Novostavba SMART základnej školy v záujme inkluzívneho vzdelávania v Plaveckom Štvrtku
Obec Plavecký Štvrtok
Predmetom tejto zákazky je vypracovanie realizačnej projektovej dokumentácie (vykonávacieho projektu) k stavbe a realizácia stavby základnej školy. Vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B.2 súťažných podkladov a následne v prílohách súťažných podkladov (najmä v návrhu zmluvy o dielo a v projektovej dokumentácii).
TermínDeadline 2026-09-23
Kto? Čo?- • Inžinierske služby › Inžinierske projektovanie
- • Stavebné práce na stavbe budov súvisiacich so vzdelávaním a výskumom › Stavebné práce na stavbe budov škôl
História obstarávania
| Dátum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-20 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-08-20)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Novostavba SMART základnej školy v záujme inkluzívneho vzdelávania v Plaveckom Štvrtku
Referenčné číslo:
Krátky popis:
Typ zmluvy: Práce
Produkty/služby: Stavebné práce na stavbe budov škôl 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 9444463.47 EUR 💰
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Popis
Interný identifikátor:
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Ďalšie produkty/služby: Cieľ strategického verejného obstarávania: Splnenie sociálnych cieľov
Podporovaný sociálny cieľ: Pracovné príležitosti pre dlhodobo nezamestnané osoby, znevýhodnené osoby a/alebo osoby so zdravotným postihnutím
Kritériá zeleného verejného obstarávania: Iné kritériá zeleného verejného obstarávania
Hlavné miesto alebo miesto výkonu: stavba na pozemkoch CKN parc. č. 775/15 a 775/72 k. ú. Plavecký Štvrtok
PSČ: 90068
Mesto: Plavecký Štvrtok
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Bratislavský kraj 🏙️
Trvanie: 24 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-09-23 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-09-23 10:10:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): informačný systém IS EVO
Podmienky otvárania ponúk (Informácie o oprávnených osobách a postup otvárania ponúk): ponuky budú sprístupnené prostredníctvom funkcionality IS EVO
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 9 mesiacov
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Informácia, či sa požaduje zábezpeka ✅
Dátum otvorenia: 2026-09-23 10:10:00 📅
Miesto: informačný systém IS EVO
Ďalšie informácie: ponuky budú sprístupnené prostredníctvom funkcionality IS EVO
Elektronická fakturácia: Povolená
Bude sa používať elektronické objednávanie ✅
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (percentá, stred rozmedzia)
Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Požadované zálohy a záruky:
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Obec Plavecký Štvrtok
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Plavecký Štvrtok
172
Poštové smerovacie číslo: 90068
Poštové mesto: Plavecký Štvrtok
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@obecplaveckystvrtok.sk 📧
Telefón: +421905819331 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/4148 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Regionálny alebo miestny orgán
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/555113 🌏
URL adresa účasti: https://evo.isepvo.sk 🌏
Názov: Is evo
Identifikátor finančných prostriedkov EÚ: NFP401402B261
Program súvisiaci s finančnými prostriedkami EÚ: Európsky fond regionálneho rozvoja (EFRR) (2021/2027)
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 162-583707 (2026-08-20)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Novostavba SMART základnej školy v záujme inkluzívneho vzdelávania v Plaveckom Štvrtku
Referenčné číslo:
NLSP-01/2026
Krátky popis:
Predmetom tejto zákazky je vypracovanie realizačnej projektovej dokumentácie (vykonávacieho projektu) k stavbe a realizácia stavby základnej školy. Vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B.2 súťažných podkladov a následne v prílohách súťažných podkladov (najmä v návrhu zmluvy o dielo a v projektovej dokumentácii).
Zobraziť viac
Produkty/služby: Stavebné práce na stavbe budov škôl 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 9444463.47 EUR 💰
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Popis
Interný identifikátor:
NLSP-01/2026
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Ďalšie produkty/služby: Cieľ strategického verejného obstarávania: Splnenie sociálnych cieľov
Predmet zákazky je zameraný na desegregáciu a prístup k vzdelávaniu marginalizovaných rómskych komunít (MRK); Zároveň sa pri plnení zákazky počíta aj so zapojením dlhodobo nezamestnaných osôb znevýhodnených na trhu práce z dôvodu príslušnosti k MRK.
Prístup zameraný na znižovanie environmentálnych vplyvov: Adaptácia na zmenu klímy
Podporovaný sociálny cieľ: Pracovné príležitosti pre dlhodobo nezamestnané osoby, znevýhodnené osoby a/alebo osoby so zdravotným postihnutím
Kritériá zeleného verejného obstarávania: Iné kritériá zeleného verejného obstarávania
Hlavné miesto alebo miesto výkonu: stavba na pozemkoch CKN parc. č. 775/15 a 775/72 k. ú. Plavecký Štvrtok
PSČ: 90068
Mesto: Plavecký Štvrtok
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Bratislavský kraj 🏙️
Trvanie: 24 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-09-23 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-09-23 10:10:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): informačný systém IS EVO
Podmienky otvárania ponúk (Informácie o oprávnených osobách a postup otvárania ponúk): ponuky budú sprístupnené prostredníctvom funkcionality IS EVO
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 9 mesiacov
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Informácia, či sa požaduje zábezpeka ✅
Dátum otvorenia: 2026-09-23 10:10:00 📅
Miesto: informačný systém IS EVO
Ďalšie informácie: ponuky budú sprístupnené prostredníctvom funkcionality IS EVO
Elektronická fakturácia: Povolená
Bude sa používať elektronické objednávanie ✅
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (percentá, stred rozmedzia)
Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Požadované zálohy a záruky:
Vyžaduje sa zábezpeka vo výške 100 000 eur, pričom bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Obec Plavecký Štvrtok
Národné registračné číslo:
00305049
Poštová adresa: Plavecký Štvrtok
172
Poštové smerovacie číslo: 90068
Poštové mesto: Plavecký Štvrtok
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@obecplaveckystvrtok.sk 📧
Telefón: +421905819331 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/4148 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Regionálny alebo miestny orgán
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/555113 🌏
URL adresa účasti: https://evo.isepvo.sk 🌏
Názov: Is evo
Identifikátor finančných prostriedkov EÚ: NFP401402B261
Program súvisiaci s finančnými prostriedkami EÚ: Európsky fond regionálneho rozvoja (EFRR) (2021/2027)
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Informácie o elektronických pracovných postupoch
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 162-583707 (2026-08-20)
Nové obstarávania v súvisiacich kategóriách 🆕
- Stavebné práce (>20 nové verejné obstarávania)