Lieky ATC skupiny B02BD02 Koagulačný faktor VIII, parent rekomb (simoktokog alfa)

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.

Lieky ATC skupiny B02BD02 Koagulačný faktor VIII, parent rekomb (simoktokog alfa)

Termín

Lehota na predkladanie ponúk bola 2026-08-18. Verejné obstarávanie bolo zverejnené na 2026-07-16.

Kto? Čo? Kde?
História obstarávania
Dátum Dokument
2026-07-16 Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-07-16)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Lieky ATC skupiny B02BD02 Koagulačný faktor VIII, parent rekomb (simoktokog alfa)
Referenčné číslo: 16/2026JH
Krátky popis:
Lieky ATC skupiny B02BD02 Koagulačný faktor VIII, parent rekomb (simoktokog alfa)
Typ zmluvy: Dodávky
Produkty/služby: Liečivá pre krv a krvotvorné orgány 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 1 512 362 EUR 💰
Iné obmedzenia týkajúce sa miesta plnenia: Kdekoľvek v danej krajine
Popis
Interný identifikátor: 16/2026JH
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP)
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Trvanie: 36 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001

Postup
Typ postupu
Otvorený postup
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-08-18 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-08-18 10:15:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s., Dúbravská cesta 14, Bratislava. Miestom on-line sprístupnenia ponúk je webová adresa https://josephine.proebiz.com/ a totožná záložka ako pri predkladaní ponúk.
Podmienky otvárania ponúk (Informácie o oprávnených osobách a postup otvárania ponúk):
Verejný obstarávateľ umožní účasť na otváraní ponúk všetkým uchádzačom, ktorí predložili ponuku v lehote na predkladanie ponúk. Otváranie ponúk je verejné.
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 6 mesiacov
Informácie o rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Rámcová dohoda s viacerými prevádzkovateľmi
Maximálny počet účastníkov: 1
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Informácia, či sa požaduje zábezpeka
Dátum otvorenia: 2026-08-18 10:15:00 📅
Miesto:
Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s., Dúbravská cesta 14, Bratislava. Miestom on-line sprístupnenia ponúk je webová adresa https://josephine.proebiz.com/ a totožná záložka ako pri predkladaní ponúk.
Ďalšie informácie:
Verejný obstarávateľ umožní účasť na otváraní ponúk všetkým uchádzačom, ktorí predložili ponuku v lehote na predkladanie ponúk. Otváranie ponúk je verejné.
Elektronická fakturácia: Povinná
Bude sa používať elektronické objednávanie
Bude sa používať elektronická platba
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (percentá, presne)
Podmienky zadávania zákazky
Zmluva obsahuje podmienky plnenia

Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Požadované zálohy a záruky:
Výška zábezpeky je 10 000,- eur, slovom: desaťtisíc eur. Podrobnejšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Podmienky súvisiace so zmluvou
Podmienky plnenia zmluvy:
Povolenie na zaobchádzanie s liekmi a so zdravotníckymi pomôckami vydané ŠUKL. Úspešný uchádzač preukáže pred podpisom zmluvy schopnosť dodania obstarávaných liekov, napr. potvrdenie od výrobcu dodávať lieky v súlade s predmetom zákazky počas obdobia platnosti Rámcovej dohody
Zobraziť viac

Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
Národné registračné číslo: 35937874
Poštová adresa: Dúbravská cesta
14
Poštové smerovacie číslo: 84104
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: jana.hosova@vszp.sk 📧
Telefón: +421910864340 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/9262 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Verejnoprávna inštitúcia
Hlavná činnosť
Zdravie
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/561549 🌏
URL adresa účasti: https://josephine.proebiz.com/sk/tender/79311/summary 🌏
Názov: https://josephine.proebiz.com/sk/tender/79311/summary
Elektronické predkladanie: Povinná

Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo: 31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Informácie o elektronických pracovných postupoch
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 137-500465 (2026-07-16)