Služby aplikačnej podpory, prevádzky a realizácie zmien IS Fabasoft eGov Suite
Ministerstvo dopravy Slovenskej republiky
Predmetom zákazky je poskytovanie služieb, činností a rolí, ktoré sú nevyhnutné na zabezpečenie systémovej, aplikačnej podpory, podpory používateľov a rozvoja IS Fabasoft. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v prílohách zmluvy.
TermínDeadline 2026-09-22
Kto? Čo?- • Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora › Programovanie softvéru a poradenstvo
História obstarávania
| Dátum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-21 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-08-21)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Služby aplikačnej podpory, prevádzky a realizácie zmien IS Fabasoft eGov Suite
Referenčné číslo:
Krátky popis:
Produkty/služby: Programovanie softvéru a poradenstvo 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 756866.67 EUR 💰
Popis
Interný identifikátor:
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Ďalšie informácie:
Hlavné miesto alebo miesto výkonu: sídlo verejného obstarávateľa
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Bratislavský kraj 🏙️
Trvanie: 48 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-09-22 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-09-22 11:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Miestom „on-line“ sprístupnenia ponúk je webová adresa https://josephine.proebiz.com/ a totožná záložka ako pri predkladaní ponúk.
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 6 mesiacov
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Skupina uchádzačov, ktorej bude zadaná zákazka, musí mať určitú právnu formu ✅
Dátum otvorenia: 2026-09-22 11:00:00 📅
Miesto:
Bude sa používať elektronické objednávanie ✅
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (percentá, presne)
Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Právna forma, ktorú má mať skupina hospodárskych subjektov, ktorej sa má zákazka zadať:
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Ministerstvo dopravy Slovenskej republiky
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Námestie slobody
6
Poštové smerovacie číslo: 81005
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: petra.mydlova@mindop.sk 📧
Telefón: +421259494470 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/2305 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Ministerstvo alebo iný štátny alebo federálny orgán
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/563578 🌏
URL adresa účasti: https://josephine.proebiz.com/sk/tender/80512/summary 🌏
Názov: Josephine
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 162-581198 (2026-08-21)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Služby aplikačnej podpory, prevádzky a realizácie zmien IS Fabasoft eGov Suite
Referenčné číslo:
2026/AP00/26
Krátky popis:
Predmetom zákazky je poskytovanie služieb, činností a rolí, ktoré sú nevyhnutné na zabezpečenie systémovej, aplikačnej podpory, podpory používateľov a rozvoja IS Fabasoft.
Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v prílohách zmluvy.
Typ zmluvy: Služby
Produkty/služby: Programovanie softvéru a poradenstvo 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 756866.67 EUR 💰
Popis
Interný identifikátor:
2026/AP00/26
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Ďalšie informácie:
Úspešný uchádzač pred podpisom Zmluvy, ktorá bude výsledkom tohto verejného obstarávania bude povinný
a) predložiť zoznam subdodávateľov, ktorí sa majú podieľať na dodaní plnenia podľa § 41 ods. 3 ZVO, ak sú v čase poskytnutia súčinnosti títo subdodávatelia známi,
b) dôkaz o zápise v registri partnerov verejného sektora (RPVS), dôkaz o zápise v RPVS pre každého subdodávateľa uchádzača (ak sa uplatňuje a v prípade, ak sú splnené podmienky podľa § 2 zákona č. 315/2016 Z. z). o registri partnerov verejného sektora a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov),
c) v prípade skupiny dodávateľov – predložiť zmluvu, v ktorej budú jednoznačne stanovené vzájomné práva a povinnosti, kto sa akou časťou bude podieľať na plnení zákazky, ako aj skutočnosť, že všetci členovia skupiny dodávateľov sú zaviazaní zo záväzkov voči verejnému obstarávateľovi spoločne a nerozdielne,
d) predložiť verejnému obstarávateľovi čestné vyhlásenie, že jeho koneční užívatelia výhod alebo koneční užívatelia výhod jeho subdodávateľa/subdodávateľov nie sú verejní funkcionári podľa § 11 ZVO,
e) predložiť oprávnenie/licenciu na poskytovanie služieb, ktoré sú nevyhnutné na zabezpečenie systémovej, aplikačnej podpory, podpory používateľov a rozvoja IS Fabasoft alebo ekvivalentného dokladu.
Zobraziť viac
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Bratislavský kraj 🏙️
Trvanie: 48 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-09-22 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-09-22 11:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Miestom „on-line“ sprístupnenia ponúk je webová adresa https://josephine.proebiz.com/ a totožná záložka ako pri predkladaní ponúk.
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 6 mesiacov
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Skupina uchádzačov, ktorej bude zadaná zákazka, musí mať určitú právnu formu ✅
Dátum otvorenia: 2026-09-22 11:00:00 📅
Miesto:
Miestom „on-line“ sprístupnenia ponúk je webová adresa https://josephine.proebiz.com/ a totožná záložka ako pri predkladaní ponúk.
Elektronická fakturácia: Povolená
Bude sa používať elektronické objednávanie ✅
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (percentá, presne)
Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Právna forma, ktorú má mať skupina hospodárskych subjektov, ktorej sa má zákazka zadať:
Na riadne plnenie zmluvy skupinou dodávateľov, v prípade prijatia ich ponuky, verejný obstarávateľ vyžaduje vytvorenie právnej formy podľa dohody s verejným obstarávateľom tak, aby bolo zabezpečené riadne plnenie zmluvy podľa Obchodného zákonníka v platnom znení alebo Občianskeho zákonníka v platnom znení s určením lídra právnej formy a jeho internými právami a povinnosťami voči členom právnej formy a externými právami a povinnosťami voči verejnému obstarávateľovi.
Zobraziť viac
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Ministerstvo dopravy Slovenskej republiky
Národné registračné číslo:
30416094
Poštová adresa: Námestie slobody
6
Poštové smerovacie číslo: 81005
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: petra.mydlova@mindop.sk 📧
Telefón: +421259494470 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/2305 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Ministerstvo alebo iný štátny alebo federálny orgán
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/563578 🌏
URL adresa účasti: https://josephine.proebiz.com/sk/tender/80512/summary 🌏
Názov: Josephine
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Informácie o elektronických pracovných postupoch
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 162-581198 (2026-08-21)
Nové obstarávania v súvisiacich kategóriách 🆕
- Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora (17 nové verejné obstarávania)