovne:
Dátum a čas: 14.09.2026 o 13:00 hod.
Zobraziť viac
Zmena lehoty na predkladanie ponúk a zmena dátumu otvárania ponúk.
Hlavný dôvod zmeny: Aktualizované informácie
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: 7980c64d-a7a0-468b-90b1-0c8c45956b2a-04
Zdroj: OJS 2026/S 163-585896 (2026-08-24)
Nové obstarávania v súvisiacich kategóriách 🆕
- Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora (17 nové verejné obstarávania)