Náplasti

Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina

Predmetom zákazky je dodanie náplastí a súvisiaceho zdravotníckeho spotrebného materiálu určeného na ošetrenie drobných poranení kože, prekrytie a ochranu rán, fixáciu krycích materiálov a zabezpečenie hygienického ošetrenia pacientov v zdravotníckom zariadení.

Termín

Deadline 2026-09-30

Kto? Čo? Kde?
História obstarávania
Dátum Dokument
2026-08-27 Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-08-27)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Náplasti
Referenčné číslo: 30/2026
Krátky popis:
Predmetom zákazky je dodanie náplastí a súvisiaceho zdravotníckeho spotrebného materiálu určeného na ošetrenie drobných poranení kože, prekrytie a ochranu rán, fixáciu krycích materiálov a zabezpečenie hygienického ošetrenia pacientov v zdravotníckom zariadení.
Zobraziť viac
Typ zmluvy: Dodávky
Produkty/služby: Náplasti 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 347185.85 EUR 💰
Informácie o pozemkoch
Táto zmluva je rozdelená na časti
Maximálny počet častí, ktoré možno prideliť jednému uchádzačovi: 13
Ponuky sa môžu predkladať na maximálny počet častí: 13

1️⃣
Interný identifikátor: 1
Názov: Náplasti časť č.1
Množstvo: 157600 kus
Odhadovaná hodnota bez DPH: 34909.84 EUR 💰
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP)
Opis obstarávania: Náplasť transparentná
Poštová adresa: Vojtecha Spanyola
43
PSČ: 01207
Mesto: Žilina
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Žilinský kraj 🏙️
Trvanie: 24 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001

2️⃣
Názov: Náplasti časť č.2
Množstvo: 900 kus
Odhadovaná hodnota bez DPH: 7255.68 EUR 💰
Opis obstarávania: Incízna fólia
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0002

3️⃣
Názov: Náplasti časť č.3
Množstvo: 5200 kus
Odhadovaná hodnota bez DPH: 11154.64 EUR 💰
Opis obstarávania: Transparentné a hypoalergénne krytie
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0003

4️⃣
Názov: Náplasti časť č.4
Množstvo: 4110 kus
Odhadovaná hodnota bez DPH: 9778.50 EUR 💰
Opis obstarávania: Krytie rany a rolka
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0004

5️⃣
Názov: Náplasti časť č.5
Množstvo: 7200 kus
Odhadovaná hodnota bez DPH: 49806.80 EUR 💰
Opis obstarávania: Absorbčné krytie a obväz
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0005

6️⃣
Názov: Náplasti časť č.6
Množstvo: 256000 kus
Odhadovaná hodnota bez DPH: 24859.82 EUR 💰
Opis obstarávania: Pooperačné sterilné jednorazové krytie
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0006

7️⃣
Názov: Náplasti časť č.7
Množstvo: 13980 kus
Odhadovaná hodnota bez DPH: 134951.19 EUR 💰
Opis obstarávania: Absorbčný obväz z 4-5 a 5 vrstiev
Kritériá udeľovania
Cena (váženie): 1
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0007

8️⃣
Názov: Náplasti časť č.8
Množstvo: 1830 kus
Odhadovaná hodnota bez DPH: 14925.74 EUR 💰
Opis obstarávania: Absorbčné krytie so striebrom so zosilneným účinkom
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0008

9️⃣
Názov: Náplasti časť č.9
Množstvo: 3380 kus
Odhadovaná hodnota bez DPH: 20 280 EUR 💰
Opis obstarávania: Ochranný disk s CHG
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Názov: Náplasti časť č.10
Množstvo: 14660 kus
Odhadovaná hodnota bez DPH: 12670.28 EUR 💰
Opis obstarávania: Hypoalergénna tlaková náplasť
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Názov: Náplasti časť č.11
Množstvo: 136 kus
Odhadovaná hodnota bez DPH: 6806.02 EUR 💰
Opis obstarávania: Flexibilná priedušná fólia na rany
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Názov: Náplasti časť č.12
Množstvo: 35100 kus
Odhadovaná hodnota bez DPH: 3587.32 EUR 💰
Opis obstarávania: Sterilné náplasťové stehy
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Názov: Náplasti časť č.13
Množstvo: 6000 kus
Odhadovaná hodnota bez DPH: 16 200 EUR 💰
Opis obstarávania: Hypoalergénne samolepiace krytie na upevnenie katétra
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0013

Postup
Typ postupu
Otvorený postup
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-09-30 09:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-09-30 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Vojtecha Spanyola 43, 01207 Žilina, odd. Verejného obstarávania
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 3 mesiacov
Informácie o elektronickej aukcii
Použije sa elektronická aukcia
Popis
Informácie o elektronickej aukcii:
Na hodnotenie kritéria cena predmetu zákazky sa použije cena z ponuky uchádzača vyjadrená podľa časti A4. Spôsob určenia ceny“ ,a prílohy „E súťažných podkladoch - Tabuľka návrhov uchádzača na plnenie kritérií“ a tabuľka E1 „ ) , ktorá bude predmetom hodnotenia uchádzačov a bude zadaná ako vstupná cena do e aukcie Konečné poradie ponúk bude zostavené automatickým vyhodnotením ponúk – elektronickou aukciou. Úspešný uchádzač bude ten, ktorého ponuka splní kritérium: najnižšia celková cena predmetu zákazky v eurách bez DPH (za každú časť samostatne)
Zobraziť viac
Informácie o rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Rámcová dohoda s viacerými prevádzkovateľmi
Maximálny počet účastníkov: 1
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Skupina uchádzačov, ktorej bude zadaná zákazka, musí mať určitú právnu formu
Dátum otvorenia: 2026-09-30 10:00:00 📅
Miesto: Vojtecha Spanyola 43, 01207 Žilina, odd. Verejného obstarávania
Elektronická fakturácia: Povinná
Bude sa používať elektronické objednávanie
Bude sa používať elektronická platba
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (desatiny, presne)

Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Právna forma, ktorú má mať skupina hospodárskych subjektov, ktorej sa má zákazka zadať:
V prípade prijatia ponuky skupiny dodávateľov verejný obstarávateľ vyžaduje, aby pred podpisom Rámcovej dohody vytvorili všetci členovia skupiny dodávateľov niektorú z právnych foriem podľa Obchodného zákonníka alebo Občianskeho zákonníka z dôvodu riadneho plnenia Rámcovej dohody, resp. podľa príslušných právnych predpisov platných v krajine sídla členov skupiny.
Zobraziť viac

Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina
Národné registračné číslo: 17335825
Poštová adresa: Vojtecha Spanyola
43
Poštové smerovacie číslo: 01207
Poštové mesto: Žilina
Región: Žilinský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: stefanecm@fnspza.sk 📧
Telefón: 0415110415 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/2157 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Verejnoprávna inštitúcia
Hlavná činnosť
Zdravie
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/556458 🌏
URL adresa účasti: https://evo.isepvo.sk 🌏
Názov: Is epvo
Popis:
Na hodnotenie kritéria cena predmetu zákazky sa použije cena z ponuky uchádzača vyjadrená podľa časti A4. Spôsob určenia ceny“ ,a prílohy „E súťažných podkladoch - Tabuľka návrhov uchádzača na plnenie kritérií“ a tabuľka E1 „ ) , ktorá bude predmetom hodnotenia uchádzačov a bude zadaná ako vstupná cena do e aukcie Konečné poradie ponúk bude zostavené automatickým vyhodnotením ponúk – elektronickou aukciou. Úspešný uchádzač bude ten, ktorého ponuka splní kritérium: najnižšia celková cena predmetu zákazky v eurách bez DPH (za každú časť samostatne)
Zobraziť viac
Elektronické predkladanie: Povinná

Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo: 31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Informácie o elektronických pracovných postupoch
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 166-594815 (2026-08-27)