Prestupný terminál v Modre - vypracovanie projektovej dokumentácie
Mesto MODRA
Predmetom zákazky je vypracovanie stavebného zámeru a projekt stavby vrátane zabezpečenia inžinierskej činnosti a autorského dozoru pre projekt Prestupný terminál v Modre Podrobnejšia špecifikácia predmetu zákazky sa nachádza v prílohe č. 2 - Opis predmetu zákazky.
TermínLehota na predkladanie ponúk bola 2026-05-25. Verejné obstarávanie bolo zverejnené na 2026-04-24.
DodávateliaV rozhodnutiach o udelení zákazky alebo v iných dokumentoch o verejnom obstarávaní sú uvedení títo dodávatelia:
Kto? Čo? Kde?
História obstarávania
| Dátum | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-24 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
| 2026-04-30 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
| 2026-05-21 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
| 2026-08-19 | Oznámenia o zadaní zákazky |
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-04-24)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Prestupný terminál v Modre - vypracovanie projektovej dokumentácie
Referenčné číslo:
Krátky popis:
Typ zmluvy: Služby
Produkty/služby: Príprava projektov a návrhov, odhad nákladov 📦
Popis
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Opis obstarávania:
Produkty/služby: Architektonické a súvisiace služby
📦
Hlavné miesto alebo miesto výkonu:
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
Popis
Miesto výkonu: Bratislavský kraj 🏙️
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-05-25 15:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-05-25 15:30:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Otváranie ponúk sa uskutoční elektronicky. Verejný obstarávateľ podľa § 52 ods. 2 ZVO umožní účasť na otváraní ponúk všetkým uchádzačom, ktorí predložili ponuku v lehote na predkladanie ponúk. Umožnením účasti na otváraní ponúk sa rozumie sprístupnenie ponúk elektronicky prostredníctvom funkcionality IS Josephine.
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 0 mesiacov
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Dátum otvorenia: 2026-05-25 15:30:00 📅
Miesto:
Elektronická fakturácia: Povinná
Bude sa používať elektronické objednávanie ✅
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (body, presne)
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Mesto Modra
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Dukelská
38
Poštové smerovacie číslo: 90001
Poštové mesto: Modra
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: marian.szakall@trivo.sk 📧
Telefón: 0904106300 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/4142 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Regionálny alebo miestny orgán
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/556695 🌏
URL adresa účasti: https://josephine.proebiz.com/sk/tender/76400/summary 🌏
Názov: IS Josephine
Identifikátor finančných prostriedkov EÚ: CF 21/27
Viac podrobností o finančných prostriedkoch EÚ: Predmet zákazky bude financovaný z fondov EÚ, konkrétne z Programu Slovensko.
Program súvisiaci s finančnými prostriedkami EÚ: Kohézny fond (CF) (2021/2027)
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 081-285328 (2026-04-24)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Prestupný terminál v Modre - vypracovanie projektovej dokumentácie
Referenčné číslo:
942/2026
Krátky popis:
Predmetom zákazky je vypracovanie stavebného zámeru a projekt stavby vrátane zabezpečenia inžinierskej činnosti a autorského dozoru pre projekt Prestupný terminál v Modre
Podrobnejšia špecifikácia predmetu zákazky sa nachádza v prílohe č. 2 - Opis predmetu zákazky.
Zobraziť viac
Produkty/služby: Príprava projektov a návrhov, odhad nákladov 📦
Popis
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Opis obstarávania:
Predmetom zákazky je vypracovanie stavebného zámeru a projekt stavby vrátane zabezpečenia inžinierskej činnosti a autorského dozoru pre projekt Prestupný terminál v Modre
Podrobnejšia špecifikácia predmetu zákazky sa nachádza v prílohe č. 2 - Opis predmetu zákazky.
Zobraziť viac
Hlavné miesto alebo miesto výkonu:
Miestom dodania predmetu zákazky je Mesto Modra, Mestský úrad, Dukelská 38, 900 01 Modra
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Popis
Miesto výkonu: Bratislavský kraj 🏙️
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-05-25 15:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-05-25 15:30:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Otváranie ponúk sa uskutoční elektronicky. Verejný obstarávateľ podľa § 52 ods. 2 ZVO umožní účasť na otváraní ponúk všetkým uchádzačom, ktorí predložili ponuku v lehote na predkladanie ponúk. Umožnením účasti na otváraní ponúk sa rozumie sprístupnenie ponúk elektronicky prostredníctvom funkcionality IS Josephine.
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 0 mesiacov
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Dátum otvorenia: 2026-05-25 15:30:00 📅
Miesto:
Otváranie ponúk sa uskutoční elektronicky. Verejný obstarávateľ podľa § 52 ods. 2 ZVO umožní účasť na otváraní ponúk všetkým uchádzačom, ktorí predložili ponuku v lehote na predkladanie ponúk. Umožnením účasti na otváraní ponúk sa rozumie sprístupnenie ponúk elektronicky prostredníctvom funkcionality IS Josephine.
Zobraziť viac
Bude sa používať elektronické objednávanie ✅
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (body, presne)
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Mesto Modra
Národné registračné číslo:
00304956
Poštová adresa: Dukelská
38
Poštové smerovacie číslo: 90001
Poštové mesto: Modra
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: marian.szakall@trivo.sk 📧
Telefón: 0904106300 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/4142 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Regionálny alebo miestny orgán
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/556695 🌏
URL adresa účasti: https://josephine.proebiz.com/sk/tender/76400/summary 🌏
Názov: IS Josephine
Identifikátor finančných prostriedkov EÚ: CF 21/27
Viac podrobností o finančných prostriedkoch EÚ: Predmet zákazky bude financovaný z fondov EÚ, konkrétne z Programu Slovensko.
Program súvisiaci s finančnými prostriedkami EÚ: Kohézny fond (CF) (2021/2027)
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Informácie o elektronických pracovných postupoch
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 081-285328 (2026-04-24)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-04-30)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 276 500 EUR 💰
Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Číslo sekcie:
Nová hodnota
Text: Doplnenie PHZ
Ďalšie doplňujúce informácie
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: e72a2bcf-dc33-4add-9502-a7fc84a68ab8-01
Zdroj: OJS 2026/S 085-304066 (2026-04-30)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 276 500 EUR 💰
Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Číslo sekcie:
PROCEDURE
Nová hodnota
Text: Doplnenie PHZ
Ďalšie doplňujúce informácie
Z dôvodu administratívnej chyby nebola v oznámení o vyhlásení verejného obstarávania uvedená predpokladaná hodnota zákazky (PHZ). PHZ sa dopĺňa do oznámenia
Hlavný dôvod zmeny: Oprava chyby kupujúceho
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: e72a2bcf-dc33-4add-9502-a7fc84a68ab8-01
Zdroj: OJS 2026/S 085-304066 (2026-04-30)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-05-21)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 276 500 EUR 💰
Postup
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-06-03 16:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-06-03 16:30:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2026-06-03 16:30:00 📅
Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky:
Nová hodnota
Text:
Súťažné podklady boli zmenené dňa ✅
Dátum opravy súťažných podkladov: 2026-05-21 📅
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: 1dc2503d-a48d-4a83-a43a-a1044310a120-02
Zdroj: OJS 2026/S 098-350489 (2026-05-21)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 276 500 EUR 💰
Postup
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-06-03 16:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-06-03 16:30:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2026-06-03 16:30:00 📅
Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Nová hodnota
Text:
Predĺženie lehoty na predkladanie ponúk a okamihu otvárania ponúk z dôvodu úpravy časti súťažných podkladov.
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Súťažné podklady boli zmenené dňa ✅
Dátum opravy súťažných podkladov: 2026-05-21 📅
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: 1dc2503d-a48d-4a83-a43a-a1044310a120-02
Zdroj: OJS 2026/S 098-350489 (2026-05-21)
Oznámenia o zadaní zákazky (2026-08-19)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 276 500 EUR 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH): 145 000 EUR 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH) (najvyššia ponuka): 265 000 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH) (najnižšia ponuka): 145 000 💰
Názov projektu alebo programu financovaného z prostriedkov EÚ: Kohézny fond (CF) (2021/2027)
Identifikátor finančných prostriedkov EÚ: Program Slovensko
Popis
Trvanie: 210 dní
Zadanie zákazky
Zadanie zákazky/parcely ✅
Identifikačné číslo dávky:
Číslo zmluvy:
Dátum uzavretia zmluvy: 2026-08-13 📅
Názov: Zmluva
Adresa zmluvy: https://www.crz.gov.sk/zmluva/12684056/ 🌏
Informácie o verejných súťažiach
Počet prijatých ponúk: 7
Počet ponúk prijatých elektronickými prostriedkami: 7
Počet ponúk prijatých od MSP: 7
Počet ponúk prijatých od uchádzačov z nečlenských štátov EÚ: 0
Počet ponúk prijatých od uchádzačov z iných členských štátov EÚ: 0
Informácia o hodnote zákazky/diela (bez DPH)
Najvyššia ponuka: 265 000 💰
Najnižšia ponuka: 145 000 💰
Celková hodnota zákazky/diela: 145 000 EUR 💰
Ponuka bola zaradená do poradia
Poradie v zozname víťazov: 1
Identifikátor ponuky:
Informácie o subdodávkach
Hodnota subdodávky je známa ✅
Percentuálny podiel subdodávok je známy ✅
Popis:
Hodnota bez DPH, ktorá bude pravdepodobne zadaná tretím stranám: 29 000 EUR 💰
Podiel (%): 20
Stručný opis časti zákazky, ktorá má byť zadaná subdodávateľom:
Názov a adresa dodávateľa
Názov: KubisArchitekti s. r. o.
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Borinka
362
Poštové smerovacie číslo: 900 32
Poštové mesto: Borinka
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Veľkosť hospodárskeho subjektu: Mikropodnik
Zdroj: OJS 2026/S 160-576833 (2026-08-19)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 276 500 EUR 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH): 145 000 EUR 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH) (najvyššia ponuka): 265 000 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH) (najnižšia ponuka): 145 000 💰
Názov projektu alebo programu financovaného z prostriedkov EÚ: Kohézny fond (CF) (2021/2027)
Identifikátor finančných prostriedkov EÚ: Program Slovensko
Popis
Trvanie: 210 dní
Zadanie zákazky
Zadanie zákazky/parcely ✅
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Číslo zmluvy:
Zmluva
Dátum uzavretia zmluvy: 2026-08-13 📅
Názov: Zmluva
Adresa zmluvy: https://www.crz.gov.sk/zmluva/12684056/ 🌏
Informácie o verejných súťažiach
Počet prijatých ponúk: 7
Počet ponúk prijatých elektronickými prostriedkami: 7
Počet ponúk prijatých od MSP: 7
Počet ponúk prijatých od uchádzačov z nečlenských štátov EÚ: 0
Počet ponúk prijatých od uchádzačov z iných členských štátov EÚ: 0
Informácia o hodnote zákazky/diela (bez DPH)
Najvyššia ponuka: 265 000 💰
Najnižšia ponuka: 145 000 💰
Celková hodnota zákazky/diela: 145 000 EUR 💰
Ponuka bola zaradená do poradia
Poradie v zozname víťazov: 1
Identifikátor ponuky:
Ponuka uchádzača KubisArchitekti s.r.o.
Informácie o subdodávkach
Hodnota subdodávky je známa ✅
Percentuálny podiel subdodávok je známy ✅
Popis:
Elektroinštalácie
Zdravotechnika
Požiarna ochrana
Identifikátor časti alebo skupiny častí: LOT-0001
Hodnota bez DPH, ktorá bude pravdepodobne zadaná tretím stranám: 29 000 EUR 💰
Podiel (%): 20
Stručný opis časti zákazky, ktorá má byť zadaná subdodávateľom:
Elektroinštalácie
Zdravotechnika
Požiarna ochrana
Zákazka bude pravdepodobne zadaná subdodávateľom ✅
Názov a adresa dodávateľa
Názov: KubisArchitekti s. r. o.
Národné registračné číslo:
47859334
Poštová adresa: Borinka
362
Poštové smerovacie číslo: 900 32
Poštové mesto: Borinka
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Veľkosť hospodárskeho subjektu: Mikropodnik
Zdroj: OJS 2026/S 160-576833 (2026-08-19)
Nové obstarávania v súvisiacich kategóriách 🆕
- Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby (>20 nové verejné obstarávania)
- Architektonické a súvisiace služby (6)
- Architektonické, inžinierske a plánovacie služby (4)
- Dohľad nad projektom a dokumentáciou
- Dohľad nad stavebnými prácami
- Predlohy plánov (systémy a integrácia)
- Príprava projektov a návrhov, odhad nákladov
- Schvaľovacie plány, vykonávacie výkresy a špecifikácie
- Určovanie a zostavovanie objemov pri výstavbe
- Výpočet nákladov, monitorovanie nákladov
- Štúdia realizovateľnosti, poradenská služba, analýza