Predmetom zákazky je vypracovanie projektovej dokumentácie dopravného značenia, dopravných zariadení, zabezpečenie autorského dozoru pre potreby Národnej diaľničnej spoločnosti, a. s. na existujúcich úsekoch diaľnic, rýchlostných ciest a ciest I. triedy v majetku a správe Národnej diaľničnej spoločnosti, a. s. ako aj súvisiacich a nadväzujúcich komunikácií II., III. triedy či miestnych komunikácií za účelom zachovania ich bezpečnosti a zjazdnosti a plynulosti cestnej premávky. Predmet zákazky je podrobne vymedzený v časti B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Termín
Lehota na predkladanie ponúk bola 2025-11-17.
Verejné obstarávanie bolo zverejnené na 2025-10-14.
Dodávatelia
V rozhodnutiach o udelení zákazky alebo v iných dokumentoch o verejnom obstarávaní sú uvedení títo dodávatelia:
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2025-10-14) Objekt Rozsah obstarávania
Názov: Vypracovanie projektovej dokumentácie dopravného značenia
Referenčné číslo: 42/10302/2025
Krátky popis:
Predmetom zákazky je vypracovanie projektovej dokumentácie dopravného značenia, dopravných zariadení, zabezpečenie autorského dozoru pre potreby Národnej diaľničnej spoločnosti, a. s. na existujúcich úsekoch diaľnic, rýchlostných ciest a ciest I. triedy v majetku a správe Národnej diaľničnej spoločnosti, a. s. ako aj súvisiacich a nadväzujúcich komunikácií II., III. triedy či miestnych komunikácií za účelom zachovania ich bezpečnosti a zjazdnosti a plynulosti cestnej premávky.
Predmet zákazky je podrobne vymedzený v časti B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Predmetom zákazky je vypracovanie projektovej dokumentácie dopravného značenia, dopravných zariadení, zabezpečenie autorského dozoru pre potreby Národnej diaľničnej spoločnosti, a. s. na existujúcich úsekoch diaľnic, rýchlostných ciest a ciest I. triedy v majetku a správe Národnej diaľničnej spoločnosti, a. s. ako aj súvisiacich a nadväzujúcich komunikácií II., III. triedy či miestnych komunikácií za účelom zachovania ich bezpečnosti a zjazdnosti a plynulosti cestnej premávky.
Predmet zákazky je podrobne vymedzený v časti B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Typ zmluvy: Služby
Produkty/služby: Inžinierske služby📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 781 695 EUR 💰
Iné obmedzenia týkajúce sa miesta plnenia: Kdekoľvek v danej krajine
Popis
Interný identifikátor: 42/10302/2025
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP) ✅
Ďalšie produkty/služby: Inžinierske služby pre oblasť diaľnic📦
Hlavné miesto alebo miesto výkonu:
Verejný obstarávateľ požaduje projektovanie na cestnom telese diaľnice, rýchlostnej cesty a cesty I., II., III. triedy a na súvisiacich komunikáciách spolu s ostatnými súvisiacimi objektmi (križovatky, odpočívadlá, čerpacie stanice, núdzové odstavné plochy, mostné objekty, a pod.)
Bližšia špecifikácia jednotlivých miest je uvedená v bode B.1 Opis predmetu zákazky.
Konkrétne miesta poskytovania predmetu zákazky budú spresnené v rámci opätovného otvorenia súťaže na základe Rámcovej dohody v súlade s § 83 ods. 5 písm. b) a ods. 7 ZVO, vo výzve na predloženie ponuky a v písomnej objednávke, ktorej súčasťou bude zadanie služby.
Verejný obstarávateľ požaduje projektovanie na cestnom telese diaľnice, rýchlostnej cesty a cesty I., II., III. triedy a na súvisiacich komunikáciách spolu s ostatnými súvisiacimi objektmi (križovatky, odpočívadlá, čerpacie stanice, núdzové odstavné plochy, mostné objekty, a pod.)
Bližšia špecifikácia jednotlivých miest je uvedená v bode B.1 Opis predmetu zákazky.
Konkrétne miesta poskytovania predmetu zákazky budú spresnené v rámci opätovného otvorenia súťaže na základe Rámcovej dohody v súlade s § 83 ods. 5 písm. b) a ods. 7 ZVO, vo výzve na predloženie ponuky a v písomnej objednávke, ktorej súčasťou bude zadanie služby.
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Trvanie: 48 mesiacov Kritériá udeľovania
Cena ✅
Cena (váženie): 90
10
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001
Postup Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2025-11-17 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2025-11-17 13:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Miesto online sprístupnenia ponúk je na webovej adrese: https://josephine.proebiz.com/sk/tender/71365/summary
Informácie o oprávnených osobách a otváraní ponúk:
Online sprístupnenia ponúk sa môže zúčastniť iba uchádzač, ktorého ponuka bola predložená v lehote na predkladanie ponúk. Pri online sprístupnení budú zverejnené informácie v zmysle ZVO. Všetky prístupy do tohto online prostredia zo strany uchádzačov bude systém JOSEPHINE logovať a budú súčasťou protokolov v danom obstarávaní.
Podmienky otvárania ponúk (Informácie o oprávnených osobách a postup otvárania ponúk):
Otváranie ponúk sa uskutoční elektronicky a to on-line sprístupnením ponúk v systéme JOSEPHINE.
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 12 mesiacov Informácie o rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Rámcová dohoda s jedným prevádzkovateľom ✅
Maximálny počet účastníkov: 10
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Skupina uchádzačov, ktorej bude zadaná zákazka, musí mať určitú právnu formu ✅
Dátum otvorenia: 2025-11-17 13:00:00 📅
Miesto:
Miesto online sprístupnenia ponúk je na webovej adrese: https://josephine.proebiz.com/sk/tender/71365/summary
Informácie o oprávnených osobách a otváraní ponúk:
Online sprístupnenia ponúk sa môže zúčastniť iba uchádzač, ktorého ponuka bola predložená v lehote na predkladanie ponúk. Pri online sprístupnení budú zverejnené informácie v zmysle ZVO. Všetky prístupy do tohto online prostredia zo strany uchádzačov bude systém JOSEPHINE logovať a budú súčasťou protokolov v danom obstarávaní.
Informácie o oprávnených osobách a otváraní ponúk:
Online sprístupnenia ponúk sa môže zúčastniť iba uchádzač, ktorého ponuka bola predložená v lehote na predkladanie ponúk. Pri online sprístupnení budú zverejnené informácie v zmysle ZVO. Všetky prístupy do tohto online prostredia zo strany uchádzačov bude systém JOSEPHINE logovať a budú súčasťou protokolov v danom obstarávaní.
Ďalšie informácie:
Otváranie ponúk sa uskutoční elektronicky a to on-line sprístupnením ponúk v systéme JOSEPHINE.
Elektronická fakturácia: Povinná
Bude sa používať elektronické objednávanie ✅
Bude sa používať elektronická platba ✅ Kritériá udeľovania
Typ váhy: Váha (body, presne)
Právne, ekonomické, finančné a technické informácie Podmienky účasti
Právna forma, ktorú má mať skupina hospodárskych subjektov, ktorej sa má zákazka zadať:
V prípade, ak ponuku predkladá skupina dodávateľov, návrh Dohody musí byť podpísaný všetkými členmi skupiny alebo osobou/osobami oprávnenými konať v danej veci za každého člena skupiny. Zároveň v súlade s bodom 19.3.1 časti A.1 Pokyny pre záujemcov/uchádzačov týchto SP, v ponuke skupiny dodávateľov musí byť uvedený záväzok, že táto skupina dodávateľov v prípade prijatia jej ponuky verejným obstarávateľom za účelom riadneho plnenia Dohody vytvorí niektorú z právnych foriem uvedených v bode 19.4 časti A.1 Pokyny pre záujemcov/uchádzačov týchto SP, pričom sa odporúča, aby obsahom jej ponuky bola aspoň zmluva o budúcej zmluve o vytvorení príslušnej právnej formy alebo Čestné vyhlásenie skupiny dodávateľov podľa Prílohy č. 5 k časti A.1 SP.
Právna forma, ktorú má mať skupina hospodárskych subjektov, ktorej sa má zákazka zadať
V prípade, ak ponuku predkladá skupina dodávateľov, návrh Dohody musí byť podpísaný všetkými členmi skupiny alebo osobou/osobami oprávnenými konať v danej veci za každého člena skupiny. Zároveň v súlade s bodom 19.3.1 časti A.1 Pokyny pre záujemcov/uchádzačov týchto SP, v ponuke skupiny dodávateľov musí byť uvedený záväzok, že táto skupina dodávateľov v prípade prijatia jej ponuky verejným obstarávateľom za účelom riadneho plnenia Dohody vytvorí niektorú z právnych foriem uvedených v bode 19.4 časti A.1 Pokyny pre záujemcov/uchádzačov týchto SP, pričom sa odporúča, aby obsahom jej ponuky bola aspoň zmluva o budúcej zmluve o vytvorení príslušnej právnej formy alebo Čestné vyhlásenie skupiny dodávateľov podľa Prílohy č. 5 k časti A.1 SP.
Doplňujúce informácie Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo: 31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj
🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk📧
Telefón: +421250264111📞
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk🌏 Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania Rovnaké ako: Recenzia tela Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Informácie o elektronických pracovných postupoch
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2025/S 198-676876 (2025-10-14)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2025-11-06) Objekt Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 781 695 EUR 💰
Postup Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2025-12-08 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2025-12-08 13:00:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2025-12-08 13:00:00 📅
Zmeny Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001 Nová hodnota
Text:
A. Verejný obstarávateľ z dôvodu procesnej chyby aktualizuje časť A.3 – Podmienky účasti k súťažným podkladom k predmetnej zákazke v bode 1) Podmienky účasti vo verejnom obstarávaní týkajúce sa osobného postavenia v zmysle § 32 zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov
v znení neskorších predpisov (ďalej len „ZVO“). Všetky zmeny sú v dokumente vyznačené červeným písmom.
B. Verejný obstarávateľ súčasne zaktualizoval údaj, konkrétne rok 2025 v nasledovných prílohách k časti A.1 – Pokyny pre záujemcov/uchádzačov k súťažným podkladom:
- Príloha č. 2 – Jednotný európsky dokument (skr. JED) k časti A.1,
- Príloha č. 5 – Čestné vyhlásenie skupiny dodávateľov k časti A1,
- Príloha č. 6 – Plná moc pre jedného člena k časti A.1,
- Príloha č. 7 – Zoznam dôverných informácií k časti A.1,
- Príloha č. 8 – Vyhlásenie uchádzača o subdodávkach k časti A.1.
Pre vylúčenie akýchkoľvek pochybností verejný obstarávateľ uvádza, že obsahovo nezmenil znenie vyššie uvedených príloh.
II.
1/ Verejný obstarávateľ požaduje predložiť ponuku v zmysle tejto aktualizácie súťažných podkladov.
2/ Verejný obstarávateľ zverejňuje aktualizované znenie súťažných podkladov na adrese:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/71365/summary
III.
Úprava lehôt uvedených v Oznámení:
Verejný obstarávateľ informuje o zmene termínov lehôt na predkladanie a otváranie ponúk vo verejnom obstarávaní na predmet zákazky: „Vypracovanie projektovej dokumentácie dopravného značenia“ nasledovne:
A. V Oznámení v bode Informácie o predkladaní ponúk alebo žiadostí o účasť, Lehota I., Lehota na predkladanie ponúk. Verejný obstarávateľ určuje nový termín, a to nasledovne:
Dátum a čas: 08.12.2025 o 10:00 hod.
B. V Oznámení v bode Informácie o otváraní ponúk, Dátum a čas otvárania ponúk. Verejný obstarávateľ určuje nový termín, a to nasledovne:
Dátum a čas: 08.12.2025 o 13:00 hod.
A. Verejný obstarávateľ z dôvodu procesnej chyby aktualizuje časť A.3 – Podmienky účasti k súťažným podkladom k predmetnej zákazke v bode 1) Podmienky účasti vo verejnom obstarávaní týkajúce sa osobného postavenia v zmysle § 32 zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov
v znení neskorších predpisov (ďalej len „ZVO“). Všetky zmeny sú v dokumente vyznačené červeným písmom.
B. Verejný obstarávateľ súčasne zaktualizoval údaj, konkrétne rok 2025 v nasledovných prílohách k časti A.1 – Pokyny pre záujemcov/uchádzačov k súťažným podkladom:
- Príloha č. 2 – Jednotný európsky dokument (skr. JED) k časti A.1,
- Príloha č. 5 – Čestné vyhlásenie skupiny dodávateľov k časti A1,
- Príloha č. 6 – Plná moc pre jedného člena k časti A.1,
- Príloha č. 7 – Zoznam dôverných informácií k časti A.1,
- Príloha č. 8 – Vyhlásenie uchádzača o subdodávkach k časti A.1.
Pre vylúčenie akýchkoľvek pochybností verejný obstarávateľ uvádza, že obsahovo nezmenil znenie vyššie uvedených príloh.
II.
1/ Verejný obstarávateľ požaduje predložiť ponuku v zmysle tejto aktualizácie súťažných podkladov.
2/ Verejný obstarávateľ zverejňuje aktualizované znenie súťažných podkladov na adrese:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/71365/summary
III.
Úprava lehôt uvedených v Oznámení:
Verejný obstarávateľ informuje o zmene termínov lehôt na predkladanie a otváranie ponúk vo verejnom obstarávaní na predmet zákazky: „Vypracovanie projektovej dokumentácie dopravného značenia“ nasledovne:
A. V Oznámení v bode Informácie o predkladaní ponúk alebo žiadostí o účasť, Lehota I., Lehota na predkladanie ponúk. Verejný obstarávateľ určuje nový termín, a to nasledovne:
Dátum a čas: 08.12.2025 o 10:00 hod.
B. V Oznámení v bode Informácie o otváraní ponúk, Dátum a čas otvárania ponúk. Verejný obstarávateľ určuje nový termín, a to nasledovne:
Dátum a čas: 08.12.2025 o 13:00 hod.
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Súťažné podklady boli zmenené dňa ✅
Dátum opravy súťažných podkladov: 2025-11-06 📅
Ďalšie doplňujúce informácie
V procese verejného obstarávania došlo k potrebe vykonania zmien niektorých častí súťažných podkladov verejného obstarávania z dôvodu korekcie znenia v časti A.3 súťažných podkladov.
Hlavný dôvod zmeny: Aktualizované informácie
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: 87725568-f85d-4dae-af7d-9313aadbfc03-01
Zdroj: OJS 2025/S 215-738677 (2025-11-06)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2025-12-08) Objekt Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 781 695 EUR 💰
Postup Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2025-12-15 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2025-12-15 13:00:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2025-12-15 13:00:00 📅
Zmeny Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001 Nová hodnota
Text:
I.
A. Verejný obstarávateľ z dôvodu procesnej chyby aktualizuje časť A.1 – Pokyny pre záujemcov/uchádzačov k súťažným podkladom k predmetnej zákazke v bode 16.4 Podmienky zloženia zábezpeky, 16.4.1.1 Variabilný symbol. Uvedená zmena je v dokumente vyznačená červeným písmom.
II.
Úprava lehôt uvedených v Oznámení:
Verejný obstarávateľ informuje o zmene termínov lehôt na predkladanie a otváranie ponúk vo verejnom obstarávaní na predmet zákazky ,,Vypracovanie projektovej dokumentácie dopravného značenia“ nasledovne:
A. V oznámení v bode Informácie o predkladaní ponúk alebo žiadosti o účasť, Lehota I., Lehota na predkladanie ponúk. Verejný obstarávateľ určuje nový termín, a to nasledovne:
Dátum a čas: 15.12.2025 o 10:00 hod.
B. V oznámení v bode Informácie o otváraní ponúk, Dátum a čas otvárania ponúk. Verejný obstarávateľ určuje nový termín, a to nasledovne:
Dátum a čas: 15.12.2025 o 13:00 hod.
I.
A. Verejný obstarávateľ z dôvodu procesnej chyby aktualizuje časť A.1 – Pokyny pre záujemcov/uchádzačov k súťažným podkladom k predmetnej zákazke v bode 16.4 Podmienky zloženia zábezpeky, 16.4.1.1 Variabilný symbol. Uvedená zmena je v dokumente vyznačená červeným písmom.
II.
Úprava lehôt uvedených v Oznámení:
Verejný obstarávateľ informuje o zmene termínov lehôt na predkladanie a otváranie ponúk vo verejnom obstarávaní na predmet zákazky ,,Vypracovanie projektovej dokumentácie dopravného značenia“ nasledovne:
A. V oznámení v bode Informácie o predkladaní ponúk alebo žiadosti o účasť, Lehota I., Lehota na predkladanie ponúk. Verejný obstarávateľ určuje nový termín, a to nasledovne:
Dátum a čas: 15.12.2025 o 10:00 hod.
B. V oznámení v bode Informácie o otváraní ponúk, Dátum a čas otvárania ponúk. Verejný obstarávateľ určuje nový termín, a to nasledovne:
Dátum a čas: 15.12.2025 o 13:00 hod.
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Súťažné podklady boli zmenené dňa ✅
Dátum opravy súťažných podkladov: 2025-12-05 📅
Ďalšie doplňujúce informácie
V procese verejného obstarávania došlo k potrebe vykonania zmien niektorých častí súťažných podkladov verejného obstarávania z dôvodu korekcie znenia v časti A.3 súťažných podkladov.
Hlavný dôvod zmeny: Aktualizované informácie
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: d848920f-1c9f-4db4-aa28-56d6d856ab6a-02
Zdroj: OJS 2025/S 237-815639 (2025-12-08)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2025-12-10) Objekt Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 781 695 EUR 💰
Postup Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2025-12-19 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2025-12-19 11:00:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2025-12-19 11:00:00 📅
Zmeny Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001 Nová hodnota
Text:
I.
1) A. Verejný obstarávateľ z dôvodu objasnenia termínu diaľnica a jej delenie aktualizuje časť A.3 – Podmienky účasti uchádzačov k súťažným podkladom k predmetnej zákazke v bode 3) Podmienky účasti uchádzačov vo verejnom obstarávaní týkajúce sa technickej a odbornej spôsobilosti podľa § 34 zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZVO“). Všetky zmeny v dokumente sú vyznačené červeným písmom.
II.
Úprava lehôt uvedených v Oznámení:
Verejný obstarávateľ informuje o zmene termínov lehôt na predkladanie a otváranie ponúk vo verejnom obstarávaní na predmet zákazky ,,Vypracovanie projektovej dokumentácie dopravného značenia“ nasledovne:
A. V oznámení v bode Informácie o predkladaní ponúk alebo žiadosti o účasť, Lehota I., Lehota na predkladanie ponúk. Verejný obstarávateľ určuje nový termín, a to nasledovne:
Dátum a čas: 19.12.2025 o 10:00 hod.
B. V oznámení v bode Informácie o otváraní ponúk, Dátum a čas otvárania ponúk. Verejný obstarávateľ určuje nový termín, a to nasledovne:
Dátum a čas: 19.12.2025 o 11:00 hod.
I.
1) A. Verejný obstarávateľ z dôvodu objasnenia termínu diaľnica a jej delenie aktualizuje časť A.3 – Podmienky účasti uchádzačov k súťažným podkladom k predmetnej zákazke v bode 3) Podmienky účasti uchádzačov vo verejnom obstarávaní týkajúce sa technickej a odbornej spôsobilosti podľa § 34 zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZVO“). Všetky zmeny v dokumente sú vyznačené červeným písmom.
II.
Úprava lehôt uvedených v Oznámení:
Verejný obstarávateľ informuje o zmene termínov lehôt na predkladanie a otváranie ponúk vo verejnom obstarávaní na predmet zákazky ,,Vypracovanie projektovej dokumentácie dopravného značenia“ nasledovne:
A. V oznámení v bode Informácie o predkladaní ponúk alebo žiadosti o účasť, Lehota I., Lehota na predkladanie ponúk. Verejný obstarávateľ určuje nový termín, a to nasledovne:
Dátum a čas: 19.12.2025 o 10:00 hod.
B. V oznámení v bode Informácie o otváraní ponúk, Dátum a čas otvárania ponúk. Verejný obstarávateľ určuje nový termín, a to nasledovne:
Dátum a čas: 19.12.2025 o 11:00 hod.
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Súťažné podklady boli zmenené dňa ✅
Dátum opravy súťažných podkladov: 2025-12-10 📅
Ďalšie doplňujúce informácie
V procese verejného obstarávania došlo k potrebe vykonania zmien v časti A.3 súťažných podkladov.
Hlavný dôvod zmeny: Aktualizované informácie
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: d97d1e0d-7a71-4bbe-bc86-b5a7497b4bcb-03
Zdroj: OJS 2025/S 239-823214 (2025-12-10)
Oznámenia o zadaní zákazky (2026-07-28) Objekt Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 781 695 EUR 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH): 781 695 EUR (framework approximate) 💰
Maximálna hodnota rámcových dohôd v tomto oznámení: 781 695 EUR 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH) (najvyššia ponuka): 90 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH) (najnižšia ponuka): 79 💰
Zadanie zákazky
Zadanie zákazky/parcely ✅
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001
Číslo zmluvy: ZM/2026/0333
Dátum uzavretia zmluvy: 2026-05-16 📅
Názov: Rámcová dohoda s opätovným otvorením súťaže - Vypracovanie projektovej dokumentácie dopravného značenia
Adresa zmluvy: https://www.crz.gov.sk🌏 Informácie o verejných súťažiach
Počet prijatých ponúk: 5
Počet ponúk prijatých elektronickými prostriedkami: 4
Počet ponúk prijatých od MSP: 4
Počet ponúk prijatých od uchádzačov z nečlenských štátov EÚ: 0
Počet ponúk prijatých od uchádzačov z iných členských štátov EÚ: 0
Informácia o hodnote zákazky/diela (bez DPH)
Najvyššia ponuka: 90 💰
Najnižšia ponuka: 79 💰
Maximálna hodnota rámcovej dohody: 781 695 EUR 💰
Prehodnotená hodnota rámcovej dohody: 781 695 EUR 💰
Celková hodnota zákazky/diela: 79 EUR 💰
Ponuka bola zaradená do poradia
Poradie v zozname víťazov: 1
Identifikátor ponuky: Ponuka č. 1
Identifikátor časti alebo skupiny častí: LOT-0001 Informácie o verejných súťažiach
Názov ponúkajúcej strany: DAQE Slovakia s.r.o.
Názov a adresa dodávateľa
Názov: DAQE Slovakia s.r.o.
Národné registračné číslo: 36848751
Poštová adresa: Pribinova
8953/62
Poštové smerovacie číslo: 010 01
Poštové mesto: Žilina
Región: Žilinský kraj
🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Veľkosť hospodárskeho subjektu: Malý podnik
Informácia o hodnote zákazky/diela (bez DPH)
Celková hodnota zákazky/diela: 80 EUR 💰
Poradie v zozname víťazov: 2
Identifikátor ponuky: Ponuka č. 2 Informácie o verejných súťažiach
Názov ponúkajúcej strany: HAKOM, s.r.o.
Názov a adresa dodávateľa
Názov: HAKOM, s.r.o.
Národné registračné číslo: 36000124
Poštová adresa: Československej armády
18
Poštové smerovacie číslo: 03601
Poštové mesto: Martin
Informácia o hodnote zákazky/diela (bez DPH)
Celková hodnota zákazky/diela: 91.25 EUR 💰
Poradie v zozname víťazov: 3
Identifikátor ponuky: Ponuka č. 3 Informácie o verejných súťažiach
Názov ponúkajúcej strany: AFRY Slovakia s.r.o.
Názov a adresa dodávateľa
Názov: AFRY Slovakia s. r. o.
Národné registračné číslo: 56661991
Poštová adresa: Plynárenská
7/A
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj
🏙️
Veľkosť hospodárskeho subjektu: Stredný podnik
Informácia o hodnote zákazky/diela (bez DPH)
Celková hodnota zákazky/diela: 90 EUR 💰
Poradie v zozname víťazov: 4
Identifikátor ponuky: Ponuka č. 4 Informácie o verejných súťažiach
Názov ponúkajúcej strany: D-Phase a.s.
Názov a adresa dodávateľa
Názov: D-Phase a.s.
Národné registračné číslo: 54148855
Poštová adresa: Mlynské Nivy
49
Poštové smerovacie číslo: 821 09
Zdroj: OJS 2026/S 144-523720 (2026-07-28)