Rekonštrukcia cesty III/1428 v úseku Dolný Štál - Okoč

Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja

Predmetom zákazky je realizácia stavebných prác na rekonštrukcii cesty III/1428 v úseku Dolný Štál – Okoč v kkm 3,742 – 5,100 kumulatívneho staničenia a taktiež vyhotovenie projektovej dokumentácie skutočného zrealizovania stavby a porealizačného geodetického zamerania oprávnenou osobou v digitálnej aj papierovej forme. Ostatné bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.

Termín

Lehota na predkladanie ponúk bola 2026-06-24. Verejné obstarávanie bolo zverejnené na 2026-05-22.

Dodávatelia

V rozhodnutiach o udelení zákazky alebo v iných dokumentoch o verejnom obstarávaní sú uvedení títo dodávatelia:

Kto? Čo? Kde?
História obstarávania
Dátum Dokument
2026-05-22 Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
2026-06-01 Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
2026-08-21 Oznámenia o zadaní zákazky
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-05-22)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Rekonštrukcia cesty III/1428 v úseku Dolný Štál - Okoč
Referenčné číslo: 06067/2026/SÚCTt
Krátky popis:
Predmetom zákazky je realizácia stavebných prác na rekonštrukcii cesty III/1428 v úseku Dolný Štál – Okoč v kkm 3,742 – 5,100 kumulatívneho staničenia a taktiež vyhotovenie projektovej dokumentácie skutočného zrealizovania stavby a porealizačného geodetického zamerania oprávnenou osobou v digitálnej aj papierovej forme. Ostatné bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Zobraziť viac
Typ zmluvy: Práce
Produkty/služby: Práce na ceste 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 406109.54 EUR 💰
Popis
Interný identifikátor: 06067/2026/SÚCTt
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP)
Opis obstarávania:
Predmetom zákazky je realizácia stavebných prác na rekonštrukcii cesty III/1428 v úseku Dolný Štál – Okoč v kkm 3,742 – 5,100 kumulatívneho staničenia a taktiež vyhotovenie projektovej dokumentácie skutočného zrealizovania stavby a porealizačného geodetického zamerania oprávnenou osobou v digitálnej aj papierovej forme. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Zobraziť viac
Ďalšie produkty/služby: Hlavné miesto alebo miesto výkonu:
Riešený úsek sa nachádza na ceste III/1428 v kkm 3,742 – 5,100 kumulatívneho staničenia Cestnej da-tabanky (CDB). Začiatok úseku je na rozhraní predchádzajúcej rekonštrukcie medzi obcami Okoč a Dolný Štál, koniec úseku je cca 120 m za križovatkou s miestnou cestou do miestnej časti Jánošíko-vo na Ostrove. Riešený úsek prechádza extravilánom, tvorí súvislú trasu a jeho celková dĺžka je 1 358 m.
Zobraziť viac
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Trnavský kraj 🏙️
Kritériá udeľovania
Cena
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001
Popis
Hlavné miesto alebo miesto výkonu:
Riešený úsek sa nachádza na ceste III/1428 v kkm 3,742 – 5,100 kumulatívneho staničenia Cestnej da-tabanky (CDB). Začiatok úseku je na rozhraní predchádzajúcej rekonštrukcie medzi obcami Okoč a Dolný Štál, koniec úseku je cca 120 m za križovatkou s miestnou cestou do miestnej časti Jánošíkovo na Ostrove. Riešený úsek prechádza extravilánom, tvorí súvislú trasu a jeho celková dĺžka je 1 358 m.
Zobraziť viac

Postup
Typ postupu
Otvorený postup
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-06-24 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-06-24 10:05:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): online otváranie ponúk prostredníctvom IS EVO
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 6 mesiacov
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Informácia, či sa požaduje zábezpeka
Dátum otvorenia: 2026-06-24 10:05:00 📅
Miesto: online otváranie ponúk prostredníctvom IS EVO
Elektronická fakturácia: Povinná
Bude sa používať elektronická platba
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (percentá, presne)
Podmienky zadávania zákazky
Zmluva obsahuje podmienky plnenia

Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Požadované zálohy a záruky:
Verejný obstarávateľ vyžaduje na zabezpečenie ponuky predloženej na predmet zákazky zloženie zábezpeky vo výške 8000 EUR.
Podmienky súvisiace so zmluvou
Podmienky plnenia zmluvy:
Verejný obstarávateľ v súlade s § 38 ods. 4 zákona o VO požaduje, aby realizáciu pokládky živičných vrstiev, t. j. kompletnú realizáciu všetkých asfaltových vrstiev vykonal priamo uchádzač a teda uvedené činnosti nesmie zadať subdodávateľom, resp. iným osobám podľa § 34 ods. 3 zákona o VO.
Zobraziť viac

Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Národné registračné číslo: 37847783
Poštová adresa: Bulharská ulica
39
Poštové smerovacie číslo: 91701
Poštové mesto: Trnava
Región: Trnavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: vo@spravaciest.sk 📧
Telefón: +421 335531287 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/8700 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Regionálna alebo miestna agentúra/úrad
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/558378 🌏
URL adresa účasti: https://www.isepvo.sk 🌏
Názov: Is evo
Elektronické predkladanie: Povinná

Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo: 31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Informácie o elektronických pracovných postupoch
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 099-357520 (2026-05-22)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-06-01)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 406109.54 EUR 💰

Postup
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-06-29 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-06-29 10:05:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2026-06-29 10:05:00 📅

Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001
Nová hodnota
Text:
Pôvodná lehota na predkladanie ponúk: 24.6.2026 do 10:00 hod. Nová lehota na predkladanie ponúk: 29.6.2026 do 10:00 hod. Pôvodný dátum otvárania ponúk: 24.6.2026 o 10:05 hod. Nový dátum otvárania ponúk: 29.6.2026 o 10:05 hod.
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Súťažné podklady boli zmenené dňa
Dátum opravy súťažných podkladov: 2026-06-01 📅
Ďalšie doplňujúce informácie
Verejný obstarávateľ upravil súťažné podklady - aktualizácia výkazu výmer v nadväznosti na poskytnuté vysvetlenie súťažných podkladov. Vzhľadom na uvedenú úpravu pristúpil verejný obstarávateľ aj k úprave lehoty na predkladanie ponúk a dátumu na otváranie ponúk.
Zobraziť viac
Hlavný dôvod zmeny: Aktualizované informácie
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: cdbc656f-b30f-4061-a056-b5562d206912-01
Zdroj: OJS 2026/S 104-377362 (2026-06-01)
Oznámenia o zadaní zákazky (2026-08-21)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 406109.54 EUR 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH): 330736.48 EUR 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH) (najvyššia ponuka): 330736.48 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH) (najnižšia ponuka): 330736.48 💰
Popis
Trvanie: 80 dní

Zadanie zákazky
Zadanie zákazky/parcely
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001
Číslo zmluvy: 63/2026/SÚCTt
Dátum uzavretia zmluvy: 2026-08-12 📅
Názov: Zmluva o dielo
Adresa zmluvy: https://www.crz.gov.sk/zmluva/12680116/ 🌏
Informácie o verejných súťažiach
Počet prijatých ponúk: 6
Počet ponúk prijatých elektronickými prostriedkami: 6
Počet ponúk prijatých od MSP: 1
Počet ponúk prijatých od uchádzačov z nečlenských štátov EÚ: 0
Počet ponúk prijatých od uchádzačov z iných členských štátov EÚ: 0
Informácia o hodnote zákazky/diela (bez DPH)
Najvyššia ponuka: 330736.48 💰
Najnižšia ponuka: 330736.48 💰
Celková hodnota zákazky/diela: 330736.48 EUR 💰
Ponuka bola zaradená do poradia
Poradie v zozname víťazov: 1
Identifikátor ponuky: ponuka p.č. 5
Informácie o subdodávkach
Percentuálny podiel subdodávok je známy
Identifikátor časti alebo skupiny častí: LOT-0001
Podiel (%): 0.57
Zákazka bude pravdepodobne zadaná subdodávateľom
Názov a adresa dodávateľa
Názov: Doprastav, a.s.
Národné registračné číslo: 31333320
Poštová adresa: Drieňová
27
Poštové smerovacie číslo: 82656
Poštové mesto: Bratislava
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Veľkosť hospodárskeho subjektu: Veľký podnik
Zdroj: OJS 2026/S 162-583852 (2026-08-21)