Simulácie a virtuálne prostredie pre výučbu farmácie na UVLF v Košiciach

Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach

Predmetom zákazky je dodanie zariadení na simulácie a virtuálne prostredie pre výučbu farmácie na UVLF v Košiciach. Predmet zákzky sa dodáva pre študentov UVLF a bude slúžiť na modernú výučbu a odbornú prípravu študentov, prostredníctvom interaktívnych dotykových zariadení, prostredníctvom simulačných technológií a vzdelávacích modulov. Systém umožní realizovať praktické tréningy, detailnú vizualizáciu ľudskej anatómie, podporí rozvoj praktických zručností a zefektívni výučbu v oblasti farmácie na UVLF, podľa Opisu predmetu zákazky, ktorý je prílohou č. 1 Súťažných podkladov.

Termín

Lehota na predkladanie ponúk bola 2026-07-06. Verejné obstarávanie bolo zverejnené na 2026-05-29.

Dodávatelia

V rozhodnutiach o udelení zákazky alebo v iných dokumentoch o verejnom obstarávaní sú uvedení títo dodávatelia:

Kto? Čo? Kde?
História obstarávania
Dátum Dokument
2026-05-29 Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
2026-08-05 Oznámenia o zadaní zákazky
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-05-29)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Simulácie a virtuálne prostredie pre výučbu farmácie na UVLF v Košiciach
Referenčné číslo: UVLF_SIM
Krátky popis:
Predmetom zákazky je dodanie zariadení na simulácie a virtuálne prostredie pre výučbu farmácie na UVLF v Košiciach. Predmet zákzky sa dodáva pre študentov UVLF a bude slúžiť na modernú výučbu a odbornú prípravu študentov, prostredníctvom interaktívnych dotykových zariadení, prostredníctvom simulačných technológií a vzdelávacích modulov. Systém umožní realizovať praktické tréningy, detailnú vizualizáciu ľudskej anatómie, podporí rozvoj praktických zručností a zefektívni výučbu v oblasti farmácie na UVLF, podľa Opisu predmetu zákazky, ktorý je prílohou č. 1 Súťažných podkladov.
Zobraziť viac
Typ zmluvy: Dodávky
Produkty/služby: Softvérový balík pre oblasť vzdelávania 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 214082.79 EUR 💰
Popis
Interný identifikátor: UVLF_SIM
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP)
Ďalšie produkty/služby: Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Košický kraj 🏙️
Trvanie: 6 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001

Postup
Typ postupu
Otvorený postup
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-07-06 12:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-07-06 12:30:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Otváranie ponúk (online sprístupnenie) prebehne prostredníctvom funkcionality IS EVO.
Podmienky otvárania ponúk (Informácie o oprávnených osobách a postup otvárania ponúk):
Verejný obstarávateľ využije funkcionalitu systému na on-line sprístupnenie ponúk.
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 6 mesiacov
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Informácia, či sa požaduje zábezpeka
Je povinné uviesť mená a odbornú kvalifikáciu zamestnancov určených na plnenie zmluvy
Dátum otvorenia: 2026-07-06 12:30:00 📅
Miesto:
Otváranie ponúk (online sprístupnenie) prebehne prostredníctvom funkcionality IS EVO.
Ďalšie informácie:
Verejný obstarávateľ využije funkcionalitu systému na on-line sprístupnenie ponúk.
Elektronická fakturácia: Povolená
Bude sa používať elektronické objednávanie
Bude sa používať elektronická platba
Kritériá udeľovania
Typ pevného čísla: Pevná hodnota (spolu)

Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Požadované zálohy a záruky: Zábezpeka je stanovená vo výške 10 000,00 EUR.

Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Národné registračné číslo: 00397474
Poštová adresa: Komenského
73
Poštové smerovacie číslo: 04181
Poštové mesto: Košice - mestská časť Sever
Región: Košický kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: marcela.kajnakova@uvlf.sk 📧
Telefón: 0918117885 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/1016 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Verejnoprávna inštitúcia
Hlavná činnosť
Vzdelávanie
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/558750 🌏
URL adresa účasti: https://www.isepvo.sk/ 🌏
Názov: Is evo
Identifikátor finančných prostriedkov EÚ: 401101B436
Viac podrobností o finančných prostriedkoch EÚ: Program Slovensko v rámci výzvy PSK-MIRRI-614-2024-DV-EFRR
Program súvisiaci s finančnými prostriedkami EÚ: Európsky fond regionálneho rozvoja (EFRR) (2021/2027)
Elektronické predkladanie: Povinná

Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo: 31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Informácie o elektronických pracovných postupoch
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 103-371455 (2026-05-29)
Oznámenia o zadaní zákazky (2026-08-05)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 214082.79 EUR 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH): 214 070 EUR 💰
Názov projektu alebo programu financovaného z prostriedkov EÚ: Európsky fond regionálneho rozvoja (EFRR) (2021/2027)
Identifikátor finančných prostriedkov EÚ: 401101B436

Zadanie zákazky
Zadanie zákazky/parcely
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001
Číslo zmluvy: 254/2026/UVLF
Dátum uzavretia zmluvy: 2026-08-04 📅
Názov: KÚPNA ZMLUVA č. 254 / 2026 / UVLF
Adresa zmluvy: https://www.crz.gov.sk/zmluva/12647599/ 🌏
Informácie o verejných súťažiach
Počet prijatých ponúk: 1
Počet ponúk prijatých elektronickými prostriedkami: 1
Počet ponúk prijatých od MSP: 0
Počet ponúk prijatých od uchádzačov z nečlenských štátov EÚ: 0
Počet ponúk prijatých od uchádzačov z iných členských štátov EÚ: 0
Informácia o hodnote zákazky/diela (bez DPH)
Celková hodnota zákazky/diela: 214 070 EUR 💰
Ponuka bola zaradená do poradia
Poradie v zozname víťazov: 1
Identifikátor ponuky: Ponuka č. 1
Identifikátor časti alebo skupiny častí: LOT-0001
Názov a adresa dodávateľa
Názov: HELAGO-SK, s. r. o.
Národné registračné číslo: 47479256
Poštová adresa: Kosodrevinová
2
Poštové smerovacie číslo: 82107
Poštové mesto: Bratislava
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Veľkosť hospodárskeho subjektu: Mikropodnik
Zdroj: OJS 2026/S 150-545065 (2026-08-05)