Elektronické stravovacie karty 2026 - 2030

Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť

Predmetom zákazky je poskytnutie služby, spočívajúcej v sprostredkovaní platby za stravovanie zamestnancov Obstarávateľa po dobu 48 kalendárnych mesiacov prostredníctvom elektronických stravovacích kariet (v ďalšom ak „stravovacia karta“) u zmluvných partnerov úspešného uchádzača, t. j. v stravovacích zariadeniach, reštauráciách, zariadeniach rýchleho občerstvenia, potravinových reťazcoch, obchodoch s potravinami akceptujúcich elektronické stravovacie karty na úhradu ceny stravovania a zabezpečenia pitného režimu. Súčasťou predmetu zákazky je okrem dodania stravovacích kariet aj ich správa a pripisovanie (dobíjanie) stravných jednotiek jednotlivým stravovacím kartám podľa aktuálnych potrieb Obstarávateľa a v súlade s aktuálne platnými ustanoveniami Zákonníka práce, Podnikovej kolektívnej zmluvy a ďalších súvisiacich predpisov Slovenskej republiky. Orientačné množstvo stravovacích kariet počas účinnosti rámcovej dohody je 1 000 ks. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí Časť B Opis a stanovenie ceny predmetu zákazky Súťažných podkladov, Prílohy B PODROBNÁ ŠPECIFIKÁCIA PREDMETU ZÁKAZKY Súťažných podkladov, Prílohy E NÁVRH ZÁVAZNÝCH ZMLUVNÝCH PODMIENOK - RÁMCOVÁ DOHODA resp. Prílohy I ZMLUVA O SPRACÚVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV Súťažných podkladov.

Termín

Deadline 2026-09-28

Kto? Čo? Kde?
História obstarávania
Dátum Dokument
2026-08-28 Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-08-28)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Elektronické stravovacie karty 2026 - 2030
Krátky popis:
Predmetom zákazky je poskytnutie služby, spočívajúcej v sprostredkovaní platby za stravovanie zamestnancov Obstarávateľa po dobu 48 kalendárnych mesiacov prostredníctvom elektronických stravovacích kariet (v ďalšom ak „stravovacia karta“) u zmluvných partnerov úspešného uchádzača, t. j. v stravovacích zariadeniach, reštauráciách, zariadeniach rýchleho občerstvenia, potravinových reťazcoch, obchodoch s potravinami akceptujúcich elektronické stravovacie karty na úhradu ceny stravovania a zabezpečenia pitného režimu. Súčasťou predmetu zákazky je okrem dodania stravovacích kariet aj ich správa a pripisovanie (dobíjanie) stravných jednotiek jednotlivým stravovacím kartám podľa aktuálnych potrieb Obstarávateľa a v súlade s aktuálne platnými ustanoveniami Zákonníka práce, Podnikovej kolektívnej zmluvy a ďalších súvisiacich predpisov Slovenskej republiky. Orientačné množstvo stravovacích kariet počas účinnosti rámcovej dohody je 1 000 ks. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí Časť B Opis a stanovenie ceny predmetu zákazky Súťažných podkladov, Prílohy B PODROBNÁ ŠPECIFIKÁCIA PREDMETU ZÁKAZKY Súťažných podkladov, Prílohy E NÁVRH ZÁVAZNÝCH ZMLUVNÝCH PODMIENOK - RÁMCOVÁ DOHODA resp. Prílohy I ZMLUVA O SPRACÚVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV Súťažných podkladov.
Zobraziť viac
Typ zmluvy: Služby
Produkty/služby: Služby hromadného stravovania 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 5 599 080 EUR 💰
Doplňujúci druh zmluvy: Tovary
Popis
Interný identifikátor: 63/2026
Množstvo: 1000 kus
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP)
Opis obstarávania:
Predmetom zákazky je poskytnutie služby, spočívajúcej v sprostredkovaní platby za stravovanie zamestnancov Obstarávateľa po dobu 48 kalendárnych mesiacov prostredníctvom elektronických stravovacích kariet (v ďalšom ak „stravovacia karta“) u zmluvných partnerov úspešného uchádzača, t. j. v stravovacích zariadeniach, reštauráciách, zariadeniach rýchleho občerstvenia, potravinových reťazcoch, obchodoch s potravinami akceptujúcich elektronické stravovacie karty na úhradu ceny stravovania a zabezpečenia pitného režimu. Súčasťou predmetu zákazky je okrem dodania stravovacích kariet aj ich správa a pripisovanie (dobíjanie) stravných jednotiek jednotlivým stravovacím kartám podľa aktuálnych potrieb Obstarávateľa a v súlade s aktuálne platnými ustanoveniami Zákonníka práce, Podnikovej kolektívnej zmluvy a ďalších súvisiacich predpisov Slovenskej republiky. Orientačné množstvo stravovacích kariet počas účinnosti rámcovej dohody je 1 000 ks. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí Časť B Opis a stanovenie ceny predmetu zákazky Súťažných podkladov, Prílohy B PODROBNÁ ŠPECIFIKÁCIA PREDMETU ZÁKAZKY Súťažných podkladov, Prílohy E NÁVRH ZÁVAZNÝCH ZMLUVNÝCH PODMIENOK - RÁMCOVÁ DOHODA resp. Prílohy I ZMLUVA O SPRACÚVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV Súťažných podkladov.
Zobraziť viac
Ďalšie produkty/služby: Poštová adresa: Bardejovská
6
PSČ: 04329
Mesto: Košice - mestská časť Západ
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Košický kraj 🏙️
Trvanie: 48 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena
Cena (váženie): 90
Kritérium kvality (názov): Počet prevádzok na území Košického samosprávneho kraja, kde je možné použiť Elektronické stravovacie karty na zabezpečenie stravovania a pitného režimu (neaukčné kritérium)
Kritérium kvality (váha): 10
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001

Postup
Typ postupu
Otvorený postup
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-09-28 23:59:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-09-29 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Otváranie ponúk vykoná komisia sprístupnením ich obsahu v IS EVO. Otváraním ponúk elektronicky prostredníctvom systému EVO, sa rozumie sprístupnenie komisii (online otváranie ponúk).
Podmienky otvárania ponúk (Informácie o oprávnených osobách a postup otvárania ponúk):
1. Otváranie ponúk vykoná komisia sprístupnením ich obsahu v IS EVO. Otváraním ponúk elektronicky prostredníctvom systéme EVO sa rozumie sprístupnenie komisii (online otváranie ponúk). 2. Otváranie ponúk sa uskutoční v termíne a na mieste uvedenom v Oznámení o vyhlásení verejného obstarávania týkajúceho sa rovnakého predmetu zákazky ako tieto súťažné podklady. 3. Otváranie ponúk bude v súlade s § 54 ods. 3 ZVO neverejné t. z. bez účasti uchádzačov, ktorí predložili ponuku na predmet zákazky, údaje z otvárania ponúk nebudú zverejnené a uchádzačom nebude zaslaná zápisnica z otvárania ponúk.
Zobraziť viac
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 6 mesiacov
Informácie o elektronickej aukcii
Použije sa elektronická aukcia
Popis
Informácie o elektronickej aukcii:
Obstarávateľ vyzve elektronickými prostriedkami súčasne všetkých uchádzačov, ktorí neboli vylúčení, a ktorých ponuky spĺňajú určené požiadavky na účasť v elektronickej aukcii. Výzva na účasť v elektronickej aukcii bude odosielaná na e-mailovú adresu určenú pre elektronickú komunikáciu v elektronickej aukcii, ktorú uchádzač uviedol vo svojej ponuke. Ďalšie informácie týkajúce sa elektronickej aukcie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Zobraziť viac
Informácie o rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Rámcová dohoda s viacerými prevádzkovateľmi
Maximálny počet účastníkov: 1
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Informácia, či sa požaduje zábezpeka
Skupina uchádzačov, ktorej bude zadaná zákazka, musí mať určitú právnu formu
Dátum otvorenia: 2026-09-29 10:00:00 📅
Miesto:
Otváranie ponúk vykoná komisia sprístupnením ich obsahu v IS EVO. Otváraním ponúk elektronicky prostredníctvom systému EVO, sa rozumie sprístupnenie komisii (online otváranie ponúk).
Ďalšie informácie:
1. Otváranie ponúk vykoná komisia sprístupnením ich obsahu v IS EVO. Otváraním ponúk elektronicky prostredníctvom systéme EVO sa rozumie sprístupnenie komisii (online otváranie ponúk). 2. Otváranie ponúk sa uskutoční v termíne a na mieste uvedenom v Oznámení o vyhlásení verejného obstarávania týkajúceho sa rovnakého predmetu zákazky ako tieto súťažné podklady. 3. Otváranie ponúk bude v súlade s § 54 ods. 3 ZVO neverejné t. z. bez účasti uchádzačov, ktorí predložili ponuku na predmet zákazky, údaje z otvárania ponúk nebudú zverejnené a uchádzačom nebude zaslaná zápisnica z otvárania ponúk.
Zobraziť viac
Bude sa používať elektronická platba
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (body, presne)

Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Právna forma, ktorú má mať skupina hospodárskych subjektov, ktorej sa má zákazka zadať:
V prípade, ak bude ponuka skupiny dodávateľov vyhodnotená ako úspešná, táto skupina bude povinná vytvoriť združenie osôb podľa relevantných ustanovení súkromného práva. Z dokumentácie preukazujúcej vznik združenia (resp. inej zákonnej formy spolupráce fyzických alebo právnických osôb) musí byť jasné a zrejmé, ako sú stanovené vzájomné práva a povinnosti, kto a akou časťou sa bude na plnení podieľať a skutočnosť, že všetci členovia združenia ručia za záväzky združenia spoločne a nerozdielne.
Zobraziť viac
Požadované zálohy a záruky:
Obstarávateľ vyžaduje na zabezpečenie ponuky zloženie zábezpeky vo výške 275 000,00 EUR. Zábezpeku je možné zložiť: 1. Poskytnutím bankovej záruky za uchádzača 2. Poskytnutím poistenia záruky za uchádzača 3. Zložením finančných prostriedkov na bankový účet Obstarávateľa Podrobné informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Zobraziť viac

Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť
Národné registračné číslo: 31701914
Poštová adresa: Bardejovská
6
Poštové smerovacie číslo: 04329
Poštové mesto: Košice
Región: Košický kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: vratislav.sindler@dpmk.kosice.sk 📧
Telefón: +421905783309 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/8171 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Verejnoprávna inštitúcia
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/563944 🌏
URL adresa účasti: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/563944 🌏
Názov: Is evo
Popis:
Obstarávateľ vyzve elektronickými prostriedkami súčasne všetkých uchádzačov, ktorí neboli vylúčení, a ktorých ponuky spĺňajú určené požiadavky na účasť v elektronickej aukcii. Výzva na účasť v elektronickej aukcii bude odosielaná na e-mailovú adresu určenú pre elektronickú komunikáciu v elektronickej aukcii, ktorú uchádzač uviedol vo svojej ponuke. Ďalšie informácie týkajúce sa elektronickej aukcie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Zobraziť viac
Elektronické predkladanie: Povinná

Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo: 31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Zdroj: OJS 2026/S 168-599989 (2026-08-28)