Sliač - rekonštrukcia rolovacích dráh a vybudovanie nových rolovacích dráh – DRS+R
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky
Predmetom zákazky je realizácia rekonštrukcie rolovacích dráh a vybudovanie nových rolovacích dráh v areáli 81. krídla Sliač a vypracovanie projektovej dokumentácie pre realizáciu stavby na základe vypracovanej projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie a vykonanie odborného autorského dohľadu počas celej doby realizácie stavby.
TermínLehota na predkladanie ponúk bola 2024-12-10. Verejné obstarávanie bolo zverejnené na 2024-11-05.
DodávateliaV rozhodnutiach o udelení zákazky alebo v iných dokumentoch o verejnom obstarávaní sú uvedení títo dodávatelia:
- • ALS, spol. s r.o.
- • DAQE Slovakia s.r.o.
- • ERIGOM SK s. r. o.
- • GEOMAD s.r.o.
- • MSC, s. r. o.
- • OAT spol. s r.o.
- • PYROTECHNICS ACTIVITIES spol. s r.o.
- • Strabag AG
- • Strabag s.r.o.
- • Terradron s.r.o.
- • ZYRY - Tem, s.r.o.
- • Architektonické a súvisiace služby › Architektonické a inžinierske služby a dozor
- • Búranie budov a demolačné práce a zemné práce › Výkopové zemné práce a presun zemín
- • Elektroinštalačné práce › Inštalácie a montáž elektrických rozvodov a zariadení
- • Inžiniersko-vedecké a technické služby › Prieskum
- • Stavebné práce na stavbe diaľkových potrubných vedení, komunikačných a energetických vedení, na diaľnicach, cestách, letiskách a železniciach; práce na stavbe plôch › Stavebné práce na stavbe letísk, vzletových a pristávacích dráh a prevádzkových plôch
- • Špecializované remeselnícke stavebné práce okrem strešných prác › Betonárske práce
História obstarávania
| Dátum | Dokument |
|---|---|
| 2024-11-05 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
| 2024-12-05 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
| 2024-12-10 | Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania |
| 2026-07-29 | Oznámenia o zadaní zákazky |
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2024-11-05)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Sliač - rekonštrukcia rolovacích dráh a vybudovanie nových rolovacích dráh – DRS+R
Referenčné číslo:
Krátky popis:
Typ zmluvy: Práce
Produkty/služby: Stavebné práce na stavbe letísk, vzletových a pristávacích dráh a prevádzkových plôch 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 64 509 037 EUR 💰
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Informácie o pozemkoch
Ponuky sa môžu predkladať na všetky časti ✅
Popis
Interný identifikátor:
Ďalšie produkty/služby:
Cieľ strategického verejného obstarávania: Obmedzenie environmentálnych vplyvov
Prístup zameraný na znižovanie environmentálnych vplyvov: Zmiernenie zmeny klímy
Poštová adresa: Československej armády 1
PSČ: 962 31
Mesto: Sliač
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Banskobystrický kraj 🏙️
Trvanie: 15 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Názov
Identifikačné číslo dávky:
Rozsah obstarávania
Ďalšie produkty/služby:
Popis
PSČ: 96231
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2024-12-10 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2024-12-11 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Is epvo
Podmienky otvárania ponúk (Informácie o oprávnených osobách a postup otvárania ponúk):
čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 12 mesiacov
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Informácia, či sa požaduje zábezpeka ✅
Skupina uchádzačov, ktorej bude zadaná zákazka, musí mať určitú právnu formu ✅
Dátum otvorenia: 2024-12-11 10:00:00 📅
Miesto: IS EPVO
Ďalšie informácie:
Bude sa používať elektronická platba ✅
Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Zoznam a stručný opis podmienok:
Zoznam a stručný opis kritérií výberu:
Technické a odborné schopnosti
Podmienky účasti
Právna forma, ktorú má mať skupina hospodárskych subjektov, ktorej sa má zákazka zadať:
Požadované zálohy a záruky:
Popis dôvodov vylúčenia:
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Ministerstvo obrany Slovenskej republiky
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Námestie generála Viesta
2
Poštové smerovacie číslo: 83247
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Kontaktné miesto: Sekcia verejného obstarávania
E-mail: marek.balaz@mod.gov.sk 📧
Telefón: +421960317642 📞
Vedúci subjekt skupiny ✅
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/8468 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Ministerstvo alebo iný štátny alebo federálny orgán
Hlavná činnosť
Obrana
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/518557 🌏
URL adresa účasti: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/518557 alebo https://evo.isepvo.sk/evoportal/vyhladavanie-zakaziek/detail/518557 🌏
Názov: Is epvo
Jazyk dokumentu o obstarávaní: slovenčina 🗣️
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2024/S 216-675484 (2024-11-05)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Sliač - rekonštrukcia rolovacích dráh a vybudovanie nových rolovacích dráh – DRS+R
Referenčné číslo:
SEVO-EL-3/18-110-5/2024
Krátky popis:
Predmetom zákazky je realizácia rekonštrukcie rolovacích dráh a vybudovanie nových rolovacích dráh v areáli 81. krídla Sliač a vypracovanie projektovej dokumentácie pre realizáciu stavby na základe vypracovanej projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie a vykonanie odborného autorského dohľadu počas celej doby realizácie stavby.
Zobraziť viac
Produkty/služby: Stavebné práce na stavbe letísk, vzletových a pristávacích dráh a prevádzkových plôch 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 64 509 037 EUR 💰
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Informácie o pozemkoch
Ponuky sa môžu predkladať na všetky časti ✅
Popis
Interný identifikátor:
SEVO-EL3/18-110-5/2024
Ďalšie produkty/služby:
Uchádzač musí preukázať, že má zavedený systém environmentálneho manažérstva a pri plnení predmetu zákazky bude zabezpečovať systematickým riadením ochranu životného prostredia, čo preukáže certifikátom systému environmentálneho manažérstva v zmysle požiadaviek normy ISO14001 alebo preukáže, že je registrovaný v Schéme pre environmentálne manažérstvo a audit (EMAS).
Zobraziť viac
Poštová adresa: Československej armády 1
PSČ: 962 31
Mesto: Sliač
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Banskobystrický kraj 🏙️
Trvanie: 15 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena ✅
Názov
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Rozsah obstarávania
Ďalšie produkty/služby:
PSČ: 96231
Postup
Typ postupu
Otvorený postup ✅
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2024-12-10 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2024-12-11 10:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Is epvo
Podmienky otvárania ponúk (Informácie o oprávnených osobách a postup otvárania ponúk):
Otváraním elektronických ponúk sa rozumie ich on-line sprístupnenie v IS EPVO komisiou na vyhodnotenie ponúk verejného obstarávateľa všetkým uchádzačom, ktorí predložili ponuku.
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️ čeština 🗣️
Minimálny časový rámec, počas ktorého musí uchádzač zachovať ponuku: 12 mesiacov
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Informácia, či sa požaduje zábezpeka ✅
Skupina uchádzačov, ktorej bude zadaná zákazka, musí mať určitú právnu formu ✅
Dátum otvorenia: 2024-12-11 10:00:00 📅
Miesto: IS EPVO
Ďalšie informácie:
Otváraním elektronických ponúk sa rozumie ich on-line sprístupnenie v IS EPVO komisiou na vyhodnotenie ponúk verejného obstarávateľa všetkým uchádzačom, ktorí predložili ponuku.
Elektronická fakturácia: Povinná
Bude sa používať elektronická platba ✅
Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Zoznam a stručný opis podmienok:
§ 32 ods. 1 ZVO: Informácie týkajúce sa podmienok účasti osobného postavenia sú uvedené v bode č. 1 oddielu A.2 súťažných podkladov, ktoré sú zverejnené v profile verejného obstarávateľa.
Ekonomická a finančná situácia
Zoznam a stručný opis kritérií výberu:
§ 33 ods. 1 písm. a) ZVO: Informácie týkajúce sa podmienok účasti finančného a ekonomického postavenia sú uvedené v bode č. 2 oddielu A.2 súťažných podkladov, ktoré sú zverejnené v profile verejného obstarávateľa.
§ 33 ods. 1 písm. d) ZVO: Informácie týkajúce sa podmienok účasti finančného a ekonomického postavenia sú uvedené v bode č. 2 oddielu A.2 súťažných podkladov, ktoré sú zverejnené v profile verejného obstarávateľa.
§ 34 ods. 1 písm. b): Informácie týkajúce sa podmienok účasti technickej alebo odbornej spôsobilosti sú uvedené v bode č. 3 oddielu A.2 súťažných podkladov, ktoré sú zverejnené v profile verejného obstarávateľa.
§ 34 ods. 1 písm. g): Informácie týkajúce sa podmienok účasti technickej alebo odbornej spôsobilosti sú uvedené v bode č. 3 oddielu A.2 súťažných podkladov, ktoré sú zverejnené v profile verejného obstarávateľa.
§ 36 ZVO: Informácie týkajúce sa podmienok účasti technickej alebo odbornej spôsobilosti sú uvedené v bode č. 3 oddielu A.2 súťažných podkladov, ktoré sú zverejnené v profile verejného obstarávateľa.
Právna forma, ktorú má mať skupina hospodárskych subjektov, ktorej sa má zákazka zadať:
Skupina dodávateľov nemusí vytvoriť určitú právnu formu na účely účasti vo verejnom obstarávaní. Verejný obstarávateľ bude v prípade, ak bude ponuka skupiny dodávateľov prijatá, vyžadovať vytvoriť medzi členmi skupiny dodávateľov určitú právnu formu (napr. podľa Občianskeho zákonníka, alebo Obchodného zákonníka) z dôvodu riadneho plnenia zmluvy.
Zobraziť viac
Zábezpeka ponuky je stanovená vo výške 500 000,- EUR (slovom päťsto tisíc EUR).
Lehota viazanosti ponúk je stanovená do 10.12.2025.
Bližšie informácie sú v súťažných podkladoch.
Dôvod vylúčenia: Čisto vnútroštátne dôvody vylúčenia
Popis dôvodov vylúčenia:
Informácie týkajúce sa podmienok účasti osobného postavenia sú uvedené v bode č. 1 oddielu A.2 súťažných podkladov, ktoré sú zverejnené v profile verejného obstarávateľa.
Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Ministerstvo obrany Slovenskej republiky
Národné registračné číslo:
30845572
Poštová adresa: Námestie generála Viesta
2
Poštové smerovacie číslo: 83247
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Kontaktné miesto: Sekcia verejného obstarávania
E-mail: marek.balaz@mod.gov.sk 📧
Telefón: +421960317642 📞
Vedúci subjekt skupiny ✅
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/8468 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Ministerstvo alebo iný štátny alebo federálny orgán
Hlavná činnosť
Obrana
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/518557 🌏
URL adresa účasti: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/518557 alebo https://evo.isepvo.sk/evoportal/vyhladavanie-zakaziek/detail/518557 🌏
Názov: Is epvo
Jazyk dokumentu o obstarávaní: slovenčina 🗣️
Elektronické predkladanie: Povinná
Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo:
31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie žiadosti o nápravu a/alebo námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Informácie o elektronických pracovných postupoch
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2024/S 216-675484 (2024-11-05)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2024-12-05)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 64 509 037 EUR 💰
Postup
Administratívne informácie
Podmienky otvárania ponúk: 2025-01-10 11:00:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2025-01-10 11:00:00 📅
Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky:
Nová hodnota
Text:
Ďalšie doplňujúce informácie
Hlavný dôvod zmeny: Aktualizované informácie
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: 47f4a850-dc6d-49e8-a118-be02a18d42a7-01
Zdroj: OJS 2024/S 239-751563 (2024-12-05)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 64 509 037 EUR 💰
Postup
Administratívne informácie
Podmienky otvárania ponúk: 2025-01-10 11:00:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2025-01-10 11:00:00 📅
Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Nová hodnota
Text:
Verejný obstarávateľ Korigendom č. 1 predĺžil lehotu na predkladanie ponúk a lehotu na otváranie ponúk:
Pôvodné znenie:
20.1. Lehota na predkladanie ponúk uplynie dňa 10.12.2024 o 10:00 hod., pričom rozhodujúcim
a platným je aktuálny čas servera IS EVO.
Korigované znenie:
20.1. Lehota na predkladanie ponúk uplynie dňa 10.01.2025 o 10:00 hod., pričom rozhodujúcim
a platným je aktuálny čas servera IS EVO.
Pôvodné znenie:
25.2. Termín otvárania ponúk je stanovený na deň: 11.12.2024 o 10:00 hod., pričom rozhodujúcim
a platným je aktuálny čas servera IS EVO.
Korigované znenie:
25.2. Termín otvárania ponúk je stanovený na deň: 10.01.2025 o 11:00 hod., pričom rozhodujúcim
a platným je aktuálny čas servera IS EVO.
Zobraziť viac
Verejný obstarávateľ predlžuje lehotu na predkladanie ponúk z dôvodu potreby vybavenia žiadostí
o vysvetlenie súťažných podkladov tak, aby poskytol dostatok času na prípravu odpovedí pre odborné zložky
verejného obstarávateľa a zároveň tak, aby poskytol dostatočne dlhú lehotu na predkladanie ponúk alebo na
predloženie dokladov preukazujúcich splnenie podmienok účasti.
Zobraziť viac
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: 47f4a850-dc6d-49e8-a118-be02a18d42a7-01
Zdroj: OJS 2024/S 239-751563 (2024-12-05)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2024-12-10)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 64 509 037 EUR 💰
Postup
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2025-01-10 10:00:00 📅
Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky:
Nová hodnota
Text:
Ďalšie doplňujúce informácie
Hlavný dôvod zmeny: Aktualizované informácie
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: dc1eb5da-56ad-42eb-8798-5749260a642d-02
Zdroj: OJS 2024/S 241-757391 (2024-12-10)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 64 509 037 EUR 💰
Postup
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2025-01-10 10:00:00 📅
Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Nová hodnota
Text:
Verejný obstarávateľ Korigendom č. 1 predĺžil lehotu na predkladanie ponúk a lehotu na otváranie ponúk:
Pôvodné znenie:
20.1. Lehota na predkladanie ponúk uplynie dňa 10.12.2024 o 10:00 hod., pričom rozhodujúcim a platným je aktuálny čas servera IS EVO.
Korigované znenie:
20.1. Lehota na predkladanie ponúk uplynie dňa 10.01.2025 o 10:00 hod., pričom rozhodujúcim a platným je aktuálny čas servera IS EVO.
Pôvodné znenie:
25.2. Termín otvárania ponúk je stanovený na deň: 11.12.2024 o 10:00 hod., pričom rozhodujúcim a platným je aktuálny čas servera IS EVO.
Korigované znenie:
25.2. Termín otvárania ponúk je stanovený na deň: 10.01.2025 o 11:00 hod., pričom rozhodujúcim a platným je aktuálny čas servera IS EVO.
Zobraziť viac
Verejný obstarávateľ predlžuje lehotu na predkladanie ponúk z dôvodu potreby vybavenia žiadostí o vysvetlenie súťažných podkladov tak, aby poskytol dostatok času na prípravu odpovedí pre odborné zložky verejného obstarávateľa a zároveň tak, aby poskytol dostatočne dlhú lehotu na predkladanie ponúk alebo na predloženie dokladov preukazujúcich splnenie podmienok účasti.
Zobraziť viac
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: dc1eb5da-56ad-42eb-8798-5749260a642d-02
Zdroj: OJS 2024/S 241-757391 (2024-12-10)
Oznámenia o zadaní zákazky (2026-07-29)
Objekt
Rozsah obstarávania
Celková hodnota obstarávania (bez DPH): 47596494.86 EUR 💰
Popis
Kritériá zeleného verejného obstarávania: Iné kritériá zeleného verejného obstarávania
Zadanie zákazky
Identifikačné číslo dávky:
Číslo zmluvy:
Dátum uzavretia zmluvy: 2025-02-24 📅
Názov: Zmluva o dielo č. 2025/100 - Sliač - rekonštrukcia rolovacích dráh a vybudovanie nových rolovacích dráh – DRS+R
Adresa zmluvy: https://www.crz.gov.sk/zmluva/10465509/ 🌏
Informácia o hodnote zákazky/diela (bez DPH)
Celková hodnota zákazky/diela: 47596494.86 EUR 💰
Ponuka bola zaradená do poradia
Poradie v zozname víťazov: 1
Identifikátor ponuky:
Vedúci subjekt uchádzača ✅
Informácie o subdodávkach
Hodnota subdodávky je známa ✅
Percentuálny podiel subdodávok je známy ✅
Popis:
Identifikátor časti alebo skupiny častí:
Hodnota bez DPH, ktorá bude pravdepodobne zadaná tretím stranám: 7 304 855 EUR 💰
Podiel (%): 13.72
Stručný opis časti zákazky, ktorá má byť zadaná subdodávateľom:
Zákazka bude pravdepodobne zadaná subdodávateľom ✅
Informácie o verejných súťažiach
Zákazka bola zadaná skupine hospodárskych subjektov ✅
Názov a adresa dodávateľa
Názov: STRABAG s.r.o.
Národné registračné číslo:
Poštová adresa: Mlynské Nivy
61/A
Poštové smerovacie číslo: 82518
Poštové mesto: Bratislava
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info.sk@strabag.com 📧
Telefón: +421232621111 📞
Názov: OAT spol. s r.o.
Národné registračné číslo:
Poštové smerovacie číslo: 82105
E-mail: oat@bauholding.sk 📧
Telefón: +421232621303 📞
Doplňujúce informácie
Recenzia tela
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Zmeny
Ďalšie doplňujúce informácie
Hlavný dôvod zmeny: Potreba dodatočných stavebných prác, služieb alebo dodávok tovaru od pôvodného dodávateľa.
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Číslo sekcie: Result
Nová hodnota
Text:
Zdroj: OJS 2026/S 145-526724 (2026-07-29)
Objekt
Rozsah obstarávania
Celková hodnota obstarávania (bez DPH): 47596494.86 EUR 💰
Popis
Kritériá zeleného verejného obstarávania: Iné kritériá zeleného verejného obstarávania
Zadanie zákazky
Identifikačné číslo dávky:
LOT-0001
Číslo zmluvy:
Zmluva o dielo č. 2025/100
Dátum uzavretia zmluvy: 2025-02-24 📅
Názov: Zmluva o dielo č. 2025/100 - Sliač - rekonštrukcia rolovacích dráh a vybudovanie nových rolovacích dráh – DRS+R
Adresa zmluvy: https://www.crz.gov.sk/zmluva/10465509/ 🌏
Informácia o hodnote zákazky/diela (bez DPH)
Celková hodnota zákazky/diela: 47596494.86 EUR 💰
Ponuka bola zaradená do poradia
Poradie v zozname víťazov: 1
Identifikátor ponuky:
Príloha č. 1
Vedúci subjekt uchádzača ✅
Informácie o subdodávkach
Hodnota subdodávky je známa ✅
Percentuálny podiel subdodávok je známy ✅
Popis:
- 1,69 % - Vypracovanie realizačnej projektovej dokumentácie, Inžinierska činnosť, Odborný autorský dohľad
- 1,00 % - Poskytovanie odborných a technických kapacít najmä odborné posúdenie, technické konzultácie a projektové manažérstvo stavby
- 10,83 % - E1.7 – Elektroinštalácia, Špecializované elektroinštalačné práce
- 0,20 % - E1.21– Preložka káblových rozvodov Telekom
- 3,80 % - Búracie a zemné práce
- 0,11 % - Prieskum nevybuchnutej munície
- 0,46 % - geodetické práce
- 0,04 % - Letecké snímkovanie
- 0,09 % - Projektové práce - preložky sietí
Zobraziť viac
LOT-0001
Hodnota bez DPH, ktorá bude pravdepodobne zadaná tretím stranám: 7 304 855 EUR 💰
Podiel (%): 13.72
Stručný opis časti zákazky, ktorá má byť zadaná subdodávateľom:
- 1,69 % - Vypracovanie realizačnej projektovej dokumentácie, Inžinierska činnosť, Odborný autorský dohľad
- 1,00 % - Poskytovanie odborných a technických kapacít najmä odborné posúdenie, technické konzultácie a projektové manažérstvo stavby
- 10,83 % - E1.7 – Elektroinštalácia, Špecializované elektroinštalačné práce
- 0,20 % - E1.21– Preložka káblových rozvodov Telekom
- 3,80 % - Búracie a zemné práce
- 0,11 % - Prieskum nevybuchnutej munície
- 0,46 % - geodetické práce
- 0,04 % - Letecké snímkovanie
- 0,09 % - Projektové práce - preložky sietí
Zobraziť viac
Informácie o verejných súťažiach
Zákazka bola zadaná skupine hospodárskych subjektov ✅
Názov a adresa dodávateľa
Názov: STRABAG s.r.o.
Národné registračné číslo:
17317282
Poštová adresa: Mlynské Nivy
61/A
Poštové smerovacie číslo: 82518
Poštové mesto: Bratislava
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info.sk@strabag.com 📧
Telefón: +421232621111 📞
Názov: OAT spol. s r.o.
Národné registračné číslo:
17310016
Poštové smerovacie číslo: 82105
E-mail: oat@bauholding.sk 📧
Telefón: +421232621303 📞
Doplňujúce informácie
Recenzia tela
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Zmeny
Ďalšie doplňujúce informácie
Zmena č. 1: Zmena v časti E.1.7 Elektroinštalácia: Preloženie inžinierskych sietí - počas realizácie stavebných prác boli v priestore staveniska zistené existujúce inžinierske siete.
Zmena č. 2: Zmena v časti E.1.15 Architektúra a spevnené plochy, protivýbuchová stena a odrážače výtokových plynov a E.1.7 Elektroinštalácia: Zvýšenie rozsahu stavebných prác na základe skutočného stavu zameraného geodetickými protokolmi a nepredvídaných okolností
Zmena č. 3: Zmena v časti E.1.15 Architektúra a spevnené plochy, protivýbuchová stena a odrážače výtokových plynov, E.1.7 Elektroinštalácia a E.1.21 Preložka káblových rozvodov Telekom: Zníženie rozsahu prác a dodávok na základe skutkového stavu na stavbe.
Zmena č. 4: Predĺženie termínu na realizáciu diela o 1 mesiac - z dôvodu realizácie prác uvedených v Zmene č. 1.
Zobraziť viac
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Číslo sekcie: Result
Nová hodnota
Text:
- zvýšenie ceny za dielo o 2 701 694,29 EUR bez DPH čo predstavuje 6,74 % z pôvodnej hodnoty zmluvy (40 092 508,24 EUR bez DPH), t. j. cena za dielo je 47 596 494,86 EUR bez DPH,
- predĺženie termínu na realizáciu diela o 1 mesiace, t. j. z 18 mesiacov na 19 mesiacov odo dňa odovzdania a prevzatia staveniska.
Zobraziť viac
Nové obstarávania v súvisiacich kategóriách 🆕