Technická a licenčná aktualizácia systému pre komunikáciu a spoluprácu vrátane služieb podp. prevádzky

Generálna prokuratúra SR

Generálna prokuratúra Slovenskej republiky využíva na zabezpečenie elektronickej komunikácie a tímovej spolupráce produkty na báze HCL Domino Notes. Systém elektronickej komunikácie využívajú prokurátori, manažment, čakatelia a ďalší odborní zamestnanci, ako aj administratívni pracovníci Generálnej prokuratúry Slovenskej republiky. Do systému je zapojených celkovo 2 001 používateľov. Podrobnejšie informácie o využívaní systému a jeho požiadavkách sú uvedené v súťažných podkladoch.

Termín

Deadline 2026-09-29

Kto? Čo? Kde?
História obstarávania
Dátum Dokument
2026-08-28 Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-08-28)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Technická a licenčná aktualizácia systému pre komunikáciu a spoluprácu vrátane služieb podp. prevádzky
Referenčné číslo: VIII/2 Spr. 68/26/1000
Krátky popis:
Generálna prokuratúra Slovenskej republiky využíva na zabezpečenie elektronickej komunikácie a tímovej spolupráce produkty na báze HCL Domino Notes. Systém elektronickej komunikácie využívajú prokurátori, manažment, čakatelia a ďalší odborní zamestnanci, ako aj administratívni pracovníci Generálnej prokuratúry Slovenskej republiky. Do systému je zapojených celkovo 2 001 používateľov. Podrobnejšie informácie o využívaní systému a jeho požiadavkách sú uvedené v súťažných podkladoch.
Zobraziť viac
Typ zmluvy: Služby
Produkty/služby: Programovanie softvéru a poradenstvo 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 240648.50 EUR 💰
Popis
Interný identifikátor: VIII/2 Spr. 68/26/1000
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP)
Poštová adresa: Štúrova
2
PSČ: 81285
Mesto: Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Bratislavský kraj 🏙️
Trvanie: 1 rokov
Kritériá udeľovania
Cena
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001

Postup
Typ postupu
Otvorený postup
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-09-29 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-09-29 10:05:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Otváranie ponúk sa uskutoční elektronicky. Prostredníctvom funkcionality elektronického prostriedku na online sprístupnia ponuky všetkých uchádzačov, ktorí predložili ponuku v lehote na otváranie ponúk a určeným spôsobom komunikácie. Miestom on-line sprístupnenia ponúk je webová adresa IS EVO, resp. stránka zákazky v ňom.
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 2 mesiacov
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Dátum otvorenia: 2026-09-29 10:05:00 📅
Miesto:
Otváranie ponúk sa uskutoční elektronicky. Prostredníctvom funkcionality elektronického prostriedku na online sprístupnia ponuky všetkých uchádzačov, ktorí predložili ponuku v lehote na otváranie ponúk a určeným spôsobom komunikácie. Miestom on-line sprístupnenia ponúk je webová adresa IS EVO, resp. stránka zákazky v ňom.
Zobraziť viac
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (body, presne)

Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Generálna prokuratúra SR
Národné registračné číslo: 00166481
Poštová adresa: Štúrova
2
Poštové smerovacie číslo: 81285
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: margareta.docarova@genpro.gov.sk 📧
Telefón: +421220837347 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/686 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Verejnoprávna inštitúcia
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/564559 🌏
URL adresa účasti: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/564559 🌏
Názov: Is epvo
Elektronické predkladanie: Povinná

Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo: 31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Zdroj: OJS 2026/S 167-598962 (2026-08-28)