Vybudovanie zariadenia sociálnych služieb Nitrianskeho samosprávneho kraja v Mužli - "DUNAJ", ZSS Kováčov

Nitriansky samosprávny kraj

Predmetom zákazky je vybudovanie zariadenia sociálnych služieb Nitrianskeho samosprávneho kraja v Mužli - "DUNAJ", ZSS Kováčov - viac informácií sa nachádza v súťažných podkladov a PD.

Termín

Lehota na predkladanie ponúk bola 2025-03-07. Verejné obstarávanie bolo zverejnené na 2025-02-03.

Dodávatelia

V rozhodnutiach o udelení zákazky alebo v iných dokumentoch o verejnom obstarávaní sú uvedení títo dodávatelia:

Kto? Čo? Kde?
História obstarávania
Dátum Dokument
2025-02-03 Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
2025-03-05 Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
2025-03-18 Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
2025-03-27 Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
2026-07-22 Oznámenia o zadaní zákazky
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2025-02-03)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Vybudovanie zariadenia sociálnych služieb Nitrianskeho samosprávneho kraja v Mužli - "DUNAJ", ZSS Kováčov
Referenčné číslo: 5345/2025/MAJ
Krátky popis:
Predmetom zákazky je vybudovanie zariadenia sociálnych služieb Nitrianskeho samosprávneho kraja v Mužli - "DUNAJ", ZSS Kováčov - viac informácií sa nachádza v súťažných podkladov a PD.
Typ zmluvy: Práce
Produkty/služby: Stavebné práce na stavbe budov určených pre sociálne služby 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 1283105.98 EUR 💰
Informácie o pozemkoch
Ponuky sa môžu predkladať na maximálny počet častí: 1
Popis
Interný identifikátor: 5345/2025/MAJ
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP)
Opis obstarávania:
Predmetom zákazky je vybudovanie zariadenia sociálnych služieb Nitrianskeho samosprávneho kraja v Mužli - "DUNAJ", ZSS Kováčov, viac informácií sa nachádza v súťažných podkladov a PD.
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Nitriansky kraj 🏙️
Kritériá udeľovania
Cena
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001
Popis
Poštová adresa: Mužla, p.č. 481 a 482
Mužla
PSČ: 94352

Postup
Typ postupu
Otvorený postup
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2025-03-07 08:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2025-03-07 09:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): IS EVO. Verejný obstarávateľ na otváranie ponúk použije funkcionalitu on-line sprístupnenia otvárania ponúk. V tomto prípade bude v čase otvárania ponúk cez IS EVO automaticky odoslaná zápisnica z otvárania ponúk všetkým uchádzačom, ktorí predložili ponuku v lehote na predkladanie ponúk.
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Dátum otvorenia: 2025-03-07 09:00:00 📅
Miesto:
IS EVO. Verejný obstarávateľ na otváranie ponúk použije funkcionalitu on-line sprístupnenia otvárania ponúk. V tomto prípade bude v čase otvárania ponúk cez IS EVO automaticky odoslaná zápisnica z otvárania ponúk všetkým uchádzačom, ktorí predložili ponuku v lehote na predkladanie ponúk.
Zobraziť viac
Elektronická fakturácia: Povinná
Bude sa používať elektronická platba

Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Technické a odborné schopnosti
Zoznam a stručný opis kritérií výberu:
§ 34 ods. 1 písm. b): Uvedené v súťažných podkladoch v časti A.2 PODMIENKY ÚČASTI
§ 34 ods. 1 písm. g): Uvedené v súťažných podkladoch v časti A.2 PODMIENKY ÚČASTI
§ 34 ods. 3: Uvedené v súťažných podkladoch v časti A.2 PODMIENKY ÚČASTI
Podmienky účasti
Dôvod vylúčenia:
Aktíva spravované likvidátorom
Detská práca a iné formy obchodovania s ľuďmi
Dohoda s veriteľmi
+ ďalších 12
Konkurz
Korupcia
Platba daní
Platenie príspevkov na sociálne zabezpečenie
Platobná neschopnosť
Podobná situácia ako úpadok podľa vnútroštátneho práva
Podvod
Pozastavené podnikateľské činnosti
Pranie špinavých peňazí alebo financovanie terorizmu
Teroristické trestné činy alebo trestné činy spojené s teroristickými činnosťami
Účasť v zločineckej organizácii
Čisto vnútroštátne dôvody vylúčenia
Popis dôvodov vylúčenia:
Uchádzač alebo záujemca preukazuje splnenie podmienky
účasti podľa § 32 ods. 1 písm. a) zákona o verejnom obstarávaní č. 343/2015 Z.z. jedným z nasledovných spôsobov: 1. doloženým výpisom z registra trestov nie starším ako tri mesiace, 2. zápisom do Zoznamu hospodárskych subjektov, 3. predbežne vyplneným jednotným európskym dokumentom (JED) podľa § 39 ods. (1) ZVO. Ak uchádzač alebo záujemca má sídlo, miesto podnikania alebo obvyklý pobyt mimo územia Slovenskej republiky a štát jeho sídla, miesta podnikania alebo obvyklého pobytu nevydáva požadovaný doklad alebo nevydáva ani rovnocenný doklad, možno ho nahradiť čestným vyhlásením podľa predpisov platných v štáte jeho sídla, miesta podnikania alebo obvyklého pobytu.
účasti §32 ods. 1 písm. b) zákona o verejnom obstarávaní č. 343/2015 Z.z. 1. doloženým potvrdením zdravotnej poisťovne a Sociálnej poisťovne nie starším ako tri mesiace, 2. zápisom do Zoznamu hospodárskych subjektov, 3. predbežne vyplneným jednotným európskym dokumentom (JED) podľa § 39 ods. (1) ZVO. Ak uchádzač alebo záujemca má sídlo, miesto podnikania alebo obvyklý pobyt mimo územia Slovenskej republiky a štát jeho sídla, miesta podnikania alebo obvyklého pobytu nevydáva požadovaný doklad alebo nevydáva ani rovnocenný doklad, možno ho nahradiť čestným vyhlásením podľa predpisov platných v štáte jeho sídla, miesta podnikania alebo obvyklého pobytu.
účasti §32 ods. 1 písm. c) zákona o verejnom obstarávaní č. 343/2015 Z.z. 1. doloženým potvrdením miestne príslušného daňového úradu a miestne príslušného colného úradu nie starším ako tri mesiace, 2. zápisom do Zoznamu hospodárskych subjektov, 3. predbežne vyplneným jednotným európskym dokumentom (JED) podľa § 39 ods. (1) ZVO. Ak uchádzač alebo záujemca má sídlo, miesto podnikania alebo obvyklý pobyt mimo územia Slovenskej republiky a štát jeho sídla, miesta podnikania alebo obvyklého pobytu nevydáva požadovaný doklad alebo nevydáva ani rovnocenný doklad, možno ho nahradiť čestným vyhlásením podľa predpisov platných v štáte jeho sídla, miesta podnikania alebo obvyklého pobytu.
účasti §32 ods. 1 písm. d) zákona o verejnom obstarávaní č. 343/2015 Z.z. 1. doloženým potvrdením príslušného súdu nie starším ako tri mesiace, 2. zápisom do Zoznamu hospodárskych subjektov, 3. predbežne vyplneným jednotným európskym dokumentom (JED) podľa § 39 ods. (1) ZVO. Ak uchádzač alebo záujemca má sídlo, miesto podnikania alebo obvyklý pobyt mimo územia Slovenskej republiky a štát jeho sídla, miesta podnikania alebo obvyklého pobytu nevydáva požadovaný doklad alebo nevydáva ani rovnocenný doklad, možno ho nahradiť čestným vyhlásením podľa predpisov platných v štáte jeho sídla, miesta podnikania alebo obvyklého pobytu.
účasti, že je oprávnený dodávať tovar, uskutočňovať stavebné práce alebo poskytovať službu podľa § 32 ods. 1 písm. e) zákona o verejnom obstarávaní č. 343/2015 Z. z. doloženým dokladom o oprávnení dodávať tovar, uskutočňovať stavebné práce alebo poskytovať službu, ktorý zodpovedá predmetu zákazky. Uchádzač alebo záujemca preukazuje splnenie podmienky účasti, že nemá uložený zákaz účasti vo verejnom obstarávaní potvrdený konečným rozhodnutím v Slovenskej republike a v štáte sídla, miesta podnikania alebo obvyklého pobytu podľa §32 ods. 1 písm. f) zákona o verejnom obstarávaní č. 343/2015 Z.z. doloženým čestným vyhlásením. Verejný obstarávateľ je oprávnený použiť údaje z informačných systémov verejnej správy, uchádzač teda nie je povinný predkladať doklady podľa § 32 ods. 2. písm. a), b), c), d) a e) zákona o verejnom obstarávaní. Ak uchádzač nepredloží doklad podľa § 32 ods. 2 písm. a) zákona o verejnom obstarávaní, je povinný na účely preukázania podmienky podľa § 32 ods. 1 písm. a) zákona o verejnom obstarávaní poskytnúť verejnému obstarávateľovi údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov. Uvedená podmienka podľa § 32 ods. 2 písm. a) zákona o verejnom obstarávaní sa netýka registra trestov pre právnické osoby a registra trestov pre fyzické osoby s obvyklým pobytom mimo územia SR, nakoľko tieto doklady nie je verejný obstarávateľ oprávnený získať z informačných systémov verejnej správy podľa osobitného predpisu. Viac informácií sa nachádza v súťažných podkladoch.

Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Nitriansky samosprávny kraj
Národné registračné číslo: 37861298
Poštová adresa: Rázusova
2A
Poštové smerovacie číslo: 94901
Poštové mesto: Nitra
Región: Nitriansky kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: andrea.kopasova@unsk.sk 📧
Telefón: 0376925901 📞
Vedúci subjekt skupiny
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/3011 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Regionálny alebo miestny orgán
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/526718 🌏
URL adresa účasti: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/526718 🌏
Názov: Is evo
Jazyk dokumentu o obstarávaní: slovenčina 🗣️
Elektronické predkladanie: Povinná

Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo: 31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie žiadosti o nápravu a/alebo námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Informácie o elektronických pracovných postupoch
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2025/S 024-074497 (2025-02-03)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2025-03-05)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 1283105.98 EUR 💰

Postup
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2025-03-21 08:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2025-03-21 09:00:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2025-03-21 09:00:00 📅

Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Číslo sekcie: PROCEDURE
Nová hodnota
Text: Predĺženie lehoty na predkladanie a otváranie ponúk.
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Súťažné podklady boli zmenené dňa
Dátum opravy súťažných podkladov: 2025-03-05 📅
Ďalšie doplňujúce informácie
Verejný obstarávateľ predlžuje lehotu na prekladanie a otváranie ponúk v súvislosti s predloženými žiadosťami o vysvetlenie súťažných podkladov.
Hlavný dôvod zmeny: Aktualizované informácie
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: 8743c122-6226-4a77-8017-3d40d11fadad-01
Zdroj: OJS 2025/S 046-148497 (2025-03-05)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2025-03-18)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 1283105.98 EUR 💰

Postup
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2025-03-31 08:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2025-03-31 09:00:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2025-03-31 09:00:00 📅

Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Číslo sekcie: PROCEDURE
Nová hodnota
Text:
V súvislosti so zmenami vo výkaze výmer zverejnenými v profile verejného obstarávateľa dňa 13.03.2025 sa verejný obstarávateľ rozhodol predĺžiť lehotu na predkladanie ponúk.
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Súťažné podklady boli zmenené dňa
Dátum opravy súťažných podkladov: 2025-03-18 📅
Ďalšie doplňujúce informácie
V súvislosti so zmenami vo výkaze výmer zverejnenými v profile verejného obstarávateľa dňa 13.03.2025 sa verejný obstarávateľ rozhodol predĺžiť lehotu na predkladanie ponúk.
Hlavný dôvod zmeny: Aktualizované informácie
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: 185c5c02-ad83-4416-8120-4e54f1e9278c-02
Zdroj: OJS 2025/S 055-177859 (2025-03-18)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2025-03-27)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 1283105.98 EUR 💰

Postup
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2025-04-17 08:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2025-04-17 09:00:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2025-04-17 09:00:00 📅

Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Číslo sekcie: PROCEDURE
Nová hodnota
Text:
V súvislosti s predloženou otázkou záujemcu menej ako 6 dní pred otváraním ponúk, ktorá môže mať vplyv na vypracovanie ponuky sa verejný obstarávateľ rozhodol predĺžil lehotu na predkladanie ponúk.
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Súťažné podklady boli zmenené dňa
Dátum opravy súťažných podkladov: 2025-03-27 📅
Ďalšie doplňujúce informácie
V súvislosti s predloženou otázkou záujemcu menej ako 6 dní pred otváraním ponúk, ktorá môže mať vplyv na vypracovanie ponuky sa verejný obstarávateľ rozhodol predĺžil lehotu na predkladanie ponúk.
Hlavný dôvod zmeny: Aktualizované informácie
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: 20ec7d80-ceeb-4f60-a396-43799b66ca4e-03
Zdroj: OJS 2025/S 063-203898 (2025-03-27)
Oznámenia o zadaní zákazky (2026-07-22)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 1283105.98 EUR 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH): 868826.31 EUR 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH) (najvyššia ponuka): 1071744.2 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH) (najnižšia ponuka): 868826.31 💰
Názov projektu alebo programu financovaného z prostriedkov EÚ: Európsky fond regionálneho rozvoja (EFRR) (2014/2020)
Viac podrobností o finančných prostriedkoch EÚ:
Program Slovensko, Kód projektu: 404105H597,Budovanie sociálnej infraštruktúry PSK-MPSVR-053-2024-ITI-EFRR
Identifikátor finančných prostriedkov EÚ: Program Slovensko, Kód projektu: 404105H597,Budovanie sociálnej infraštruktúry PSK-MPSVR-053-2024-ITI-EFRR
Popis
Opis obstarávania:
Predmetom zákazky je vybudovanie zariadenia sociálnych služieb Nitrianskeho samosprávneho kraja v Mužli - "DUNAJ", ZSS Kováčov - viac informácií sa nachádza v súťažných podkladov a PD.
Kritériá udeľovania
Cena (váženie): 1

Postup
Typ váhy: Váha (desatiny, presne)
Typ pevného čísla: Pevná hodnota (spolu)

Zadanie zákazky
Zadanie zákazky/parcely
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001
Číslo zmluvy: Zmluva o dielo 1418/2025
Dátum uzavretia zmluvy: 2025-07-20 📅
Názov: Vybudovanie zariadenia sociálnych služieb NSK v Mužli - "DUNAJ", ZSS Kováčov
Adresa zmluvy: https://www.crz.gov.sk/zmluva/12607497/ 🌏
Informácie o verejných súťažiach
Počet prijatých ponúk: 13
Počet ponúk prijatých elektronickými prostriedkami: 13
Počet ponúk prijatých od MSP: 13
Počet ponúk prijatých od uchádzačov z nečlenských štátov EÚ: 0
Počet ponúk prijatých od uchádzačov z iných členských štátov EÚ: 0
Informácia o hodnote zákazky/diela (bez DPH)
Najvyššia ponuka: 1071744.2 💰
Najnižšia ponuka: 868826.31 💰
Celková hodnota zákazky/diela: 868826.31 EUR 💰
Ponuka bola zaradená do poradia
Poradie v zozname víťazov: 2
Identifikátor ponuky: Ponuka č. 12
Identifikátor časti alebo skupiny častí: LOT-0001
Názov a adresa dodávateľa
Názov: BBAU s.r.o.
Národné registračné číslo: 51085097
Poštová adresa: Priemyselná
5296/2A
Poštové smerovacie číslo: 92901
Poštové mesto: Dunajská Streda
Región: Nitriansky kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Veľkosť hospodárskeho subjektu: Stredný podnik

Doplňujúce informácie
Recenzia tela
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Zdroj: OJS 2026/S 141-513181 (2026-07-22)