Príslušenstvo pre fúzne CT/MRI biopsie

Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina

Predmetom zákazky je: Dodanie a inštalácia zdravotníckej techniky: Príslušenstvo pre fúzne CT/MRI biopsie. Príslušenstvo pre fúzne CT/MRI biopsie musí byť plne kompatibilné s USG prístrojom FUJIFILM Arietta 750. Dodávky budú realizované vrátane dopravy na miesto odberateľa

Termín

Deadline 2026-10-06

Kto? Čo? Kde?
História obstarávania
Dátum Dokument
2026-08-31 Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-08-31)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Príslušenstvo pre fúzne CT/MRI biopsie
Referenčné číslo: 41/2026
Krátky popis:
Predmetom zákazky je: Dodanie a inštalácia zdravotníckej techniky: Príslušenstvo pre fúzne CT/MRI biopsie. Príslušenstvo pre fúzne CT/MRI biopsie musí byť plne kompatibilné s USG prístrojom FUJIFILM Arietta 750. Dodávky budú realizované vrátane dopravy na miesto odberateľa
Zobraziť viac
Typ zmluvy: Dodávky
Produkty/služby: Diagnostické ultrazvukové prístroje 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 32274.50 EUR 💰
Popis
Interný identifikátor: 41/2026
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP)
Poštová adresa: Vojtecha Spanyola
43
PSČ: 01207
Mesto: Žilina
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Žilinský kraj 🏙️
Trvanie: 2 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001

Postup
Typ postupu
Otvorený postup
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-10-06 09:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-10-06 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Vojtecha Spanyola 43, 01207 Žilina, odd. Verejného obstarávania
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 1 mesiacov
Informácie o elektronickej aukcii
Použije sa elektronická aukcia
Popis
Informácie o elektronickej aukcii:
Na hodnotenie kritéria cena predmetu zákazky sa použije cena z ponuky uchádzača vyjadrená podľa časti A4. Spôsob určenia ceny“ ,a prílohy „E súťažných podkladoch - Tabuľka návrhov uchádzača na plnenie kritérií“ a tabuľka E1 „ ) , ktorá bude predmetom hodnotenia uchádzačov a bude zadaná ako vstupná cena do e aukcie Konečné poradie ponúk bude zostavené automatickým vyhodnotením ponúk – elektronickou aukciou. Úspešný uchádzač bude ten, ktorého ponuka splní kritérium: najnižšia celková cena predmetu zákazky v eurách bez DPH
Zobraziť viac
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Skupina uchádzačov, ktorej bude zadaná zákazka, musí mať určitú právnu formu
Dátum otvorenia: 2026-10-06 10:00:00 📅
Miesto: Vojtecha Spanyola 43, 01207 Žilina, odd. Verejného obstarávania
Elektronická fakturácia: Povinná
Bude sa používať elektronické objednávanie
Bude sa používať elektronická platba

Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Právna forma, ktorú má mať skupina hospodárskych subjektov, ktorej sa má zákazka zadať:
V prípade prijatia ponuky skupiny dodávateľov verejný obstarávateľ vyžaduje, aby pred podpisom Rámcovej dohody vytvorili všetci členovia skupiny dodávateľov niektorú z právnych foriem podľa Obchodného zákonníka alebo Občianskeho zákonníka z dôvodu riadneho plnenia Rámcovej dohody, resp. podľa príslušných právnych predpisov platných v krajine sídla členov skupiny.
Zobraziť viac

Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina
Národné registračné číslo: 17335825
Poštová adresa: Vojtecha Spanyola
43
Poštové smerovacie číslo: 01207
Poštové mesto: Žilina
Región: Žilinský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: stefanecm@fnspza.sk 📧
Telefón: 0415110415 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/2157 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Verejnoprávna inštitúcia
Hlavná činnosť
Zdravie
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/558997 🌏
URL adresa účasti: https://evo.isepvo.sk 🌏
Názov: Is epvo
Popis:
Na hodnotenie kritéria cena predmetu zákazky sa použije cena z ponuky uchádzača vyjadrená podľa časti A4. Spôsob určenia ceny“ ,a prílohy „E súťažných podkladoch - Tabuľka návrhov uchádzača na plnenie kritérií“ a tabuľka E1 „ ) , ktorá bude predmetom hodnotenia uchádzačov a bude zadaná ako vstupná cena do e aukcie Konečné poradie ponúk bude zostavené automatickým vyhodnotením ponúk – elektronickou aukciou. Úspešný uchádzač bude ten, ktorého ponuka splní kritérium: najnižšia celková cena predmetu zákazky v eurách bez DPH
Zobraziť viac
Elektronické predkladanie: Povinná

Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo: 31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Informácie o elektronických pracovných postupoch
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 168-601484 (2026-08-31)