Dodávka elektrickej energie

Mesto Galanta

Predmetom zákazky je dodanie tovarov - združená dodávka elektrickej energie vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku a zabezpečenie distribúcie do odberných miest, v kvalite zodpovedajúcej technickým podmienkam prevádzkovateľa distribučnej siete, za dodržania platných právnych predpisov SR, technických podmienok a prevádzkového poriadku prevádzkovateľa distribučnej siete pre zmluvné obdobie za každé odberné miesto. Celkový predpokladaný rozsah dodávok elektrickej energie: 50 939,399 MWh. Podrobnejšie v súťažných podkladoch.

Termín

Lehota na predkladanie ponúk bola 2026-06-25. Verejné obstarávanie bolo zverejnené na 2026-05-19.

Dodávatelia

V rozhodnutiach o udelení zákazky alebo v iných dokumentoch o verejnom obstarávaní sú uvedení títo dodávatelia:

Kto? Čo? Kde?
História obstarávania
Dátum Dokument
2026-05-19 Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
2026-08-11 Oznámenia o zadaní zákazky
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-05-19)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Dodávka elektrickej energie
Referenčné číslo: VO/NZ/1/2026
Krátky popis:
Predmetom zákazky je dodanie tovarov - združená dodávka elektrickej energie vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku a zabezpečenie distribúcie do odberných miest, v kvalite zodpovedajúcej technickým podmienkam prevádzkovateľa distribučnej siete, za dodržania platných právnych predpisov SR, technických podmienok a prevádzkového poriadku prevádzkovateľa distribučnej siete pre zmluvné obdobie za každé odberné miesto. Celkový predpokladaný rozsah dodávok elektrickej energie: 50 939,399 MWh. Podrobnejšie v súťažných podkladoch.
Zobraziť viac
Typ zmluvy: Dodávky
Produkty/služby: Elektrická energia 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 7111817.30 EUR 💰
Iné obmedzenia týkajúce sa miesta plnenia: Kdekoľvek v danej krajine
Popis
Interný identifikátor: VO/NZ/1/2026
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP)
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Trvanie: 24 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001

Postup
Typ postupu
Otvorený postup
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-06-25 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-06-25 10:30:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Systém IS EVO.
Podmienky otvárania ponúk (Informácie o oprávnených osobách a postup otvárania ponúk):
Otváranie elektronických ponúk sa uskutoční v Informačnom systéme Elektronického verejného obstarávania IS EVO.
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 6 mesiacov
Informácie o elektronickej aukcii
Použije sa elektronická aukcia
Popis
Informácie o elektronickej aukcii: Podmienky elektronickej aukcie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Dátum otvorenia: 2026-06-25 10:30:00 📅
Miesto: Systém IS EVO.
Ďalšie informácie:
Otváranie elektronických ponúk sa uskutoční v Informačnom systéme Elektronického verejného obstarávania IS EVO.
Elektronická fakturácia: Povinná
Bude sa používať elektronické objednávanie
Bude sa používať elektronická platba
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (percentá, presne)

Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Mesto Galanta
Národné registračné číslo: 00305936
Poštová adresa: Mierové námestie
1
Poštové smerovacie číslo: 92418
Poštové mesto: Galanta
Región: Trnavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: primator@galanta.sk 📧
Telefón: +421317884301 📞
Vedúci subjekt skupiny
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/4228 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Regionálny alebo miestny orgán
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Informácie o spoločnom obstarávaní
Zmluva zahŕňa spoločné obstarávanie
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/558054 🌏
URL adresa účasti: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/558054 🌏
Názov: Is evo.
Popis: Podmienky elektronickej aukcie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Elektronické predkladanie: Povinná

Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo: 31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Informácie o elektronických pracovných postupoch
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 096-343469 (2026-05-19)
Oznámenia o zadaní zákazky (2026-08-11)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 7111817.30 EUR 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH): 6354714.73 EUR 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH) (najvyššia ponuka): 12597313.40 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH) (najnižšia ponuka): 6354714.73 💰

Zadanie zákazky
Zadanie zákazky/parcely
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001
Číslo zmluvy: ZDE_001/2026
Dátum uzavretia zmluvy: 2026-08-03 📅
Názov: Zmluva o združenej dodávke elektriny
Adresa zmluvy: https://www.crz.gov.sk/zmluva/12662282/ 🌏
Informácie o verejných súťažiach
Počet prijatých ponúk: 7
Počet ponúk prijatých elektronickými prostriedkami: 7
Počet ponúk prijatých od MSP: 7
Počet ponúk prijatých od uchádzačov z nečlenských štátov EÚ: 0
Počet ponúk prijatých od uchádzačov z iných členských štátov EÚ: 0
Informácia o hodnote zákazky/diela (bez DPH)
Najvyššia ponuka: 12597313.40 💰
Najnižšia ponuka: 6354714.73 💰
Celková hodnota zákazky/diela: 6354714.73 EUR 💰
Ponuka bola zaradená do poradia
Poradie v zozname víťazov: 1
Identifikátor ponuky: 001
Identifikátor časti alebo skupiny častí: LOT-0001
Názov a adresa dodávateľa
Názov: Energie2, a.s.
Národné registračné číslo: 46113177
Poštová adresa: Lazaretská
3a
Poštové smerovacie číslo: 81108
Poštové mesto: Bratislava
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Veľkosť hospodárskeho subjektu: Malý podnik
Zdroj: OJS 2026/S 155-563401 (2026-08-11)