Dodanie elektronických informačných tabúľ s príslušenstvom a poskytnutie súvisiacich služieb

Bratislavský samosprávny kraj

Predmetom zákazky je: I. Dodanie elektronických informačných tabúľ s nasledovným príslušenstvom: a) stĺpiky na upevnenie tabúľ, b) upevňovacie prvky na uchytenie tabúľ na stenu, c) konzoly a všetky s tým súvisiace potrebné upevňovacie prvky, d) konštrukcie na osadenie terminálovej tabule, e) softvér umožňujúci prevádzku a administráciu jednotlivých informačných tabúľ, vrátane ich monitorovania, správy a konfigurácie, f) iné súvisiace príslušenstvo. II. Poskytnutie nasledovných súvisiacich služieb: a) implementácia dátového rozhrania (vrátane konfigurácie) do informačných tabúľ a jeho integrácia s tabuľami, b) uvedenie tabúľ do prevádzky a ich odovzdanie Verejnému obstarávateľovi, c) poskytnutie súčinnosti zhotoviteľovi stavebných prác, d) služby súvisiace s uplatňovaním práv zo záruky, t. j. riešenie porúch, zabezpečenie Hot-line podpory vo forme riešenia operatívnych problémov a ďalšie služby uvedené v Článku 9, bod. 9.7 Opisu predmetu zákazky, e) iné súvisiace služby. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch.

Termín

Deadline 2026-09-29

Kto? Čo? Kde?
História obstarávania
Dátum Dokument
2026-08-20 Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-08-20)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Dodanie elektronických informačných tabúľ s príslušenstvom a poskytnutie súvisiacich služieb
Krátky popis:
Predmetom zákazky je: I. Dodanie elektronických informačných tabúľ s nasledovným príslušenstvom: a) stĺpiky na upevnenie tabúľ, b) upevňovacie prvky na uchytenie tabúľ na stenu, c) konzoly a všetky s tým súvisiace potrebné upevňovacie prvky, d) konštrukcie na osadenie terminálovej tabule, e) softvér umožňujúci prevádzku a administráciu jednotlivých informačných tabúľ, vrátane ich monitorovania, správy a konfigurácie, f) iné súvisiace príslušenstvo. II. Poskytnutie nasledovných súvisiacich služieb: a) implementácia dátového rozhrania (vrátane konfigurácie) do informačných tabúľ a jeho integrácia s tabuľami, b) uvedenie tabúľ do prevádzky a ich odovzdanie Verejnému obstarávateľovi, c) poskytnutie súčinnosti zhotoviteľovi stavebných prác, d) služby súvisiace s uplatňovaním práv zo záruky, t. j. riešenie porúch, zabezpečenie Hot-line podpory vo forme riešenia operatívnych problémov a ďalšie služby uvedené v Článku 9, bod. 9.7 Opisu predmetu zákazky, e) iné súvisiace služby. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch.
Zobraziť viac
Typ zmluvy: Dodávky
Produkty/služby: Informačné panely 📦
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Popis
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP)
Ďalšie produkty/služby: Cieľ strategického verejného obstarávania: Obmedzenie environmentálnych vplyvov
Verejný obstarávateľ uplatňuje podmienky zeleného verejného obstarávania v súlade s Výzvou č. PSK-MD-003-2024-ITI-KF, ktorú vyhlásilo Ministerstvo dopravy SR ako Sprostredkovateľský orgán pre Program Slovensko (Environmentálne charakteristiky pre zelené verejné obstarávanie - POČÍTAČE, MONITORY, TABLETY A SMARTFÓNY, Kategória č. 1 – Predĺženie životnosti výrobku, 1.1 Opraviteľnosť, opätovná využiteľnosť a modernizovateľnosť, 1.1.1 Dohoda o poskytovaní služieb spojená s dodávkou zariadení IKT, Technická špecifikácia opisu predmetu zákazky: TŠ1 Poskytnutie rozšírenej dohody o poskytovaní služieb 1.1.2 Dodávka zariadení IKT, Technická špecifikácia opisu predmetu zákazky: TŠ3 Záruka výrobcu, TŠ4 Konštrukcia umožňujúca opraviteľnosť).
Zobraziť viac
Prístup zameraný na znižovanie environmentálnych vplyvov: Iné
Kritériá zeleného verejného obstarávania: Vnútroštátne kritériá zeleného verejného obstarávania
Hlavné miesto alebo miesto výkonu:
Miesta dodania predmetu zákazky sú uvedené v Rámcovej dohode (a v jej prílohách), ktorej návrh je prílohou č. 3 predmetných súťažných podkladov, ako aj v Prílohe č. 2. Východiskové podklady k predmetu zákazky, 2.1 Zoznam terminálových tabúľ a zastávkových tabúľ ich prevedenia a formy umiestnenia/ Miesta umiestnenia EIT, typ, druh EIT, osadenie predmetných súťažných podkladov (Báhoň, Bernolákovo, Borinka, Budmerice, Častá, Dunajská Lužná, Gajary, Hamuliakovo, Chorvátsky Grob,Ivanka pri Dunaji, Jablonové, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Kuchyňa, Lozorno, Malacky, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nová Dedinka, Pernek, Pezinok, Píla, Pod Červeným Kameňom, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rovinka, Senec, Slovenský Grob, Sološnica, Stupava, Svätý Jur, Tomášov, Tureň, Veľké Leváre, Veľký Biel, Vysoká pri Morave, Zohor, Bratislavský samosprávny kraj, Bratislavská integrovaná doprava).
Zobraziť viac
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Bratislavský kraj 🏙️
Trvanie: 48 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001

Postup
Typ postupu
Otvorený postup
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-09-29 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-09-29 10:30:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Bratislavský samosprávny kraj, Sabinovská 16254/16, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov
Podmienky otvárania ponúk (Informácie o oprávnených osobách a postup otvárania ponúk):
On-line otváranie ponúk sa uskutoční v súlade s ustanoveniami § 52 zákona. Ponuky sa predkladajú prostredníctvom IS EVO podľa § 20 zákona, a umožnením účasti na otváraní ponúk sa rozumie ich sprístupnenie prostredníctvom funkcionality IS EVO na to určenej všetkým uchádzačom, ktorí predložili ponuku určeným spôsobom komunikácie v lehote na predkladanie ponúk v súlade so súťažnými podkladmi. Verejný obstarávateľ sa rozhodol využiť v IS EVO funkcionalitu "On-line" sprístupnenie ponúk. Priebeh otvárania ponúk, okruh oprávnených osôb a rozsah sprístupňovaných informácií o predložených ponukách sa riadi funkcionalitou IS EVO, zákonom a súťažnými podkladmi. Verejný obstarávateľ nastavil v súvislosti s "on-line" sprístupnením ponúk štruktúrované kritéria, uchádzač ich musí v IS EVO pri predkladaní ponuky vyplniť.
Zobraziť viac
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 12 mesiacov
Informácie o rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Rámcová dohoda s viacerými prevádzkovateľmi
Maximálny počet účastníkov: 1
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Skupina uchádzačov, ktorej bude zadaná zákazka, musí mať určitú právnu formu
Dátum otvorenia: 2026-09-29 10:30:00 📅
Miesto:
Bratislavský samosprávny kraj, Sabinovská 16254/16, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov
Ďalšie informácie:
On-line otváranie ponúk sa uskutoční v súlade s ustanoveniami § 52 zákona. Ponuky sa predkladajú prostredníctvom IS EVO podľa § 20 zákona, a umožnením účasti na otváraní ponúk sa rozumie ich sprístupnenie prostredníctvom funkcionality IS EVO na to určenej všetkým uchádzačom, ktorí predložili ponuku určeným spôsobom komunikácie v lehote na predkladanie ponúk v súlade so súťažnými podkladmi. Verejný obstarávateľ sa rozhodol využiť v IS EVO funkcionalitu "On-line" sprístupnenie ponúk. Priebeh otvárania ponúk, okruh oprávnených osôb a rozsah sprístupňovaných informácií o predložených ponukách sa riadi funkcionalitou IS EVO, zákonom a súťažnými podkladmi. Verejný obstarávateľ nastavil v súvislosti s "on-line" sprístupnením ponúk štruktúrované kritéria, uchádzač ich musí v IS EVO pri predkladaní ponuky vyplniť.
Zobraziť viac
Elektronická fakturácia: Povolená
Bude sa používať elektronická platba
Kritériá udeľovania
Typ pevného čísla: Pevná hodnota (spolu)

Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Právna forma, ktorú má mať skupina hospodárskych subjektov, ktorej sa má zákazka zadať:
V prípade prijatia ponuky skupiny dodávateľov, verejný obstarávateľ vyžaduje, aby skupina dodávateľov, z dôvodu zabezpečenia garancie dodržania zmluvných podmienok uvedených v Rámcovej dohode, ktorej návrh je prílohou č. 3 predmetných súťažných podkladov a jej riadneho plnenia, pred podpisom Rámcovej dohode uzatvorila a predložila verejnému obstarávateľovi zmluvu, predmetom ktorej bude vytvorenie niektorej z právnych foriem podľa zákona č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov, zákona č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník v znení neskorších predpisov, resp. podľa právnych predpisov platných v krajine sídla členov skupiny dodávateľov a v ktorej budú jednoznačne stanovené vzájomné práva a povinnosti členov skupiny dodávateľov, výslovné splnomocnenie jedného z členov skupiny dodávateľov komunikovať s verejným obstarávateľom v mene skupiny dodávateľov, ktorý člen skupiny dodávateľov sa bude akou časťou podieľať na plnení predmetu zákazky, určenie bankového účtu, na ktorý budú poukazované akékoľvek peňažné platby zo strany verejného obstarávateľa v prospech skupiny dodávateľov ako aj skutočnosť, že všetci členovia skupiny dodávateľov sú zaviazaní zo záväzkov voči verejnému obstarávateľovi spoločne a nerozdielne.
Zobraziť viac

Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Bratislavský samosprávny kraj
Národné registračné číslo: 36063606
Poštová adresa: Sabinovská
16
Poštové smerovacie číslo: 82102
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: adriana.hrivnacikova@region-bsk.sk 📧
Telefón: +421248264303 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/2750 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Regionálny alebo miestny orgán
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/557080 🌏
URL adresa účasti: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/557080 🌏
Názov: Verejný obstarávateľ realizuje predmetné verejného obstarávanie(vrátane elektronickej komunikácie) prostredníctvom elektronickej platformy s využitím IS EVO.
Identifikátor finančných prostriedkov EÚ: Verejný obstarávateľ má v pláne zabezpečiť financovanie predmetu zákazky z prostriedkov kohézneho fondu, Operačného programu Slovensko 2021-2027 (Kód výzvy: PSK-MD-003-2024-ITI-KF; Číslo projektu: NFP401203I758), z prostriedkov štátneho rozpočtu a z rozpočtu verejného obstarávateľa, Podprogramu 1.3 Stratégia a riadenie projektov.
Program súvisiaci s finančnými prostriedkami EÚ: Kohézny fond (CF) (2021/2027)
Elektronické predkladanie: Povinná

Doplňujúce informácie
Ďalšie informácie
1. Verejná súťaž sa realizuje postupom podľa § 66 ods. 7 písm. b) zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len "zákon"),t.j. verejný obstarávateľ (prostredníctvom zriadenej komisie) vyhodnotí ponuky z hľadiska splnenia požiadaviek na predmet zákazky podľa § 53 zákona a vyhodnotí splnenie podmienok účasti podľa § 40 zákona po vyhodnotení ponúk na základe kritérií na vyhodnotenie ponúk, a to u uchádzača, ktorý sa po vyhodnotení ponúk na základe kritéria na vyhodnotenie ponúk umiestnil na prvom mieste v poradí. Ak dôjde k vylúčeniu ponuky uchádzača, alebo ak dôjde k vylúčeniu uchádzača, vyhodnotí sa následne ponuka z hľadiska splnenia požiadaviek na predmet zákazky a splnenie podmienok účasti uchádzačom u ďalšieho uchádzača v poradí tak, aby uchádzač umiestnený na prvom mieste v novo zostavenom poradí spĺňal požiadavky na predmet zákazky a podmienky účasti za predpokladu, že existuje dostatočný počet uchádzačov. 2. Verejný obstarávateľ bude pri komunikácii s uchádzačmi resp. záujemcami postupovať v zmysle § 20 zákona prostredníctvom elektronickej platformy s využitím informačného systému elektronického verejného obstarávania ("ďalej len "IS EVO"). 3. Verejným obstarávateľom požadované podmienky účasti sú uvedené v prílohe č. 6 súťažných podkladov. 4. Úspešný uchádzač sa zaväzuje pred podpisom Rámcovej dohody verejnému obstarávateľovi predložiť v rámci súčinnosti údaje, doklady a dokumenty uvedené najmä v bodoch 31.7, 31.8, 31.9 súťažných podkladov, vrátane originálu alebo úradne overenej kópie dokladu uvedeného v bode 11 článku VIII. Zodpovednosť za škodu, zodpovednosť za chyby/vady, záruka Rámcovej dohody, ktorej návrh je Prílohu č. 3 súťažných podkladov (bod 31.10 súťažných podkladov). 5. Verejný obstarávateľ nastavil v súvislosti s "on-line" sprístupnením ponúk štruktúrované kritéria, uchádzač ich musí v IS EVO pri predkladaní ponuky vyplniť. 6. Obhliadka miesta plnenia predmetu zákazky sa neaplikuje. 7. Zábezpek ponuky v zmysle zákona sa nevyžaduje. 8. Lehota viazanosti ponúk je stanovená na 12 mesiacov od uplynutia lehoty na predkladanie ponúk. 9. Uchádzači/záujemcovia počas trvania procesu verejného obstarávania predchádzajú konfliktu záujmov v zmysle § 23 zákona. 10.Vysvetlenie informácií potrebných na vypracovanie ponuky a na preukázanie splnenia podmienok účasti, verejný obstarávateľ bezodkladne preukázateľne oznámi (prostredníctvom príslušnej funkcionality IS EVO) najneskôr 6 dní pred uplynutím lehoty na predkladanie ponúk za predpokladu, že o vysvetlenie záujemca požiada dostatočne vopred (spôsobom stanoveným v súťažných podkladoch). 11.Verejný obstarávateľ je oprávnený vo výnimočných prípadoch doplniť informácie potrebné na vypracovanie ponuky a na preukázanie splnenia podmienok účasti, pričom takéto doplnenie preukázateľne oznámi (prostredníctvom príslušnej funkcionality IS EVO) súčasne všetkým známym záujemcom najneskôr 6 dní pred uplynutím lehoty na predkladanie ponúk. 12.Náklady spojené s účasťou v tomto verejnom obstarávaní znášajú záujemcovia /uchádzači v plnej výške bez akéhokoľvek nároku voči verejnému obstarávateľovi. 13. Zdôvodnenie nerozdelenia predmetu zákazky je uvedené v prílohe č. 8 súťažných podkladov. 14. Verejný obstarávateľ v deň zverejnenia tohto oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania zverejní v profile spolu so súťažnými podkladmi aj Záznam o prijatí primeraných opatrení verejného obstarávateľa podľa § 25 ods. 2 a 3 zákona v spojení s § 10 ods. 2 zákona (prípravné trhové konzultácie - PTK podľa § 25 ods. 1 zákona). 15. Podklady a výstupy PTK boli zdokumentované a zverejnené v profile na webovej adrese -https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/527977 16. Všetky dokumenty súvisiace s prieskumom trhu podľa § 6 zákona (výzva, opis predmetu zákazky, štruktúrovaný rozpočet a ďalšie informácie) sú pre svoju rozsiahlu povahu zverejnené na webovej stránke verejného obstarávateľa: - https://bratislavskykraj.sk/wp-content/uploads/2026/03/eit-web.zip (prvý prieskum trhu) - https://bratislavskykraj.sk/wp-content/uploads/2026/05/zverejnenie_EIT_21052026.zip (druhý prieskum trhu) a v profile verejného obstarávateľa: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/527977 17. Predmetné verejné obstarávanie je obstarávanie zamerané na zelené verejné obstarávanie. 18.Predmetné verejné obstarávanie nie je a) zamerané na sociálne aspekty; b) obstarávanie inovácií, d) žiadne z uvedených v tomto bode 18. 19. Ďalšie podmienky tohto verejného obstarávania sú uvedené v súťažných podkladoch. 20. Skutočnosti týkajúce sa postupu zadávania zákazky, neupravené v tomto oznámení o vyhlásení verejného obstarávania a v súťažných podkladoch, sa riadia príslušnými ustanoveniami zákona.
Zobraziť viac
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo: 31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Informácie o elektronických pracovných postupoch
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 162-581708 (2026-08-20)