Rekonštrukcia križovatky ciest II/513, II/507 a MC Jesenského, Hlohovec

Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja

Predmetom zákazky je prestavba jestvujúcej križovatky v centre mesta Hlohovec na priesečnú svetelne riadenú križovatku. a taktiež vyhotovenie projektovej dokumentácie skutočného zrealizovania stavby a porealizačného geodetického zamerania oprávnenou osobou v digitálnej aj papierovej forme pre každý jeden stavebný objekt zvlášť. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.

Termín

Lehota na predkladanie ponúk bola 2026-08-10. Verejné obstarávanie bolo zverejnené na 2026-07-08.

Kto? Čo? Kde?
História obstarávania
Dátum Dokument
2026-07-08 Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
2026-07-30 Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
2026-08-07 Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
2026-08-14 Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-07-08)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Rekonštrukcia križovatky ciest II/513, II/507 a MC Jesenského, Hlohovec
Referenčné číslo: 06219/2026/SÚCTt
Krátky popis:
Predmetom zákazky je prestavba jestvujúcej križovatky v centre mesta Hlohovec na priesečnú svetelne riadenú križovatku. a taktiež vyhotovenie projektovej dokumentácie skutočného zrealizovania stavby a porealizačného geodetického zamerania oprávnenou osobou v digitálnej aj papierovej forme pre každý jeden stavebný objekt zvlášť. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Zobraziť viac
Typ zmluvy: Práce
Produkty/služby: Práce na ceste 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 887756.51 EUR 💰
Popis
Interný identifikátor: 06219/2026/SÚCTt
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP)
Ďalšie produkty/služby: Stavebné práce na stavbe cestných križovatiek 📦
Cieľ strategického verejného obstarávania: Splnenie sociálnych cieľov
Verejný obstarávateľ stanovuje v zmysle § 2 ods. 5 písm. p) zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní sociálne hľadisko pre plnenie zmluvy. Na tieto účely verejný obstarávateľ od úspešného uchádzača vyžaduje, aby súčasne s vystavením poslednej faktúry za dielo, resp. jedinej faktúry, ak sa nefakturuje priebežne, predložil čestné vyhlásenie, že ku dňu vystavenia takejto faktúry už uhradil všetky svoje záväzky voči subdodávateľom za práce a dodávky, vykonané v subdodávke na tomto diele. Bližšia špecifikácia podmienky je uvedená súťažných podkladoch.
Zobraziť viac
Podporovaný sociálny cieľ: Iné
Hlavné miesto alebo miesto výkonu: križovatka ciest II/513, II/507 a MC Jesenského v meste Hlohovec
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Trnavský kraj 🏙️
Kritériá udeľovania
Cena
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001

Postup
Typ postupu
Otvorený postup
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-08-10 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-08-10 10:05:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): online otváranie ponúk prostredníctvom IS EVO
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 6 mesiacov
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Informácia, či sa požaduje zábezpeka
Dátum otvorenia: 2026-08-10 10:05:00 📅
Miesto: online otváranie ponúk prostredníctvom IS EVO
Elektronická fakturácia: Povolená
Bude sa používať elektronická platba
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (percentá, presne)
Podmienky zadávania zákazky
Zmluva obsahuje podmienky plnenia

Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Požadované zálohy a záruky:
Verejný obstarávateľ vyžaduje na zabezpečenie ponuky predloženej na predmet zákazky zloženie zábezpeky vo výške 17 000 EUR.
Podmienky súvisiace so zmluvou
Podmienky plnenia zmluvy:
Verejný obstarávateľ v súlade s § 38 ods. 4 zákona o VO požaduje, aby realizáciu stavebných objektov SO 01 Úpravy na ceste II/513 a II/507 a SO 02 Úpravy na MC a chodníky pre peších a realizáciu kladenia živičných vrstiev, t. j. kompletnú realizáciu všetkých asfaltových vrstiev vykonal priamo uchádzač, resp. hlavný člen skupiny uchádzačov a teda uvedené činnosti nesmie zadať subdodávateľom, resp. iným osobám podľa § 34 ods. 3 zákona o VO.
Zobraziť viac

Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Národné registračné číslo: 37847783
Poštová adresa: Bulharská ulica
39
Poštové smerovacie číslo: 91701
Poštové mesto: Trnava
Región: Trnavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: vo@spravaciest.sk 📧
Telefón: +421 335531287 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/8700 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Regionálna alebo miestna agentúra/úrad
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/561147 🌏
URL adresa účasti: https://www.isepvo.sk 🌏
Názov: Is evo
Elektronické predkladanie: Povinná

Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo: 31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Informácie o elektronických pracovných postupoch
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 131-477153 (2026-07-08)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-07-30)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 887756.51 EUR 💰

Postup
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-08-14 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-08-14 10:05:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2026-08-14 10:05:00 📅

Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001
Nová hodnota
Text:
Lehoty Lehota na predkladanie ponúk (dátum a čas): z pôvodného 10.08.2026 10:00 opravené na 14.08.2026 10:00 Informácia o otváraní ponúk: Dátum a čas otvárania ponúk: z pôvodného 10.08.2026 10:05 opravené na 14.08.2026 10:05
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: a07ccaf7-67c8-4633-95eb-9f0f04178c2b-01
Zdroj: OJS 2026/S 146-532476 (2026-07-30)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-08-07)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 887756.51 EUR 💰

Postup
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-08-28 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-08-28 10:05:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2026-08-28 10:05:00 📅

Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001
Nová hodnota
Text:
Lehota na predkladanie ponúk (dátum a čas): z pôvodného 14.08.2026 10:00 opravené na 28.08.2026 10:00 Informácia o otváraní ponúk: Dátum a čas otvárania ponúk: z pôvodného 14.8.2026 10:05 opravené na 28.08.2026 10:05
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Súťažné podklady boli zmenené dňa
Dátum opravy súťažných podkladov: 2026-08-07 📅
Ďalšie doplňujúce informácie
Hlavný dôvod zmeny: Aktualizované informácie
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: 85f74010-5f1f-48df-b6c0-3d9cf649cdce-02
Zdroj: OJS 2026/S 152-552399 (2026-08-07)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-08-14)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 887756.51 EUR 💰

Postup
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-09-04 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-09-04 10:05:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2026-09-04 10:05:00 📅

Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001
Nová hodnota
Text:
Lehota na predkladanie ponúk (dátum a čas): z pôvodného 28.08.2026 10:00 opravené na 04.09.2026 10:00 Informácia o otváraní ponúk: Dátum a čas otvárania ponúk: z pôvodného 28.08.2026 10:05 opravené na 04.09.2026 10:05
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Súťažné podklady boli zmenené dňa
Dátum opravy súťažných podkladov: 2026-08-13 📅
Ďalšie doplňujúce informácie
Hlavný dôvod zmeny: Aktualizované informácie
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: c2806b06-817e-410d-80d8-370f5e77f2e8-03
Zdroj: OJS 2026/S 157-568792 (2026-08-14)