Obaľované asfaltové kamenivo (asfaltové betóny) bez dopravy 2026
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Predmetom zákazky je dodanie tovaru na predmet zákazky: „Obaľované asfaltové kamenivo (asfaltové betóny) bez dopravy 2026“. Podrobnejšie vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov. Predmetom zákazky sú aj služby súvisiace s naložením tovaru na dopravný prostriedok kupujúceho v mieste odberu asfaltov. Jedná sa o asfaltové betóny: AC 8 obrus, II.; AC 11 obrus, II.; AC 16 ložná, II.; AC 22 podklad, II.. Kupujúcimi budú jednotlivé závody SC ŽSK a ich strediská: - Závod Horné Považie - stredisko Žilina, Rajec, Bytča, Belá; - Závod Kysuce - stredisko Čadca, Makov, Kysucké Nové Mesto; - Závod Liptov - stredisko Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Ružomberok, Kvačany - Holica; - Závod Orava - stredisko Dolný Kubín, Námestovo, Trstená; - Závod Turiec – stredisko Martin, Turčianske Teplice.
TermínLehota na predkladanie ponúk bola 2026-06-12. Verejné obstarávanie bolo zverejnené na 2026-05-13.
DodávateliaV rozhodnutiach o udelení zákazky alebo v iných dokumentoch o verejnom obstarávaní sú uvedení títo dodávatelia:
- • Eurovia SK, a.s.
- • MBM-Group, a.s.
- • Obaľovačka Martin, s.r.o.
- • Špeciálne cestné práce SLOVKOREKT, spol. s r.o.
- • Strabag s.r.o.
| Dátum | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-13 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
| 2026-08-24 | Oznámenia o zadaní zákazky |
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Obaľované asfaltové kamenivo (asfaltové betóny) bez dopravy 2026
Referenčné číslo:
ID 557 328
Krátky popis:
Produkty/služby: Obalené cestné kamenivo 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 1 279 790 EUR 💰
Informácie o pozemkoch
Táto zmluva je rozdelená na časti ✅
Maximálny počet častí, ktoré možno prideliť jednému uchádzačovi: 15
Ponuky sa môžu predkladať na maximálny počet častí: 15
1️⃣
Názov: Obaľované asfaltové kamenivo pre Závod Horné Považie: Žilina
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Cieľ strategického verejného obstarávania: Obmedzenie environmentálnych vplyvov
Kritériá zeleného verejného obstarávania: Kritériá zeleného verejného obstarávania EÚ
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Žilinský kraj 🏙️
Trvanie: 12 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
2️⃣
Názov: Obaľované asfaltové kamenivo pre Závod Horné Považie: Rajec
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0002
3️⃣
Názov: Obaľované asfaltové kamenivo pre Závod Horné Považie: Bytča
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0003
4️⃣
Názov: Obaľované asfaltové kamenivo pre Závod Horné Považie: Belá
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0004
5️⃣
Názov: Obaľované asfaltové kamenivo pre Závod Kysuce: Čadca + Kysucké Nové Mesto
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0005
6️⃣
Názov: Obaľované asfaltové kamenivo pre Závod Kysuce: Makov + Kysucké Nové Mesto
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0006
7️⃣
Názov: Obaľované asfaltové kamenivo pre Závod Liptov: Liptovský Mikuláš
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0007
8️⃣
Názov: Obaľované asfaltové kamenivo pre Závod Liptov: Liptovský Hrádok
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0008
9️⃣
Názov: Obaľované asfaltové kamenivo pre Závod Liptov: Ružomberok
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Názov: Obaľované asfaltové kamenivo pre Závod Liptov: Kvačany - Holica
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Názov: Obaľované asfaltové kamenivo pre Závod Orava: Dolný Kubín
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Názov: Obaľované asfaltové kamenivo pre Závod Orava: Námestovo
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Názov: Obaľované asfaltové kamenivo pre Závod Orava: Trstená
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Názov: Obaľované asfaltové kamenivo pre Závod Turiec: Martin
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Názov: Obaľované asfaltové kamenivo pre Závod Turiec: Turčianske Teplice
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0015
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-06-12 09:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-06-12 09:10:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Elektronická platforma systému IS EVO
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 5 mesiacov
Informácie o rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Rámcová dohoda s viacerými prevádzkovateľmi ✅
Maximálny počet účastníkov: 1
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Dátum otvorenia: 2026-06-12 09:10:00 📅
Miesto: Elektronická platforma systému IS EVO
Elektronická fakturácia: Povinná
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (percentá, presne)
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Národné registračné číslo:
42054575
Poštová adresa: Martina Rázusa
104
Poštové smerovacie číslo: 01001
Poštové mesto: Žilina
Región: Žilinský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: pavol.baros@sczsk.sk 📧
Telefón: +421 415077217 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/10007 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Regionálna alebo miestna agentúra/úrad
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/557328 🌏
URL adresa účasti: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/557328 🌏
Názov: Epvo
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 093-331049 (2026-05-13)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 1 279 790 EUR 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH): 1316562.96 EUR (framework approximate) 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH) (najvyššia ponuka): 119046.54 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH) (najnižšia ponuka): 82842.50 💰
Zadanie zákazky
1️⃣
Zadanie zákazky/parcely ✅
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Číslo zmluvy:
121/SCŽSK/2026
Dátum uzavretia zmluvy: 2026-07-24 📅
Názov: Rámcová dohoda
Adresa zmluvy: https://www.crz.gov.sk/zmluva/12622169/ 🌏
Informácie o verejných súťažiach
Počet prijatých ponúk: 3
Počet ponúk prijatých elektronickými prostriedkami: 3
Počet ponúk prijatých od MSP: 3
Počet ponúk prijatých od uchádzačov z nečlenských štátov EÚ: 0
Počet ponúk prijatých od uchádzačov z iných členských štátov EÚ: 0
Informácia o hodnote zákazky/diela (bez DPH)
Najvyššia ponuka: 119046.54 💰
Najnižšia ponuka: 82842.50 💰
Prehodnotená hodnota rámcovej dohody: 82842.50 EUR 💰
Celková hodnota zákazky/diela: 82842.50 EUR 💰
Ponuka bola zaradená do poradia
Poradie v zozname víťazov: 1
Identifikátor ponuky:
1.časť
Identifikátor časti alebo skupiny častí:
LOT-0001
Názov a adresa dodávateľa
Názov: STRABAG s.r.o.
Národné registračné číslo:
17317282
Poštová adresa: Mlynské Nivy
61/A
Poštové smerovacie číslo: 82518
Poštové mesto: Bratislava
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Veľkosť hospodárskeho subjektu: Stredný podnik
2️⃣
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0002
Informácia o hodnote zákazky/diela (bez DPH)
Najvyššia ponuka: 142413.60 💰
Najnižšia ponuka: 90 991 💰
Prehodnotená hodnota rámcovej dohody: 90 991 EUR 💰
Celková hodnota zákazky/diela: 90 991 EUR 💰
Identifikátor ponuky:
2.časť
Identifikátor časti alebo skupiny častí:
LOT-0002
3️⃣
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0003
Najvyššia ponuka: 130893.60 💰
Identifikátor ponuky:
3.časť
Identifikátor časti alebo skupiny častí:
LOT-0003
4️⃣
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0004
Najvyššia ponuka: 129197.81 💰
Najnižšia ponuka: 81957.20 💰
Prehodnotená hodnota rámcovej dohody: 81957.20 EUR 💰
Celková hodnota zákazky/diela: 81957.20 EUR 💰
Identifikátor ponuky:
4.časť
Identifikátor časti alebo skupiny častí:
LOT-0004
5️⃣
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0005
Informácie o verejných súťažiach
Počet prijatých ponúk: 2
Počet ponúk prijatých elektronickými prostriedkami: 2
Počet ponúk prijatých od MSP: 2
Informácia o hodnote zákazky/diela (bez DPH)
Najvyššia ponuka: 97777.92 💰
Najnižšia ponuka: 84 520 💰
Prehodnotená hodnota rámcovej dohody: 84 520 EUR 💰
Celková hodnota zákazky/diela: 84 520 EUR 💰
Identifikátor ponuky:
5.časť
Identifikátor časti alebo skupiny častí:
LOT-0005
Názov a adresa dodávateľa
Názov: Obaľovačka Martin, s.r.o.
Národné registračné číslo:
52812359
Poštová adresa: Priemyselná
6
Poštové smerovacie číslo: 821 09
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Veľkosť hospodárskeho subjektu: Malý podnik
6️⃣
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0006
Informácia o hodnote zákazky/diela (bez DPH)
Najvyššia ponuka: 94377.92 💰
Najnižšia ponuka: 59 589 💰
Prehodnotená hodnota rámcovej dohody: 59 589 EUR 💰
Celková hodnota zákazky/diela: 59 589 EUR 💰
Identifikátor ponuky:
6.časť
Identifikátor časti alebo skupiny častí:
LOT-0006
7️⃣
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0007
Informácie o verejných súťažiach
Počet prijatých ponúk: 1
Počet ponúk prijatých elektronickými prostriedkami: 1
Počet ponúk prijatých od MSP: 1
Informácia o hodnote zákazky/diela (bez DPH)
Prehodnotená hodnota rámcovej dohody: 112965.49 EUR 💰
Celková hodnota zákazky/diela: 112965.49 EUR 💰
Identifikátor ponuky:
7.časť
Identifikátor časti alebo skupiny častí:
LOT-0007
Názov a adresa dodávateľa
Názov: Špeciálne cestné práce SLOVKOREKT, spol. s r.o.
Národné registračné číslo:
31602363
Poštová adresa: Pod Stráňami
4
Poštové smerovacie číslo: 03101
Poštové mesto: Liptovský Mikuláš
Región: Žilinský kraj 🏙️
E-mail: slovkorekt@slovkorekt.sk 📧
8️⃣
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0008
Informácia o hodnote zákazky/diela (bez DPH)
Najvyššia ponuka: 112817.44 💰
Najnižšia ponuka: 85 855 💰
Prehodnotená hodnota rámcovej dohody: 85 855 EUR 💰
Celková hodnota zákazky/diela: 85 855 EUR 💰
Identifikátor ponuky:
8.časť
Identifikátor časti alebo skupiny častí:
LOT-0008
Názov a adresa dodávateľa
Názov: EUROVIA SK, a.s.
Národné registračné číslo:
31651518
Poštová adresa: Osloboditeľov
66
Poštové smerovacie číslo: 04017
Poštové mesto: Košice
Región: Košický kraj 🏙️
9️⃣
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0009
Informácia o hodnote zákazky/diela (bez DPH)
Najvyššia ponuka: 119427.02 💰
Najnižšia ponuka: 116 360 💰
Prehodnotená hodnota rámcovej dohody: 116 360 EUR 💰
Celková hodnota zákazky/diela: 116 360 EUR 💰
Identifikátor ponuky:
9.časť
Identifikátor časti alebo skupiny častí:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0010
Prehodnotená hodnota rámcovej dohody: 112908.32 EUR 💰
Celková hodnota zákazky/diela: 112908.32 EUR 💰
Identifikátor ponuky:
10.časť
Identifikátor časti alebo skupiny častí:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0011
Najvyššia ponuka: 66 620 💰
Najnižšia ponuka: 63914.82 💰
Prehodnotená hodnota rámcovej dohody: 63914.82 EUR 💰
Celková hodnota zákazky/diela: 63914.82 EUR 💰
Identifikátor ponuky:
11.časť
Identifikátor časti alebo skupiny častí:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0012
Najvyššia ponuka: 85666.34 💰
Najnižšia ponuka: 76194.12 💰
Prehodnotená hodnota rámcovej dohody: 76194.12 EUR 💰
Celková hodnota zákazky/diela: 76194.12 EUR 💰
Identifikátor ponuky:
12.časť
Identifikátor časti alebo skupiny častí:
LOT-0012
Názov a adresa dodávateľa
Názov: MBM-GROUP, a.s.
Národné registračné číslo:
36740519
Poštová adresa: Miletičova
1
Poštové smerovacie číslo: 82108
1️⃣3️⃣
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0013
Informácia o hodnote zákazky/diela (bez DPH)
Najvyššia ponuka: 83145.34 💰
Najnižšia ponuka: 82739.51 💰
Prehodnotená hodnota rámcovej dohody: 82739.51 EUR 💰
Celková hodnota zákazky/diela: 82739.51 EUR 💰
Identifikátor ponuky:
13.časť
Identifikátor časti alebo skupiny častí:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0014
Prehodnotená hodnota rámcovej dohody: 81678.75 EUR 💰
Celková hodnota zákazky/diela: 81678.75 EUR 💰
Identifikátor ponuky:
14.časť
Identifikátor časti alebo skupiny častí:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0015
Prehodnotená hodnota rámcovej dohody: 93056.25 EUR 💰
Celková hodnota zákazky/diela: 93056.25 EUR 💰
Identifikátor ponuky:
15.časť
Identifikátor časti alebo skupiny častí:
LOT-0015
Zdroj: OJS 2026/S 163-585873 (2026-08-24)