Dvojrovinný systém pre RDG pracovisko
Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - FN
Predmetom zákakzy je nákup tovarov - Dvojrovinný systém pre RDG pracovisko. Bližšia špecifikácia je uvedená v súťažných podkladoch.
TermínDeadline 2026-09-21
Kto? Čo?- • Zdravotnícke vybavenie, farmaceutický materiál a výrobky osobnej starostlivosti › Zdravotnícke vybavenie
- • Bratislavský kraj › Bratislavský kraj
- • Stredné Slovensko › Žilinský kraj
- • Východné Slovensko › Prešovský kraj
História obstarávania
| Dátum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-21 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-08-21)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Dvojrovinný systém pre RDG pracovisko
Referenčné číslo:
Krátky popis:
Produkty/služby: Zdravotnícke vybavenie 📦
Iné obmedzenia týkajúce sa miesta plnenia: Kdekoľvek
Popis
Interný identifikátor:
Odhadovaná hodnota bez DPH: 3 774 560 EUR 💰
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Poštová adresa: Jána Hollého
5898/14
PSČ: 08001
Mesto: Prešov
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Prešovský kraj 🏙️
Trvanie: 24 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
Popis
Hlavné miesto alebo miesto výkonu:
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-09-21 12:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-09-21 12:01:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): tenderia.sk
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 4 mesiacov
Informácie o rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Rámcová dohoda s viacerými prevádzkovateľmi ✅
Maximálny počet účastníkov: 1
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Dátum otvorenia: 2026-09-21 12:01:00 📅
Miesto: tenderia.sk
Elektronická fakturácia: Povinná
Bude sa používať elektronické objednávanie ✅
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (percentá, presne)
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - FN
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Gen. Miloša Vesela
21
Poštové smerovacie číslo: 03426
Poštové mesto: Ružomberok
Región: Žilinský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: dzuppa@ekoauris.sk 📧
Telefón: +421904281818 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.transparex.sk/organization/sk/31936415/profile 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Verejnoprávna inštitúcia
Hlavná činnosť
Zdravie
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/564003 🌏
URL adresa účasti: https://www.tenderia.sk/public/order/6a882821285d80ceb4882e5d 🌏
Názov: tenderia
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Ďalšie informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 162-583205 (2026-08-21)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Dvojrovinný systém pre RDG pracovisko
Referenčné číslo:
000346-950
Krátky popis:
Predmetom zákakzy je nákup tovarov - Dvojrovinný systém pre RDG pracovisko. Bližšia špecifikácia je uvedená v súťažných podkladoch.
Typ zmluvy: Dodávky
Produkty/služby: Zdravotnícke vybavenie 📦
Iné obmedzenia týkajúce sa miesta plnenia: Kdekoľvek
Popis
Interný identifikátor:
000346-950
Odhadovaná hodnota bez DPH: 3 774 560 EUR 💰
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Poštová adresa: Jána Hollého
5898/14
PSČ: 08001
Mesto: Prešov
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Prešovský kraj 🏙️
Trvanie: 24 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Popis
Hlavné miesto alebo miesto výkonu:
Gen. Miloša Vesela 88/21
03426 Ružomberok
SK
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-09-21 12:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-09-21 12:01:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): tenderia.sk
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
+ ďalších 1
angličtina 🗣️Informácie o rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Rámcová dohoda s viacerými prevádzkovateľmi ✅
Maximálny počet účastníkov: 1
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Dátum otvorenia: 2026-09-21 12:01:00 📅
Miesto: tenderia.sk
Elektronická fakturácia: Povinná
Bude sa používať elektronické objednávanie ✅
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (percentá, presne)
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - FN
Národné registračné číslo:
31936415
Poštová adresa: Gen. Miloša Vesela
21
Poštové smerovacie číslo: 03426
Poštové mesto: Ružomberok
Región: Žilinský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: dzuppa@ekoauris.sk 📧
Telefón: +421904281818 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.transparex.sk/organization/sk/31936415/profile 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Verejnoprávna inštitúcia
Hlavná činnosť
Zdravie
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/564003 🌏
URL adresa účasti: https://www.tenderia.sk/public/order/6a882821285d80ceb4882e5d 🌏
Názov: tenderia
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Ďalšie informácie
Predmetom zákazky je dodanie vybavenia pre projekt „Rozvoj a modernizácia fakultnej nemocnice s poliklinikou J. A. Reimana Prešov", ktorá bola uznesením vlády Slovenskej republiky č. 389 z 3. júla 2024 určená za strategickú investíciu v zmysle zákona č. 142/2024 Z. z. o mimoriadnych opatreniach pre strategické investície a pre výstavbu transeurópskej dopravnej siete a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
V čase vyhlásenia verejného obstarávania nie je financovanie predmetu zákazky z prostriedkov fondov Európskej únie definitívne zabezpečené. Verejný obstarávateľ však nevylučuje možnosť, že celý predmet zákazky alebo jeho časť bude v budúcnosti financovaná alebo spolufinancovaná z prostriedkov Európskej únie alebo z iných externých zdrojov.
Lehota viazanosti ponúk je určená do 31.12.2026
Zábezpeka sa nevyžaduje
Zobraziť viac
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Informácie o elektronických pracovných postupoch
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 162-583205 (2026-08-21)
Nové obstarávania v súvisiacich kategóriách 🆕
- Zdravotnícke vybavenie, farmaceutický materiál a výrobky osobnej starostlivosti (>20 nové verejné obstarávania)
- Zdravotnícke vybavenie (>20)
- Anestézia a resuscitácia
- Funkčná podpora (2)
- Operačná technika (4)
- Prístroje na rádioterapiu, mechanoterapiu, elektroterapiu a fyzioterapiu
- Rôzne lekárske zariadenia a výrobky (3)
- Zdravotnícky spotrebný materiál (6)
- Zobrazovacie zariadenia na zdravotnícke, stomatologické a veterinárne účely (5)
- Zubné nástroje a prístroje a nástroje a prístroje na podriadené špecializácie (1)
- Záznamové systémy a vyšetrovacie prístroje (8)