Rekonštrukcia vybraných úsekov ciest II. triedy v TTSK - 1. časť
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Predmetom zákazky je realizácia stavebných prác na nasledovných úsekoch ciest II. triedy v Trnavskom samosprávnom kraji: - rekonštrukcia cesty II/501 v úseku Prieťah obcou Cerová (46,100 – 47,356 kkm), - rekonštrukcia cesty II/502 Doľany – Dolné Orešany (od hranice kraja BA/TT) (39,200 – 39,700 kkm). Nevyhnutnou súčasťou predmetu zákazky je taktiež vyhotovenie projektovej dokumentácie skutočného zrealizovania stavby a porealizačného geodetického zamerania oprávnenou osobou v digitálnej aj papie-rovej forme. Ostatné bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
TermínLehota na predkladanie ponúk bola 2026-06-22. Verejné obstarávanie bolo zverejnené na 2026-05-20.
DodávateliaV rozhodnutiach o udelení zákazky alebo v iných dokumentoch o verejnom obstarávaní sú uvedení títo dodávatelia:
Kto? Čo?- • Stavebné práce na výstavbe diaľnic, ciest › Práce na ceste › Práce na oprave ciest
- • Stavebné práce na výstavbe diaľnic, ciest › Práce na ceste › Práce na údržbe ciest
| Dátum | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-20 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
| 2026-06-11 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
| 2026-06-24 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
| 2026-08-21 | Oznámenia o zadaní zákazky |
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Rekonštrukcia vybraných úsekov ciest II. triedy v TTSK - 1. časť
Referenčné číslo:
06037/2026/SÚCTt
Krátky popis:
Produkty/služby: Práce na ceste 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 682808.90 EUR 💰
Informácie o pozemkoch
Táto zmluva je rozdelená na časti ✅
Maximálny počet častí, ktoré možno prideliť jednému uchádzačovi: 2
Ponuky sa môžu predkladať na maximálny počet častí: 2
1️⃣
Interný identifikátor:
06037/2026/SÚCTt
Názov: Rekonštrukcia cesty II/501 v úseku Prieťah obcou Cerová (46,100 - 47,356 kkm)
Odhadovaná hodnota bez DPH: 496759.26 EUR 💰
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Opis obstarávania:
Miesto výkonu: Trnavský kraj 🏙️
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
2️⃣
Názov: Rekonštrukcia cesty II/502 Doľany - Dolné Orešany (od hranice kraja BA/TT) (39,200 - 39,700 kkm)
Odhadovaná hodnota bez DPH: 186049.64 EUR 💰
Opis obstarávania:
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0002
Popis
Hlavné miesto alebo miesto výkonu:
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-06-22 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-06-22 10:05:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): online otváranie v IS EVO
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 6 mesiacov
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Informácia, či sa požaduje zábezpeka ✅
Dátum otvorenia: 2026-06-22 10:05:00 📅
Miesto: online otváranie v IS EVO
Ďalšie informácie: online otváranie ponúk v IS EVO
Elektronická fakturácia: Povinná
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (percentá, presne)
Podmienky zadávania zákazky
Zmluva obsahuje podmienky plnenia ✅
Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Požadované zálohy a záruky:
Podmienky plnenia zmluvy:
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Národné registračné číslo:
37847783
Poštová adresa: Bulharská ulica
39
Poštové smerovacie číslo: 91701
Poštové mesto: Trnava
Región: Trnavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: vo@spravaciest.sk 📧
Telefón: +421 335531287 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/8700 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Regionálna alebo miestna agentúra/úrad
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/558228 🌏
URL adresa účasti: https://www.isepvo.sk 🌏
Názov: Is evo
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 098-351559 (2026-05-20)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 682808.90 EUR 💰
Popis
496759.26 EUR 💰
186049.64 EUR 💰
Postup
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-06-26 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-06-26 10:05:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2026-06-26 10:05:00 📅
Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Nová hodnota
Text:
Súťažné podklady boli zmenené dňa ✅
Dátum opravy súťažných podkladov: 2026-06-11 📅
Ďalšie doplňujúce informácie
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: ad8e8326-5095-45ec-b389-134957c9fc32-01
Zdroj: OJS 2026/S 113-407037 (2026-06-11)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 682808.90 EUR 💰
Popis
496759.26 EUR 💰
186049.64 EUR 💰
Postup
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-07-02 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-07-02 10:05:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2026-07-02 10:05:00 📅
Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Nová hodnota
Text:
Súťažné podklady boli zmenené dňa ✅
Dátum opravy súťažných podkladov: 2026-06-23 📅
Ďalšie doplňujúce informácie
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: ddfc7813-cc1e-4e6a-99fe-96d55fe213de-02
Zdroj: OJS 2026/S 120-434958 (2026-06-24)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 682808.90 EUR 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH): 514174.71 EUR 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH) (najvyššia ponuka): 378 777 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH) (najnižšia ponuka): 378 777 💰
Popis
Odhadovaná hodnota bez DPH: 496759.26 EUR 💰
Trvanie: 61 dní
Odhadovaná hodnota bez DPH: 186049.64 EUR 💰
Trvanie: 27 dní
Zadanie zákazky
1️⃣
Zadanie zákazky/parcely ✅
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Číslo zmluvy:
65/2026/SÚCTt
Dátum uzavretia zmluvy: 2026-08-12 📅
Názov: Zmluva o dielo na časť predmetu zákazky č. 1
Adresa zmluvy: https://www.crz.gov.sk/zmluva/12680104/ 🌏
Informácie o verejných súťažiach
Počet prijatých ponúk: 7
Počet ponúk prijatých elektronickými prostriedkami: 7
Počet ponúk prijatých od MSP: 2
Počet ponúk prijatých od uchádzačov z nečlenských štátov EÚ: 0
Počet ponúk prijatých od uchádzačov z iných členských štátov EÚ: 0
Informácia o hodnote zákazky/diela (bez DPH)
Najvyššia ponuka: 378 777 💰
Najnižšia ponuka: 378 777 💰
Celková hodnota zákazky/diela: 378 777 EUR 💰
Ponuka bola zaradená do poradia
Poradie v zozname víťazov: 1
Identifikátor ponuky:
ponuka p.č. 6
Identifikátor časti alebo skupiny častí:
LOT-0001
Názov a adresa dodávateľa
Názov: COLAS Slovakia, a.s.
Národné registračné číslo:
31651402
Poštová adresa: Orešianska
3168/7
Poštové smerovacie číslo: 91701
Poštové mesto: Trnava
Región: Trnavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Veľkosť hospodárskeho subjektu: Veľký podnik
2️⃣
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0002
Informácia o hodnote zákazky/diela (bez DPH)
Najvyššia ponuka: 135397.71 💰
Najnižšia ponuka: 135397.71 💰
Celková hodnota zákazky/diela: 135397.71 EUR 💰
Identifikátor ponuky:
ponuka p.č. 7
Informácie o subdodávkach
Percentuálny podiel subdodávok je známy ✅
Identifikátor časti alebo skupiny častí:
LOT-0002
Podiel (%): 6.42
Zákazka bude pravdepodobne zadaná subdodávateľom ✅
Názov a adresa dodávateľa
Názov: Doprastav, a.s.
Národné registračné číslo:
31333320
Poštová adresa: Drieňová
27
Poštové smerovacie číslo: 82656
Poštové mesto: Bratislava
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Zdroj: OJS 2026/S 162-583686 (2026-08-21)