Dodávka a montáž polopodzemných kontajnerov

Mesto Topoľčany

Predmetom zákazky je dodávka a realizácia celkovo 13 stojísk polopodzemných kontajnerov na zmesový a triedený komunálny odpad (papier, plasty, VKM, kovy, sklo). Rozsah predmetu zákazky je riešený v projektovej dokumentácii „Dodávka a montáž polopodzemných kontajnerov v meste Topoľčany 2023 II. “, spracovanej Ing. Kováčikom, Trenčín v 09/2024. Bližšie informácie a požiadavky sú uvedené v projektovej dokumentácii.

Termín

Lehota na predkladanie ponúk bola 2024-11-25. Verejné obstarávanie bolo zverejnené na 2024-10-25.

Dodávatelia

V rozhodnutiach o udelení zákazky alebo v iných dokumentoch o verejnom obstarávaní sú uvedení títo dodávatelia:

Kto? Čo? Kde?
História obstarávania
Dátum Dokument
2024-10-25 Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
2024-11-22 Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
2024-11-29 Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
2026-08-06 Oznámenia o zadaní zákazky
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2024-10-25)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Dodávka a montáž polopodzemných kontajnerov
Referenčné číslo: 11/2024
Krátky popis:
Predmetom zákazky je dodávka a realizácia celkovo 13 stojísk polopodzemných kontajnerov na zmesový a triedený komunálny odpad (papier, plasty, VKM, kovy, sklo). Rozsah predmetu zákazky je riešený v projektovej dokumentácii „Dodávka a montáž polopodzemných kontajnerov v meste Topoľčany 2023 II. “, spracovanej Ing. Kováčikom, Trenčín v 09/2024. Bližšie informácie a požiadavky sú uvedené v projektovej dokumentácii.
Zobraziť viac
Typ zmluvy: Dodávky
Produkty/služby: Kontajnery a nádoby na odpad a odpadky 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 444514.65 EUR 💰
Doplňujúci druh zmluvy: Práce
Informácie o pozemkoch
Ponuky sa môžu predkladať na maximálny počet častí: 1
Popis
Interný identifikátor: 11/2024
Toto verejné obstarávanie je vhodné aj pre malé a stredné podniky (MSP)
Ďalšie produkty/služby: PSČ: 955 01
Mesto: Topoľčany
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Miesto výkonu: Nitriansky kraj 🏙️
Trvanie: 3 mesiacov
Kritériá udeľovania
Cena
Názov
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001
Popis
PSČ: 95501

Postup
Typ postupu
Otvorený postup
Právny základ: Smernica 2014/24/EÚ
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2024-11-25 16:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2024-11-25 16:15:00 📅
Podmienky otvárania ponúk (miesto): Is evo
Podmienky otvárania ponúk (Informácie o oprávnených osobách a postup otvárania ponúk):
Otváranie ponúk je verejné. V súlade s § 52 ods. 2 ZVO sa otváraním ponúk rozumie ich sprístupnenie prostredníctvom funkcionality elektronického prostriedku is evo všetkým uchádzačom, ktorí predložili ponuku, a to v rozsahu údajov: počet predložených ponúk a návrhy na plnenie kritérií, ktoré sa dajú vyjadriť číslom.
Zobraziť viac
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Podmienky zadávania zákazky
Vyžaduje sa zdokonalený alebo kvalifikovaný elektronický podpis alebo elektronická pečať [v zmysle nariadenia (EÚ) č. 910/2014]
Skupina uchádzačov, ktorej bude zadaná zákazka, musí mať určitú právnu formu
Dátum otvorenia: 2024-11-25 16:15:00 📅
Miesto: IS EVO
Ďalšie informácie:
Otváranie ponúk je verejné. V súlade s § 52 ods. 2 ZVO sa otváraním ponúk rozumie ich sprístupnenie prostredníctvom funkcionality elektronického prostriedku is evo všetkým uchádzačom, ktorí predložili ponuku, a to v rozsahu údajov: počet predložených ponúk a návrhy na plnenie kritérií, ktoré sa dajú vyjadriť číslom.
Zobraziť viac
Elektronická fakturácia: Povinná
Bude sa používať elektronické objednávanie
Bude sa používať elektronická platba

Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Technické a odborné schopnosti
Zoznam a stručný opis kritérií výberu:
Vyžaduje sa splnenie podmienok účasti uvedených v § 34 ods. 1 písm. a) ZVO. Uchádzač preukazuje splnenie podmienky účasti spôsobom podľa § 34 ods. 1 písm. a) ZVO. Verejný obstarávateľ požaduje, aby uchádzač za predchádzajúce tri roky od vyhlásenia verejného obstarávania dodal tovary podobného alebo rovnakého charakteru ako je predmet zákazky (polopodzemné kontajnery), pričom súhrnná hodnota dodaných tovarov musí byť aspoň 50 000 eur bez DPH. Uchádzač môže predbežne nahradiť doklady určené verejným obstarávateľom na preukázanie splnenia podmienok účasti podľa § 39 ZVO.
Zobraziť viac
Podmienky účasti
Právna forma, ktorú má mať skupina hospodárskych subjektov, ktorej sa má zákazka zadať:
Ak by bola prijatá ponuka uchádzača - skupiny dodávateľov, verejný obstarávateľ za účelom riadneho plnenia zmluvy požaduje, aby účastníci tejto skupiny uzavreli medzi sebou dohodu o združení podľa § 829 Občianskeho zákonníka, z ktorej bude vyplývať, že účastníci tejto dohody zodpovedajú spoločne a nerozdielne za plnenie svojich záväzkov, ktorých plnenie je potrebné k dosiahnutiu dojednaného účelu, ktorým je riadne a včasné plnenie zmluvy.
Zobraziť viac
Dôvod vylúčenia: Čisto vnútroštátne dôvody vylúčenia
Popis dôvodov vylúčenia:
Vyžaduje sa splnenie podmienok účasti uvedených v § 32 ods. 1 ZVO. Uchádzač preukazuje splnenie podmienok účasti spôsobom podľa § 32 ods. 2 ZVO. Uchádzač môže preukázať splnenie podmienok účasti osobného postavenia zápisom do zoznamu hospodárskych subjektov. Uchádzač môže predbežne nahradiť doklady určené verejným obstarávateľom na preukázanie splnenia podmienok účasti podľa § 39 ZVO. Uchádzač nepredkladá doklad podľa písm. e), ak je takýto doklad k dispozícii prostredníctvom internetového portálu OverSi.
Zobraziť viac

Verejný obstarávateľ
Názov a adresy
Názov: Mesto Topoľčany
Národné registračné číslo: 00311162
Poštová adresa: Nám. M. R. Štefánika
1
Poštové smerovacie číslo: 95501
Poštové mesto: Topoľčany
Región: Nitriansky kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: radoslav.bazala@gmail.com 📧
Telefón: +421910963191 📞
Vedúci subjekt skupiny
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/detail/4623 🌏
Typ verejného obstarávateľa
Regionálny alebo miestny orgán
Hlavná činnosť
Všeobecné verejné služby
Komunikácia
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/519616 🌏
URL adresa účasti: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/519616 🌏
Názov: Is evo
Jazyk dokumentu o obstarávaní: slovenčina 🗣️
Elektronické predkladanie: Povinná

Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Národné registračné číslo: 31797903
Poštová adresa: Ružová dolina
10
Poštové smerovacie číslo: 82109
Poštové mesto: Bratislava - mestská časť Ružinov
Región: Bratislavský kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
E-mail: info@uvo.gov.sk 📧
Telefón: +421250264111 📞
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Postup preskúmania
Presné informácie o termíne(-och) revíznych postupov:
Lehoty na predloženie žiadosti o nápravu a/alebo námietok upravuje platný a účinný zákon o verejnom obstarávaní.
Informácie o elektronických pracovných postupoch
Elektronická fakturácia bude akceptovaná
Zdroj: OJS 2024/S 210-653903 (2024-10-25)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2024-11-22)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 444514.65 EUR 💰

Postup
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2024-11-29 17:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2024-11-29 17:30:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2024-11-29 17:30:00 📅

Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001
Nová hodnota
Text:
Z dôvodu vysvetľovania súťažných podkladov, verejný obstarávateľ predlžuje lehotu na predkladanie ponúk z pôvodne stanoveného termínu 25.11.2024 o 16:00 hod. na nový termín 29.11.2024 o 17:00 hod. Z dôvodu predĺženia lehoty na predkladanie ponúk sa tiež mení termín otvárania ponúk, a to z pôvodne stanoveného termínu 25.11.2024 o16:15 hod. na nový termín 29.11.2024 o 17:30 hod.
Zobraziť viac
Ďalšie doplňujúce informácie
Z dôvodu vysvetľovania súťažných podkladov, verejný obstarávateľ predlžuje lehotu na predkladanie ponúk z pôvodne stanoveného termínu 25.11.2024 o 16:00 hod. na nový termín 29.11.2024 o 17:00 hod. Z dôvodu predĺženia lehoty na predkladanie ponúk sa tiež mení termín otvárania ponúk, a to z pôvodne stanoveného termínu 25.11.2024 o16:15 hod. na nový termín 29.11.2024 o 17:30 hod.
Zobraziť viac
Hlavný dôvod zmeny: Aktualizované informácie
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: a69e0604-9761-4713-b9ca-21129e29164b-01
Zdroj: OJS 2024/S 229-717237 (2024-11-22)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2024-11-29)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 444514.65 EUR 💰

Postup
Administratívne informácie
Lehota na prijímanie ponúk alebo žiadostí o účasť: 2024-12-09 17:00:00 📅
Podmienky otvárania ponúk: 2024-12-09 17:30:00 📅
Podmienky zadávania zákazky
Dátum otvorenia: 2024-12-09 17:30:00 📅

Zmeny
Text, ktorý sa má opraviť v pôvodnom oznámení
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001
Ďalšie doplňujúce informácie
Z dôvodu vysvetľovania súťažných podkladov, verejný obstarávateľ predlžuje lehotu na predkladanie ponúk z pôvodne stanoveného termínu 25.11.2024 o 16:00 hod. na nový termín 09.12.2024 o 17:00 hod. Z dôvodu predĺženia lehoty na predkladanie ponúk sa tiež mení termín otvárania ponúk, a to z pôvodne stanoveného termínu 25.11.2024 o16:15 hod. na nový termín 09.12.2024 o 17:30 hod.
Zobraziť viac
Hlavný dôvod zmeny: Aktualizované informácie
Informácie o úpravách
Verzia prechádzajúceho oznámenia, ktorá sa má upraviť: a160ed43-a0e6-44ac-b7da-1885a4109eb9-02
Zdroj: OJS 2024/S 234-733858 (2024-11-29)
Oznámenia o zadaní zákazky (2026-08-06)
Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná hodnota bez DPH: 444514.65 EUR 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH): 314 800 EUR 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH) (najvyššia ponuka): 438487.30 💰
Celková hodnota obstarávania (bez DPH) (najnižšia ponuka): 314 800 💰
Kritériá udeľovania
Cena (váženie): 100

Postup
Typ váhy: Váha (percentá, presne)

Zadanie zákazky
Zadanie zákazky/parcely
Identifikačné číslo dávky: LOT-0001
Číslo zmluvy: ZOD_071/2025
Dátum uzavretia zmluvy: 2025-12-19 📅
Názov: Dodávka a montáž polopodzemných kontajnerov
Adresa zmluvy: https://www.crz.gov.sk/zmluva/11789553/ 🌏
Informácie o verejných súťažiach
Počet prijatých ponúk: 4
Počet ponúk prijatých elektronickými prostriedkami: 4
Počet ponúk prijatých od MSP: 4
Počet ponúk prijatých od uchádzačov z nečlenských štátov EÚ: 0
Počet ponúk prijatých od uchádzačov z iných členských štátov EÚ: 0
Informácia o hodnote zákazky/diela (bez DPH)
Najvyššia ponuka: 438487.30 💰
Najnižšia ponuka: 314 800 💰
Celková hodnota zákazky/diela: 314 800 EUR 💰
Ponuka bola zaradená do poradia
Poradie v zozname víťazov: 1
Identifikátor ponuky: Ponuka č. 2
Informácie o subdodávkach
Hodnota subdodávky je známa
Percentuálny podiel subdodávok je známy
Popis: stavebné práce
Identifikátor časti alebo skupiny častí: LOT-0001
Hodnota bez DPH, ktorá bude pravdepodobne zadaná tretím stranám: 114870.52 EUR 💰
Podiel (%): 36.49
Stručný opis časti zákazky, ktorá má byť zadaná subdodávateľom: stavebné práce
Zákazka bude pravdepodobne zadaná subdodávateľom
Názov a adresa dodávateľa
Názov: ELKOPLAST Slovakia s.r.o.
Národné registračné číslo: 36851264
Poštová adresa: Štvrť SNP
155/72
Poštové smerovacie číslo: 914 51
Poštové mesto: Trenčianske Teplice
Región: Trenčiansky kraj 🏙️
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Veľkosť hospodárskeho subjektu: Malý podnik

Doplňujúce informácie
Recenzia tela
ADRESA URL: www.uvo.gov.sk 🌏
Zdroj: OJS 2026/S 151-548699 (2026-08-06)