Analyzátor rozboru vzoriek mlieka
Plemenárske služby Slovenskej republiky, štátny podnik, skrátený názov: Plemenárske služby SR, š.p.
Predmetom zákazky je dodanie kombinovaného prietokového analyzátora mlieka určeného na stanovenie kvalitatívnych parametrov mlieka. Podrobný opis predmetu zákazky je v Prílohe č. 1 Opis predmetu zákazky a v prílohe č. 4 Technická špecifikácia súťažných podkladov.
TermínDeadline 2026-10-05
Kto?- • Plemenárske služby Slovenskej republiky, štátny podnik, skrátený názov: Plemenárske služby SR, š.p.
História obstarávania
| Dátum | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-03 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2026-09-03)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Analyzátor rozboru vzoriek mlieka
Referenčné číslo:
Krátky popis:
Typ zmluvy: Dodávky
Produkty/služby: Analyzátory mlieka 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 537 710 EUR 💰
Popis
Interný identifikátor:
Množstvo: 1 kus
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Poštová adresa: Rosinská cesta
12
PSČ: 01008
Mesto: Žilina
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Žilinský kraj 🏙️
Trvanie: 12 týždňov
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-10-05 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-10-05 11:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Uskutoční sa funkcionalitou IS EVO bez účasti uchádzačov na mieste.
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 2 mesiacov
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Dátum otvorenia: 2026-10-05 11:00:00 📅
Miesto: Uskutoční sa funkcionalitou IS EVO bez účasti uchádzačov na mieste.
Elektronická fakturácia: Povolená
Bude sa používať elektronické objednávanie ✅
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (percentá, presne)
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Plemenárske služby Slovenskej republiky, štátny podnik, skrátený názov: Plemenárske služby SR, š.p.
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Starohájska
29
Poštové smerovacie číslo: 85227
Poštové mesto: Bratislava
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: hospodarskasprava@pssr.sk 📧
Telefón: +421917201275 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/10184 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Verejnoprávna inštitúcia
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/564813 🌏
URL adresa účasti: http://www.isepvo.sk 🌏
Názov: Elektronická platforma - IS EVO
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 171-612168 (2026-09-03)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Analyzátor rozboru vzoriek mlieka
Referenčné číslo:
1039/2026
Krátky popis:
Predmetom zákazky je dodanie kombinovaného prietokového analyzátora mlieka určeného na stanovenie kvalitatívnych parametrov mlieka. Podrobný opis predmetu zákazky je v Prílohe č. 1 Opis predmetu zákazky a v prílohe č. 4 Technická špecifikácia súťažných podkladov.
Zobraziť viac
Produkty/služby: Analyzátory mlieka 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 537 710 EUR 💰
Popis
Interný identifikátor:
1039/2026
Množstvo: 1 kus
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Poštová adresa: Rosinská cesta
12
PSČ: 01008
Mesto: Žilina
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Žilinský kraj 🏙️
Trvanie: 12 týždňov
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 100
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-10-05 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-10-05 11:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Uskutoční sa funkcionalitou IS EVO bez účasti uchádzačov na mieste.
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 2 mesiacov
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Dátum otvorenia: 2026-10-05 11:00:00 📅
Miesto: Uskutoční sa funkcionalitou IS EVO bez účasti uchádzačov na mieste.
Elektronická fakturácia: Povolená
Bude sa používať elektronické objednávanie ✅
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (percentá, presne)
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Plemenárske služby Slovenskej republiky, štátny podnik, skrátený názov: Plemenárske služby SR, š.p.
Národné registračné číslo:
36856096
Poštová adresa: Starohájska
29
Poštové smerovacie číslo: 85227
Poštové mesto: Bratislava
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: hospodarskasprava@pssr.sk 📧
Telefón: +421917201275 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/10184 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Verejnoprávna inštitúcia
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/564813 🌏
URL adresa účasti: http://www.isepvo.sk 🌏
Názov: Elektronická platforma - IS EVO
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Informácie o elektronických pracovných postupoch
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 171-612168 (2026-09-03)
Nové obstarávania v súvisiacich kategóriách 🆕
- Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel) (13 nové verejné obstarávania)