Inertný posypový materiál
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja
Predmetom zákazky je nákup/dodanie inertného posypového materiálu (frakcia 2/4 a 4/8), ktorý sa používa v zimnom období, pri posype ciest II. a III. triedy, v správe SC TSK a poskytnutie súvisiacich služieb v súlade s v návrhom rámcovej kúpnej zmluvy, ktorá tvorí prílohu č. 4 týchto súťažných podkladov. Predmet zákazky je rozdelený na tri (3) samostatné časti. Uchádzač môže predložiť ponuku na jednu, dve alebo na všetky časti predmetu zákazky. Časť č. 1: Inertný posypový materiál I. Časť č. 2: Inertný posypový materiál II. Časť č. 3: Inertný posypový materiál III.
TermínDeadline 2026-10-05
Kto? Čo? Kde?
História obstarávania
| Dátum | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-02 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-09-02)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Inertný posypový materiál
Referenčné číslo:
Krátky popis:
Typ zmluvy: Dodávky
Produkty/služby: Materiály na zimnú údržbu 📦
Informácie o pozemkoch
Táto zmluva je rozdelená na časti ✅
Maximálny počet častí, ktoré možno prideliť jednému uchádzačovi: 3
Ponuky sa môžu predkladať na maximálny počet častí: 3
1️⃣
Interný identifikátor:
Názov: Časť č. 1: Inertný posypový materiál I.
Odhadovaná hodnota bez DPH: 75 100 EUR 💰
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Ďalšie informácie:
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Trenčiansky kraj 🏙️
Trvanie: 24 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
2️⃣
Interný identifikátor:
Názov: Časť č. 2: Inertný posypový materiál II.
Odhadovaná hodnota bez DPH: 52 865 EUR 💰
Názov
Identifikačné číslo dávky:
3️⃣
Interný identifikátor:
Názov: Časť č. 3: Inertný posypový materiál III.
Odhadovaná hodnota bez DPH: 60 490 EUR 💰
Názov
Identifikačné číslo dávky:
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-10-05 09:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-10-05 09:05:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Otváraním ponúk predložených elektronickou formou / elektronickým spôsobom prostredníctvom funkcionality systému IS EVO sa rozumie ich sprístupnenie. V súlade s ust. § 54 ods. 3 zákona o verejnom obstarávaní, s ohľadom na použitie elektronickej aukcie je otváranie ponúk neverejné a obstarávateľ nezverejní (nesprístupní) údaje z otvárania ponúk a nepošle uchádzačom ani zápisnicu z otvárania ponúk.
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 4 mesiacov
Informácie o elektronickej aukcii
Použije sa elektronická aukcia ✅
Informácie o rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Rámcová dohoda s viacerými prevádzkovateľmi ✅
Maximálny počet účastníkov: 1
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Informácia, či sa požaduje zábezpeka ✅
Dátum otvorenia: 2026-10-05 09:05:00 📅
Miesto:
Elektronická fakturácia: Povolená
Bude sa používať elektronické objednávanie ✅
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (percentá, presne)
Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Požadované zálohy a záruky:
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Brnianska
3
Poštové smerovacie číslo: 91105
Poštové mesto: Trenčín
Región: Trenčiansky kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Kontaktné miesto: Vo
E-mail: klient@tenders.sk 📧
Telefón: +4219024999209 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/8714 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Regionálna alebo miestna agentúra/úrad
Hlavná činnosť
Hospodárske a finančné zaležitosti
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/564797 🌏
URL adresa účasti: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/564797 🌏
Názov: Is evo
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 170-608268 (2026-09-02)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Inertný posypový materiál
Referenčné číslo:
564 797
Krátky popis:
Predmetom zákazky je nákup/dodanie inertného posypového materiálu (frakcia 2/4 a 4/8), ktorý sa používa v zimnom období, pri posype ciest II. a III. triedy, v správe SC TSK a poskytnutie súvisiacich služieb v súlade s v návrhom rámcovej kúpnej zmluvy, ktorá tvorí prílohu č. 4 týchto súťažných podkladov.
Predmet zákazky je rozdelený na tri (3) samostatné časti. Uchádzač môže predložiť ponuku na jednu, dve alebo na všetky časti predmetu zákazky.
Časť č. 1: Inertný posypový materiál I.
Časť č. 2: Inertný posypový materiál II.
Časť č. 3: Inertný posypový materiál III.
Zobraziť viac
Produkty/služby: Materiály na zimnú údržbu 📦
Informácie o pozemkoch
Táto zmluva je rozdelená na časti ✅
Maximálny počet častí, ktoré možno prideliť jednému uchádzačovi: 3
Ponuky sa môžu predkladať na maximálny počet častí: 3
1️⃣
Interný identifikátor:
564 797_1
Názov: Časť č. 1: Inertný posypový materiál I.
Odhadovaná hodnota bez DPH: 75 100 EUR 💰
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Ďalšie informácie:
Verejný obstarávateľ pre vylúčenie pochybností uvádza, že lehota viazanosti ponúk je stanovená do 31.12.2026 (platí pre všetky časti zákazky). Bližšie informácie sú uvedené v bode 8 časti A. Pokyny pre uchádzačov súťažných podkladov.
Ďalšie produkty/služby: Materiály na údržbu ciest
📦
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Trenčiansky kraj 🏙️
Trvanie: 24 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
2️⃣
Interný identifikátor:
564 797_2
Názov: Časť č. 2: Inertný posypový materiál II.
Odhadovaná hodnota bez DPH: 52 865 EUR 💰
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0002
3️⃣
Interný identifikátor:
564 797_3
Názov: Časť č. 3: Inertný posypový materiál III.
Odhadovaná hodnota bez DPH: 60 490 EUR 💰
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0003
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-10-05 09:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-10-05 09:05:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Otváraním ponúk predložených elektronickou formou / elektronickým spôsobom prostredníctvom funkcionality systému IS EVO sa rozumie ich sprístupnenie. V súlade s ust. § 54 ods. 3 zákona o verejnom obstarávaní, s ohľadom na použitie elektronickej aukcie je otváranie ponúk neverejné a obstarávateľ nezverejní (nesprístupní) údaje z otvárania ponúk a nepošle uchádzačom ani zápisnicu z otvárania ponúk.
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 4 mesiacov
Informácie o elektronickej aukcii
Použije sa elektronická aukcia ✅
Informácie o rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Rámcová dohoda s viacerými prevádzkovateľmi ✅
Maximálny počet účastníkov: 1
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Informácia, či sa požaduje zábezpeka ✅
Dátum otvorenia: 2026-10-05 09:05:00 📅
Miesto:
Otváraním ponúk predložených elektronickou formou / elektronickým spôsobom prostredníctvom funkcionality systému IS EVO sa rozumie ich sprístupnenie. V súlade s ust. § 54 ods. 3 zákona o verejnom obstarávaní, s ohľadom na použitie elektronickej aukcie je otváranie ponúk neverejné a obstarávateľ nezverejní (nesprístupní) údaje z otvárania ponúk a nepošle uchádzačom ani zápisnicu z otvárania ponúk.
Zobraziť viac
Bude sa používať elektronické objednávanie ✅
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (percentá, presne)
Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Požadované zálohy a záruky:
Zábezpeka ponuky sa vyžaduje. Zábezpeka je stanovená vo výške:
· pre Časť č. 1 vo výške 3 500,00 EUR.
· pre Časť č. 2 vo výške 2 500,00 EUR.
· pre Časť č. 3 vo výške 2 800,00 EUR.
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja
Národné registračné číslo:
37915568
Poštová adresa: Brnianska
3
Poštové smerovacie číslo: 91105
Poštové mesto: Trenčín
Región: Trenčiansky kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Kontaktné miesto: Vo
E-mail: klient@tenders.sk 📧
Telefón: +4219024999209 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/8714 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Regionálna alebo miestna agentúra/úrad
Hlavná činnosť
Hospodárske a finančné zaležitosti
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/564797 🌏
URL adresa účasti: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/564797 🌏
Názov: Is evo
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Informácie o elektronických pracovných postupoch
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 170-608268 (2026-09-02)
Nové obstarávania v súvisiacich kategóriách 🆕