Posypové nadstavby
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
Predmetom zákazky je nákup používaného strojného vybavenia pre výkon údržby ciest - posypovej nadstavby na zimnú údržbu ciest v celkovom počte 5 ks v špecifikácii podľa súťažných podkladov na konkrétne zadaný podvozok, ktorý slúži ako výmenný nosič nadstavieb.
TermínDeadline 2026-09-21
Kto? Čo? Kde?
História obstarávania
| Dátum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-20 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-08-20)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Posypové nadstavby
Krátky popis:
Typ zmluvy: Dodávky
Produkty/služby: Časti iných vozidiel 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 292675.96 EUR 💰
Informácie o pozemkoch
Táto zmluva je rozdelená na časti ✅
Maximálny počet častí, ktoré možno prideliť jednému uchádzačovi: 4
Ponuky sa môžu predkladať na maximálny počet častí: 4
1️⃣
Názov: Časť 1 oblasť Bardejov (1 ks posypovej nadstavby v stave: použité zariadenie)
Odhadovaná hodnota bez DPH: 59422.58 EUR 💰
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Opis obstarávania:
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Prešovský kraj 🏙️
Trvanie: 60 dní
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
2️⃣
Názov: Časť 2 oblasť Humenné (1 ks posypovej nadstavby v stave: použité zariadenie)
Odhadovaná hodnota bez DPH: 57558.66 EUR 💰
Názov
Identifikačné číslo dávky:
3️⃣
Názov: Časť 3 oblasť Poprad (2 ks posypovej nadstavby v stave: použité zariadenie)
Odhadovaná hodnota bez DPH: 116272.14 EUR 💰
Opis obstarávania:
Názov
Identifikačné číslo dávky:
4️⃣
Názov: Časť 4 oblasť Stará Ľubovňa (1 ks posypovej nadstavby v stave: použité zariadenie)
Informácie o elektronických katalógoch
Ponuky musia byť predložené vo forme elektronických katalógov alebo musia obsahovať elektronický katalóg
Názov
Identifikačné číslo dávky:
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-09-21 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-09-21 10:10:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Jesenná 14, 080 05 Prešov
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 12 mesiacov
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Skupina uchádzačov, ktorej bude zadaná zákazka, musí mať určitú právnu formu ✅
Dátum otvorenia: 2026-09-21 10:10:00 📅
Miesto: Jesenná 14, 080 05 Prešov
Elektronická fakturácia: Povolená
Bude sa používať elektronické objednávanie ✅
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (percentá, presne)
Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Právna forma, ktorú má mať skupina hospodárskych subjektov, ktorej sa má zákazka zadať: Skupina dodávateľov
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Jesenná
14
Poštové smerovacie číslo: 08005
Poštové mesto: Prešov
Región: Prešovský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: cervenicky.frantisek@sucpsk.eu 📧
Telefón: +421 517563700 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/8722 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Regionálna alebo miestna agentúra/úrad
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/563612 🌏
URL adresa účasti: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/563612 🌏
Názov: Evo
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 161-579874 (2026-08-20)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Posypové nadstavby
Krátky popis:
Predmetom zákazky je nákup používaného strojného vybavenia pre výkon údržby ciest - posypovej nadstavby na zimnú údržbu ciest v celkovom počte 5 ks v špecifikácii podľa súťažných podkladov na konkrétne zadaný podvozok, ktorý slúži ako výmenný nosič nadstavieb.
Zobraziť viac
Produkty/služby: Časti iných vozidiel 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 292675.96 EUR 💰
Informácie o pozemkoch
Táto zmluva je rozdelená na časti ✅
Maximálny počet častí, ktoré možno prideliť jednému uchádzačovi: 4
Ponuky sa môžu predkladať na maximálny počet častí: 4
1️⃣
Názov: Časť 1 oblasť Bardejov (1 ks posypovej nadstavby v stave: použité zariadenie)
Odhadovaná hodnota bez DPH: 59422.58 EUR 💰
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Opis obstarávania:
Predmetom zákazky je nákup používaného strojného vybavenia pre výkon údržby ciest - posypovej nadstavby na zimnú údržbu ciest v celkovom počte 1 ks v špecifikácii podľa súťažných podkladov na konkrétne zadaný podvozok, ktorý slúži ako výmenný nosič nadstavieb.
Zobraziť viac
Miesto výkonu: Prešovský kraj 🏙️
Trvanie: 60 dní
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
2️⃣
Názov: Časť 2 oblasť Humenné (1 ks posypovej nadstavby v stave: použité zariadenie)
Odhadovaná hodnota bez DPH: 57558.66 EUR 💰
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0002
3️⃣
Názov: Časť 3 oblasť Poprad (2 ks posypovej nadstavby v stave: použité zariadenie)
Odhadovaná hodnota bez DPH: 116272.14 EUR 💰
Opis obstarávania:
Predmetom zákazky je nákup používaného strojného vybavenia pre výkon údržby ciest - posypovej nadstavby na zimnú údržbu ciest v celkovom počte 2 ks v špecifikácii podľa súťažných podkladov na konkrétne zadaný podvozok, ktorý slúži ako výmenný nosič nadstavieb.
Zobraziť viac
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0003
4️⃣
Názov: Časť 4 oblasť Stará Ľubovňa (1 ks posypovej nadstavby v stave: použité zariadenie)
Informácie o elektronických katalógoch
Ponuky musia byť predložené vo forme elektronických katalógov alebo musia obsahovať elektronický katalóg
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0004
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-09-21 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-09-21 10:10:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Jesenná 14, 080 05 Prešov
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 12 mesiacov
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Skupina uchádzačov, ktorej bude zadaná zákazka, musí mať určitú právnu formu ✅
Dátum otvorenia: 2026-09-21 10:10:00 📅
Miesto: Jesenná 14, 080 05 Prešov
Elektronická fakturácia: Povolená
Bude sa používať elektronické objednávanie ✅
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (percentá, presne)
Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Právna forma, ktorú má mať skupina hospodárskych subjektov, ktorej sa má zákazka zadať: Skupina dodávateľov
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
Národné registračné číslo:
37936859
Poštová adresa: Jesenná
14
Poštové smerovacie číslo: 08005
Poštové mesto: Prešov
Región: Prešovský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: cervenicky.frantisek@sucpsk.eu 📧
Telefón: +421 517563700 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/8722 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Regionálna alebo miestna agentúra/úrad
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/563612 🌏
URL adresa účasti: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/563612 🌏
Názov: Evo
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Informácie o elektronických pracovných postupoch
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 161-579874 (2026-08-20)
Nové obstarávania v súvisiacich kategóriách 🆕