Modernizácia technologického vybavenia tunela Branisko
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Predmetom zákazky je dodanie tovaru, činnosti spojené s montážou/demontážou tovaru a technický servis pre technologický objekt TC 442.34 Zdroj zaistenia napájania UPS tunela Branisko na prislúchajúcom úseku diaľnice D1 Beharovce – Fričovce. Výkon technického servisu na dotknutých zariadeniach počas záručnej doby v lehote 60 mesiacov (5 rokov) bude v rozsahu a podľa harmonogramu servisných činností, ktorý predloží úspešný uchádzač pri preberacom konaní. Predmet zákazky je podrobne vymedzený v časti B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
TermínLehota na predkladanie ponúk bola 2026-03-24. Verejné obstarávanie bolo zverejnené na 2026-02-16.
DodávateliaV rozhodnutiach o udelení zákazky alebo v iných dokumentoch o verejnom obstarávaní sú uvedení títo dodávatelia:
Kto? Čo?- • Núdzové/pohotovostné elektrické zariadenia › Núdzové/pohotovostné napájacie systémy
- • Opravy a údržba strojov › Opravy a údržba elektrických strojov, prístrojov a súvisiaceho vybavenia
- • Stabilizátory prúdu pre výbojky › Zdroje nepretržitého/stáleho napájania
| Dátum | Dokument |
|---|---|
| 2026-02-16 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
| 2026-02-19 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
| 2026-03-19 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
| 2026-08-12 | Oznámenia o zadaní zákazky |
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Modernizácia technologického vybavenia tunela Branisko
Referenčné číslo:
95/10302/2025
Krátky popis:
Produkty/služby: Zdroje nepretržitého/stáleho napájania 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 757612.09 EUR 💰
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Popis
Interný identifikátor:
95/10302/2025
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Ďalšie informácie:
Miesto výkonu: Prešovský kraj 🏙️
Trvanie: 12 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 1
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-03-24 11:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-03-24 12:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Miesto online sprístupnenia ponúk je na webovej adrese: https://josephine.proebiz.com/sk/tender/74599/summary Informácie o oprávnených osobách a otváraní ponúk: Online sprístupnenia ponúk sa môže zúčastniť iba uchádzač, ktorého ponuka bola predložená v lehote na predkladanie ponúk. Pri online sprístupnení budú zverejnené informácie v zmysle ZVO. Všetky prístupy do tohto online prostredia zo strany uchádzačov bude systém JOSEPHINE logovať a budú súčasťou protokolov v danom obstarávaní.
Podmienky otvárania ponúk (Informácie o oprávnených osobách a postup otvárania ponúk):
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 12 mesiacov
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Skupina uchádzačov, ktorej bude zadaná zákazka, musí mať určitú právnu formu ✅
Dátum otvorenia: 2026-03-24 12:00:00 📅
Miesto:
Bude sa používať elektronické objednávanie ✅
Bude sa používať elektronická platba ✅
Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (desatiny, presne)
Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Právna forma, ktorú má mať skupina hospodárskych subjektov, ktorej sa má zákazka zadať:
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Národné registračné číslo:
35919001
Poštová adresa: Dúbravská cesta
14
Poštové smerovacie číslo: 84104
Poštové mesto: Bratislava
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: adriana.mierna@ndsas.sk 📧
Telefón: +421250264054 📞
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/9127 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Verejnoprávna inštitúcia
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/552272 🌏
URL adresa účasti: https://josephine.proebiz.com/sk/tender/74599/summary 🌏
Názov: Josephine
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2026/S 033-112153 (2026-02-16)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 757612.09 EUR 💰
Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Nová hodnota
Text:
Súťažné podklady boli zmenené dňa ✅
Dátum opravy súťažných podkladov: 2026-02-19 📅
Ďalšie doplňujúce informácie
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: d633a964-8b62-4644-8591-5e59360a8ca3-01
Zdroj: OJS 2026/S 036-121150 (2026-02-19)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 757612.09 EUR 💰
Postup
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2026-03-31 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2026-03-31 13:00:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2026-03-31 13:00:00 📅
Verejný obstarávateľ
Komunikácia
URL adresa účasti: https://josephine.proebiz.com/sk/promoter/tender/74599/summary 🌏
Adresa URL nástroja na obstarávanie: https://josephine.proebiz.com/sk/promoter/tender/74599/document/list 🌏
Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Nová hodnota
Text:
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: b8bec9b8-0095-4889-bccd-78f4f1db23d2-02
Zdroj: OJS 2026/S 057-198009 (2026-03-19)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 757612.09 EUR 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH): 323554.69 EUR 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH) (najvyššia ponuka): 677000.45 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH) (najnižšia ponuka): 323554.69 💰
Zadanie zákazky
Zadanie zákazky/parcely ✅
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Číslo zmluvy:
ZM/2026/0233
Dátum uzavretia zmluvy: 2026-05-18 📅
Názov: Zmluva o dielo
Adresa zmluvy: https://www.crz.gov.sk 🌏
Informácie o verejných súťažiach
Počet prijatých ponúk: 9
Počet ponúk prijatých elektronickými prostriedkami: 9
Počet ponúk prijatých od MSP: 9
Počet ponúk prijatých od uchádzačov z nečlenských štátov EÚ: 0
Počet ponúk prijatých od uchádzačov z iných členských štátov EÚ: 0
Informácia o hodnote zákazky/diela (bez DPH)
Najvyššia ponuka: 677000.45 💰
Najnižšia ponuka: 323554.69 💰
Celková hodnota zákazky/diela: 323554.69 EUR 💰
Ponuka bola zaradená do poradia
Poradie v zozname víťazov: 1
Identifikátor ponuky:
Ponuka č. 1
Identifikátor časti alebo skupiny častí:
LOT-0001
Názov a adresa dodávateľa
Názov: ALTRON SK, a.s.
Národné registračné číslo:
31354521
Poštová adresa: Galvaniho
15C
Poštové smerovacie číslo: 82104
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Veľkosť hospodárskeho subjektu: Malý podnik
Zdroj: OJS 2026/S 155-562487 (2026-08-12)
- Elektrické stroje, prístroje, zariadenia a spotrebný tovar; osvetlenie (6 nové verejné obstarávania)