Dodávka elektrickej energie 2027-2028
Slovenská technická univerzita v Bratislave
Dodávka elektrickej energie pre obdobie rokov 2027-2028. Podrobné informácie sú uvedené v súťažných podkladoch časť B. Opis predmetu zákazky
TermínDeadline 2026-10-05
Kto? Čo? Kde?
História obstarávania
| Dátum | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-01 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-09-01)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Dodávka elektrickej energie 2027-2028
Referenčné číslo:
Krátky popis:
Produkty/služby: Elektrická energia 📦
Popis
Interný identifikátor:
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Opis obstarávania:
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Bratislavský kraj 🏙️
Trvanie
Dátum začiatku: 2027-01-01 📅
Dátum ukončenia: 2028-12-31 📅
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-10-05 09:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-10-05 09:10:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Otváranie ponúk, t.j. sprístupnenie elektronických ponúk zákazky v zmysle ustanovenia § 54 ods. 3 zákona sa nerealizuje z dôvodu použitia elektronickej aukcie. Otváranie ponúk je neverejné, údaje z otvárania ponúk sa nezverejňujú a zápisnica z otvárania ponúk sa uchádzačom neposiela.
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 3 mesiacov
Informácie o elektronickej aukcii
Použije sa elektronická aukcia ✅
Popis
Informácie o elektronickej aukcii: Uvedené v súťažných podkladoch časť E.
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Dátum otvorenia: 2026-10-05 09:10:00 📅
Miesto:
Elektronická fakturácia: Povinná
Bude sa používať elektronické objednávanie ✅
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (body, presne)
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Slovenská technická univerzita v Bratislave
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Vazovova
5
Poštové smerovacie číslo: 81243
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: antonia.koprdova@stuba.sk 📧
Telefón: 0917669162 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/1030 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Verejnoprávna inštitúcia
Hlavná činnosť
Vzdelávanie
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/564107 🌏
URL adresa účasti: www.ezakazky.sk 🌏
Názov: www.ezakazky.sk
Popis: Uvedené v súťažných podkladoch časť E.
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Ďalšie informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 169-604478 (2026-09-01)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Dodávka elektrickej energie 2027-2028
Referenčné číslo:
13290/2026
Krátky popis:
Dodávka elektrickej energie pre obdobie rokov 2027-2028. Podrobné informácie sú uvedené v súťažných podkladoch časť B. Opis predmetu zákazky
Typ zmluvy: Dodávky
Produkty/služby: Elektrická energia 📦
Popis
Interný identifikátor:
13290/2026
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Opis obstarávania:
Dodávka elektrickej energie pre obdobie 2027-2028. Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch časť B. Opis predmetu zákazky
Mesto: Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Bratislavský kraj 🏙️
Trvanie
Dátum začiatku: 2027-01-01 📅
Dátum ukončenia: 2028-12-31 📅
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-10-05 09:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-10-05 09:10:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Otváranie ponúk, t.j. sprístupnenie elektronických ponúk zákazky v zmysle ustanovenia § 54 ods. 3 zákona sa nerealizuje z dôvodu použitia elektronickej aukcie. Otváranie ponúk je neverejné, údaje z otvárania ponúk sa nezverejňujú a zápisnica z otvárania ponúk sa uchádzačom neposiela.
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 3 mesiacov
Informácie o elektronickej aukcii
Použije sa elektronická aukcia ✅
Popis
Informácie o elektronickej aukcii: Uvedené v súťažných podkladoch časť E.
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Dátum otvorenia: 2026-10-05 09:10:00 📅
Miesto:
Otváranie ponúk, t.j. sprístupnenie elektronických ponúk zákazky v zmysle ustanovenia § 54 ods. 3 zákona sa nerealizuje z dôvodu použitia elektronickej aukcie. Otváranie ponúk je neverejné, údaje z otvárania ponúk sa nezverejňujú a zápisnica z otvárania ponúk sa uchádzačom neposiela.
Zobraziť viac
Bude sa používať elektronické objednávanie ✅
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (body, presne)
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Slovenská technická univerzita v Bratislave
Národné registračné číslo:
00397687
Poštová adresa: Vazovova
5
Poštové smerovacie číslo: 81243
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: antonia.koprdova@stuba.sk 📧
Telefón: 0917669162 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/1030 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Verejnoprávna inštitúcia
Hlavná činnosť
Vzdelávanie
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/564107 🌏
URL adresa účasti: www.ezakazky.sk 🌏
Názov: www.ezakazky.sk
Popis: Uvedené v súťažných podkladoch časť E.
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Ďalšie informácie
Obstarávanie dodávok tovarov prebehne postupom verejnej súťaže podľa § 65 a nasl. zákona 343/2015 Z.z. o verejnom obstarávaní. V tomto verejnom obstarávaní bude použitá elektronická aukcia v súlade s § 54 zákona a v súlade s časťou E. Elektronická aukcia súťažných podkladov.
Verejný obstarávateľ poskytuje súťažné podklady záujemcom prostredníctvom portálu www.ezakazky.sk v elektronickej forme, kde budú súťažné podklady zverejnené po zverejnení Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania a kde budú zverejňované informácie v prípade potreby vysvetliť alebo doplniť súťažné podklady.
Komunikácia a výmena informácií vo verejnom obstarávaní sa uskutočňuje písomne, prostredníctvom elektronických prostriedkov. Komunikácia vrátane doručovania pre účely tohto verejného obstarávania sa bude uskutočňovať spôsobom určeným funkcionalitou elektronického nástroja e-Zakazky na portáli www.ezakazky.sk. Súťažné podklady budú každému záujemcovi k dispozícii na komunikačnom elektronickom portáli www.ezakazky.sk bez obmedzenia.
Spôsob vyžiadania a poskytnutia súťažných podkladov:
a) hospodársky subjekt zadá do internetového vyhľadávača elektronickú adresu www.ezakazky.sk,
b) klikne na názov zákazky
c) klikne na Žiadosť o účasť/o súťažné podklady
d) prihlási sa do systému nasledovným spôsobom:
d1) ak už hospodársky subjekt má v systéme zriadené konto prihlási sa priamo svojimi, už poskytnutými prihlasovacími údajmi (v prípade zabudnutých prihlasovacích údajov zvolí možnosť zaslania prihlasovacích údajov elektronicky na elektronickú adresu;
d2) ak ešte hospodársky subjekt nemá zriadené konto v systéme, klikne na Registrácia a postupuje podľa pokynov uvedených pre registráciu v systéme priamo na internetovej stránke ww.ezakazky.sk.
Záujemcovi budú sprístupnené súťažné podklady a všetky ďalšie dokumenty súvisiace so súťažnými podkladmi určené verejným obstarávateľom pre vypracovanie ponuky v elektronickom systéme na elektronickej adrese www.ezakazky.sk. Verejný obstarávateľ zverejní súťažné podklady aj prostredníctvom profilu verejného obstarávateľa v elektronickej forme.
Verejný obstarávateľ pripúšťa komunikáciu so záujemcami a uchádzačmi vrátane predloženia ponuky v slovenskom jazyku. Verejný obstarávateľ bude akceptovať komunikáciu zo strany záujemcov/uchádzačov aj v českom jazyku v súlade s §20 ods. 20.
V zmysle § 39 zákona, je splnenie podmienok účasti možné preukázať Jednotným európskym dokumentom, ktorým hospodársky subjekt môže predbežne nahradiť doklady, preukazujúce splnenie podmienok účasti určené verejným obstarávateľom.
Verejný obstarávateľ požaduje zábezpeku v zmysle § 46 zákona.
Verejný obstarávateľ použije elektronickú aukciu v zmysle § 54 zákona.
Verejný obstarávateľ upozorňuje na znenie §11 zákona č. 343/2015 Z.z. o verejnom obstarávaní a povinnosti vyplývajúce zo zákona č. 315/2016 Z:z. zákon o registri partnerov verejného sektora vyplývajúce pre uchádzačov.
Všetky požadované dokumenty ponuky budú predložené v needitovateľnej forme vo formáte "pdf" resp. sken originálneho dokumentu podpísaného oprávnenou osobou
Zobraziť viac
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Informácie o elektronických pracovných postupoch
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 169-604478 (2026-09-01)
Nové obstarávania v súvisiacich kategóriách 🆕
- Ropné výrobky, palivo, elektrina a ostatné zdroje energie (13 nové verejné obstarávania)