Nákup a dodanie elektrických vozidiel
Trnavská cestná spoločnosť s.r.o.
Predmetom zákazky je dodanie nových osobných elektrických vozidiel typu SUV – 12 ks a úžitkového vozidla (dodávky) s elektrickým pohonom – 1 ks vrátane súvisiacich služieb, najmä zabezpečenia záručného servisu. Súčasťou predmetu zákazky je: - dodanie nových, nepoužívaných motorových vozidiel kategórie M1 (osobné SUV) a N1 (ľahké úžitkové vozidlo – dodávka), - dodanie všetkých dokladov potrebných na prihlásenie a prevádzku vozidiel v Slovenskej republike, - poskytnutie záruky na vozidlá, vrátane záruky na trakčnú batériu, - zabezpečenie záručného servisu zahŕňajúceho pravidelné výrobcom predpísané servisné prehliadky vrátane materiálu a práce, - zabezpečenie dostupnosti autorizovaného záručného servisu pre ponúkanú značku a typ vozidiel do maximálne 100 km od sídla verejného obstarávateľa (Bulharská 39, 917 01 Trnava), GPS súradnice 48°21'36.3"N 17°35'51.3"E. Vzdialenosť sa určí podľa najkratšej cestnej trasy zobrazenej v aplikácii Google Maps ku dňu uplynutia lehoty na predkladanie ponúk. Vzdialenosť sa určí s presnosťou na 0,1 km. Dodávané vozidlá musia byť plne elektrické (BEV) a musia spĺňať všetky všeobecne záväzné právne predpisy platné v Slovenskej republike a Európskej únii, vrátane požiadaviek na schválenie vozidiel na prevádzku v cestnej premávke. Technické požiadavky na vozidlá sú bližšie špecifikované v Prílohe č. 13 týchto Súťažných podkladov. Predmet zákazky zahŕňa aj dopravu vozidiel do miesta plnenia, zaškolenie obsluhy v rozsahu nevyhnutnom pre riadne užívanie vozidiel a odovzdanie vozidiel v plne funkčnom stave pripravenom na prevádzku.
TermínDeadline 2026-09-28
Kto? Čo?- • Motorové vozidlá na špeciálne účely › Vozidlá na elektrický pohon
- • Opravy, údržba a súvisiace služby pre vozidlá a príbuzné vybavenie › Opravy a údržbárske služby pre motorové vozidlá a súvisiace vybavenie
| Dátum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Nákup a dodanie elektrických vozidiel
Krátky popis:
Produkty/služby: Vozidlá na elektrický pohon 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 491293.24 EUR 💰
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Popis
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Opis obstarávania:
Mesto: Trnava
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Trnavský kraj 🏙️
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Rozsah obstarávania
Ďalšie produkty/služby: Opravy a údržbárske služby pre motorové vozidlá a súvisiace vybavenie 📦
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-09-28 09:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-09-28 09:15:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): online otváranie ponúk prostredníctvom IS EVO
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 6 mesiacov
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Informácia, či sa požaduje zábezpeka ✅
Dátum otvorenia: 2026-09-28 09:15:00 📅
Miesto: online otváranie ponúk prostredníctvom IS EVO
Elektronická fakturácia: Povolená
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (percentá, presne)
Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Požadované zálohy a záruky:
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Trnavská cestná spoločnosť s.r.o.
Národné registračné číslo:
52646564
Poštová adresa: Bulharská ulica
5755/39
Poštové smerovacie číslo: 91701
Poštové mesto: Trnava
Región: Trnavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: anna.dominova@spravaciest.sk 📧
Telefón: +421335914217 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/20199 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Regionálna alebo miestna agentúra/úrad
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/558520 🌏
URL adresa účasti: https://www.isepvo.sk 🌏
Názov: Is evo
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 167-597116 (2026-08-28)
- Prepravné zariadenia a pomocné výrobky na prepravu (14 nové verejné obstarávania)