Liečivá pre srdcovocievny systém

Univerzitná nemocnica Martin

Predmetom zákazky je dodávka liečiv pre srdcovocievny systém. Predmet zákazky je rozdelený do 14 samostatných ucelených častí. Uchádzač môže predložiť jednu ponuku na 1 ucelenú časť alebo 1 ponuku na viacero ucelených častí, alebo 1 ponuku na celý predmet zákazky (časť. č. 1–č. 14).
Verejný obstarávateľ si vyhradzuje práva vybrať uchádzača pre každú ucelenú časť zvlášť.
Uchádzač vrámci ucelenej časti, na ktorú predkladá ponuku, musí splniť požadovanú špecifikáciu zadefinovanú v rámci jednotlivej ucelenej časti. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.

Termín

Lehota na predkladanie ponúk bola 2017-09-05. Verejné obstarávanie bolo zverejnené na 2017-07-31.

Dodávatelia

V rozhodnutiach o udelení zákazky alebo v iných dokumentoch o verejnom obstarávaní sú uvedení títo dodávatelia:

Kto? Čo? Kde?
História obstarávania
Dátum Dokument
2017-07-31 Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
2017-08-18 Dodatočné informácie
2018-04-10 Oznámenia o zadaní zákazky
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2017-07-31)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Liečivá pre srdcovocievny systém
Referenčné číslo: 003/VS/OVO/01/17Ba
Krátky popis:
Predmetom zákazky je dodávka liečiv pre srdcovocievny systém. Predmet zákazky je rozdelený do 14 samostatných ucelených častí. Uchádzač môže predložiť jednu ponuku na 1 ucelenú časť alebo 1 ponuku na viacero ucelených častí, alebo 1 ponuku na celý predmet zákazky (časť. č. 1–č. 14). Verejný obstarávateľ si vyhradzuje práva vybrať uchádzača pre každú ucelenú časť zvlášť. Uchádzač vrámci ucelenej časti, na ktorú predkladá ponuku, musí splniť požadovanú špecifikáciu zadefinovanú v rámci jednotlivej ucelenej časti. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Zobraziť viac
Metaúdaje oznámenia
Pôvodný jazyk: slovenčina 🗣️
Typ dokumentu: Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Povaha zákazky: Dodávky
Predpis: Európska únia
Spoločný slovník obstarávania (CPV)
Kód: Liečivá pre srdcovocievny systém 📦
Doplnkový kód CPV: Liečivá pre srdcovocievny systém 📦
Miesto výkonu
Región NUTS: Žilinský kraj 🏙️

Postup
Typ konania: Verejná súťaž
Typ ponuky: Ponuka len pre jednu časť
Kritériá udeľovania
Najnižšia cena

Verejný obstarávateľ
Totožnosť
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Typ obstarávateľa: Verejnoprávna inštitúcia
Názov obstarávateľa: Univerzitná nemocnica Martin
Poštová adresa: Kollárova 2
Poštové smerovacie číslo: 036 59
Poštové mesto: Martin
Kontakt
Internetová adresa: http://www.unm.sk 🌏
E-mail: balkova@unm.sk 📧
Telefón: +421 434203126/434203597 📞
Fax: +421 434131620 📠
URL dokumentov: http://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-profilov/zakazky/1000 🌏

Odkaz
Dátumy
Dátum odoslania: 2017-07-31 📅
Lehota na predloženie ponúk: 2017-09-05 📅
Dátum zverejnenia: 2017-08-03 📅
Identifikátory
Číslo oznámenia: 2017/S 147-303771
Číslo Ú. v. S: 147
Ďalšie informácie
Otváranie ponúk je podľa § 54 zákona o verejnom obstarávaní neverejné z dôvodu, že verejný obstarávateľ pri zadávaní predmetnej verejnej súťaže použije elektronickú aukciu. Otváranie ponúk vykoná komisia menovaná štatutárnym zástupcom verejného obstarávateľa.
Zobraziť viac

Objekt
Rozsah obstarávania
Krátky popis:
Predmetom zákazky je dodávka liečiv pre srdcovocievny systém. Predmet zákazky je rozdelený do 14 samostatných ucelených častí. Uchádzač môže predložiť jednu ponuku na 1 ucelenú časť alebo 1 ponuku na viacero ucelených častí, alebo 1 ponuku na celý predmet zákazky (časť. č. 1–č. 14).
Zobraziť viac
Verejný obstarávateľ si vyhradzuje práva vybrať uchádzača pre každú ucelenú časť zvlášť.
Uchádzač vrámci ucelenej časti, na ktorú predkladá ponuku, musí splniť požadovanú špecifikáciu zadefinovanú v rámci jednotlivej ucelenej časti. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Odhadovaná celková hodnota: 215842.78 EUR 💰
Názov časti: C01CA03 noradrenalín pre parenterálne podanie.
Číslo časti: 1
Krátky popis:
Požadované balenie: 1 ampulka s obsahom 1 mg liečiva.
Predpokladané plnenie je 69 600 ampúl s obsahom 1 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Odhadovaná hodnota bez DPH: 64449.60 EUR 💰
Trvanie: 24 mesiacov
Názov časti: C01CA24 adrenalín pre parenterálne podanie.
Číslo časti: 2
Krátky popis:
Predpokladané plnenie je 11 340 ampúl s obsahom 1 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Odhadovaná hodnota bez DPH: 7439.04 EUR 💰
Názov časti: C01CX08 levosimendan pre parenterálne podanie.
Číslo časti: 3
Krátky popis:
Požadované balenie: 1 liekovka s objemom 5 ml a obsahom zodpovedajúcemu 12,5 mg liečiva.
Predpokladané plnenie je 24 liekoviek s obsahom 12,5 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Odhadovaná hodnota bez DPH: 20511.36 EUR 💰
Názov časti: C01DA08 izosorbiddinitrát pre parenterálne podanie.
Číslo časti: 4
Krátky popis:
Požadované balenie: 1 ampulka s objemom 10 ml a obsahom zodpovedajúcemu 10 mg liečiva.
Predpokladané plnenie je 6 000 ampúl s obsahom 10 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Odhadovaná hodnota bez DPH: 12 924 EUR 💰
Názov časti: C01EA01 alprostadil pre parenterálne podanie.
Číslo časti: 5
Krátky popis:
Požadované balenie: 1 ampulka s obsahom 20 mikrogramov liečiva.
Predpokladané plnenie je 360 ampúl s obsahom 20 mikrogramov liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Odhadovaná hodnota bez DPH: 4051.44 EUR 💰
Názov časti: C01EB05 kreatinolfosfát pre parenterálne podanie.
Číslo časti: 6
Krátky popis:
Požadované balenie: 1 liekovka so obsahom 1 g liečiva.
Predpokladané plnenie je 612 liekoviek s obsahom 1 g liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Odhadovaná hodnota bez DPH: 8537.40 EUR 💰
Názov časti: C01EB17 ivabradín pre perorálne podanie.
Číslo časti: 7
Krátky popis:
Požadované balenie: 1 tableta s obsahom 5 mg liečiva.
Predpokladané plnenie je 5 600 tabliet s obsahom 5 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Odhadovaná hodnota bez DPH: 3 541 EUR 💰
Názov časti: C02CA06 urapidil pre parenterálne a perorálne podanie.
Číslo časti: 8
Krátky popis:
Požadované balenie: 1 ampulka s obsahom 25 mg liečiva a 1 ampulka s obsahom 50 mg liečiva a 1 kapsula s obsahom 30 mg liečiva a 1 kapsula s obsahom 60 mg liečiva.
Predpokladané plnenie je 5 000 ampúl s obsahom 25 mg liečiva a 600 ampúl s obsahom 50 mg liečiva a 15 500 kapsúl s obsahom 30 mg liečiva a 12 000 kapsúl s obsahom 60 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Odhadovaná hodnota bez DPH: 20355.50 EUR 💰
Názov časti: C03CA01 furosemid pre perorálne a parenterálne podanie.
Číslo časti: 9
Krátky popis:
Požadované balenie: 1 tableta s obsahom 40 mg liečiva a 1 tableta s obsahom 250 mg liečiva a 1 ampulka s obsahom 250 mg liečiva.
Predpokladané plnenie je 35 000 tabliet s obsahom 40 mg liečiva a 7 000 tabliet s obsahom 250 mg liečiva a 12 800 ampúl s obsahom 250 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Odhadovaná hodnota bez DPH: 11841.20 EUR 💰
Názov časti: C03CA01 furosemid pre parenterálne podanie.
Číslo časti: 10
Krátky popis:
Požadované balenie: 1 ampulka s obsahom 20 mg liečiva.
Predpokladané plnenie je 46 200 ampúl s obsahom 20 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Odhadovaná hodnota bez DPH: 8140.44 EUR 💰
Názov časti: C03DA01 spironolaktón pre perorálne podanie.
Číslo časti: 11
Krátky popis:
Požadované balenie: 1 tableta s obsahom 25 mg liečiva.
Predpokladané plnenie je 52 000 tabliet s obsahom 25 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Odhadovaná hodnota bez DPH: 2615.60 EUR 💰
Názov časti: C04AD03 pentoxifylín pre parenterálne podanie.
Číslo časti: 12
Krátky popis:
Požadované balenie: 1 ampulka s obsahom 100 mg liečiva.
Predpokladané plnenie je 3 600 ampúl s obsahom 100 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Odhadovaná hodnota bez DPH: 1173.60 EUR 💰
Názov časti: C08AC06 nimodipín pre parenterálne a perorálne podanie.
Číslo časti: 13
Krátky popis:
Požadované balenie: 1 infúzna fľaša s obsahom 10 mg liečiva a 1 tableta s obsahom 30 mg liečiva.
Predpokladané plnenie je 3 000 infúznych fliaš s obsahom 10 mg liečiva a 3 000 tabliet s obsahom 30 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Odhadovaná hodnota bez DPH: 48409.80 EUR 💰
Názov časti: C08CA08 nitrendipín pre perorálne podanie.
Číslo časti: 14
Krátky popis:
Požadované balenie: 1 tableta s obsahom zodpovedajúcemu 20 mg liečiva.
Predpokladané plnenie je 28 800 tabliet s obsahom 20 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Odhadovaná hodnota bez DPH: 1852.80 EUR 💰
Miesto výkonu
Hlavné miesto alebo miesto výkonu: Univerzitná nemocnica Martin, Nemocničná lekáreň, Kollárova 2, 036 59 Martin.

Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Vhodnosť vykonávať profesijnú činnosť:
1. Vyžaduje sa splnenie podmienok účasti osobného postavenia podľa § 32 ods. 1 zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (zákon) v súlade s ustanoveniami zákona.
2. V prípade preukazovania splnenia podmienok účasti osobného postavenia dokladmi sa vyžaduje predloženie originálov alebo úradne osvedčených kópií všetkých dokladov (pokiaľ nie je uvedené inak).
3. Ak je doklad alebo dokument vyhotovený v cudzom jazyku, predkladá sa spolu s jeho úradným prekladom do štátneho jazyka. To neplatí pre ponuky, návrhy, doklady a dokumenty vyhotovené v českom jazyku. Ak sa zistí rozdiel v ich obsahu, rozhodujúci je úradný preklad do štátneho jazyka.
Zobraziť viac
4. V prípade uchádzača, ktorého tvorí skupina dodávateľov zúčastnená vo verejnom obstarávaní, sa požaduje preukázanie splnenia podmienok účasti týkajúcich sa osobného postavenia za každého člena skupiny osobitne. Oprávnenie dodávať tovar preukazuje člen skupiny len vo vzťahu k tej časti predmetu zákazky, ktorú má zabezpečiť.
Zobraziť viac
Ekonomická a finančná situácia:
Uchádzač musí preukázať finančné a ekonomické postavenie podľa § 33 ods. 1 písm. a) zákona o verejnom obstarávaní.
Minimálna úroveň (úrovne) štandardov:
1. Verejný obstarávateľ požaduje predloženie:
vyjadrenia od banky/bánk alebo pobočky zahraničnej banky/bánk, v ktorej má uchádzač vedený účet, o schopnosti uchádzača plniť finančné záväzky, ktoré musí obsahovať informáciu o tom, že uchádzač
a) nebol v nepovolenom debete,
b) plní si voči banke všetky záväzky, ktoré vyplývajú zo zriadenia účtu,
c) v prípade splácania úveru dodržuje splátkový kalendár,
d) jeho bežný účet nebol predmetom exekúcie.
Toto vyjadrenie sa musí vzťahovať na obdobie posledných 6 mesiacov (01.01.2017–30.06.2017), resp. na obdobie, za ktoré sú údaje dostupné v závislosti od vzniku, alebo začatia prevádzkovania činnosti/zriadenia účtu.
K vyjadreniu banky/bánk uchádzač zároveň predloží čestné vyhlásenie, že nemá vedené účty ani záväzky v inej/ých banke/ách ako tej/tých, od ktorej/ktorých predložil vyššie uvedené vyjadrenie.
V súlade s ustanovením § 38 ods. 5 zákona o verejnom obstarávaní verejný obstarávateľ odôvodňuje primeranosť každej určenej podmienky účasti týkajúcej sa finančného a ekonomického postavenia vo vzťahu k predmetu zákazky a potrebu jej zahrnutia medzi podmienky účasti nasledovne:
Zobraziť viac
Podmienku účasti týkajúcu sa finančného a ekonomického postavenia určil verejný obstarávateľ primerane v súlade s ustanovením § 33 zákona o verejnom obstarávaní. Verejný obstarávateľ si potrebuje overiť ekonomickú stabilitu uchádzača a jeho schopnosť plniť si svoje finančné záväzky. Jej potreba zahrnutia sleduje cieľ nájsť dodávateľa predmetu zákazky, ktorý si plní všetky záväzky včas a riadne.
Zobraziť viac
2. Doklady na preukázanie ekonomického a finančného postavenia je treba predložiť ako originály alebo ich úradne overené kópie (pokiaľ nie je uvedené inak).
3. Ak je doklad alebo dokument vyhotovený v cudzom jazyku, predkladá sa spolu s jeho úradným prekladom do štátneho jazyka. To neplatí pre ponuky, návrhy, doklady a dokumenty vyhotovené v českom jazyku. Ak sa zistí rozdiel v ich obsahu, rozhodujúci je úradný preklad do štátneho jazyka.
Zobraziť viac
4. V prípade, že uchádzač využije na preukázanie finančného a ekonomického postavenia finančné zdroje inej osoby, bez ohľadu na ich právny vzťah, je uchádzač povinný verejnému obstarávateľovi preukázať, že pri plnení zmluvy bude skutočne používať zdroje osoby, ktorej postavenie využíva na preukázanie finančného a ekonomického postavenia. Túto skutočnosť preukazuje uchádzač písomnou zmluvou uzavretou s osobou, ktorej zdrojmi mieni preukázať svoje finančné a ekonomické postavenie. Z písomnej zmluvy musí vyplývať záväzok osoby, že poskytne plnenie počas celého trvania zmluvného vzťahu. Osoba, ktorej zdroje majú byť použité na preukázanie finančného a ekonomického postavenia, musí preukázať splnenie podmienok účasti týkajúce sa osobného postavenia okrem § 32 ods. 1 písm. e) zákona o verejnom obstarávaní a nesmú u nej existovať dôvody na vylúčenie podľa § 40 ods. 6 písm. a) až h) a ods. 7 zákona o verejnom obstarávaní.
Zobraziť viac
5. Verejný obstarávateľ môže požadovať, aby uchádzač a iná osoba, ktorej zdroje majú byť použité na preukázanie finančného a ekonomického postavenia, zodpovedali za plnenie zmluvy spoločne.
6. V prípade uchádzača, ktorého tvorí skupina dodávateľov zúčastnená na verejnom obstarávaní, požaduje sa preukázanie splnenia podmienok účasti podľa tohto bodu za všetkých členov skupiny spoločne.
7. Ak uchádzač nedokáže z objektívnych dôvodov poskytnúť na preukázanie finančného a ekonomického postavenia dokument určený verejným obstarávateľom, môže finančné a ekonomické postavenie preukázať predložením iného dokumentu, ktorý verejný obstarávateľ považuje za vhodný.
Zobraziť viac
Uchádzačom predkladané doklady musia byť v rovnakej, alebo ekvivalentnej forme podľa uvedenej požiadavky verejného obstarávateľa, pričom z týchto dokladov preukazujúcich spôsobilosť podľa § 33 zákona musí byť zrejmé splnenie vyššie identifikovaných minimálnych úrovní požadovaných verejným obstarávateľom a rovnako musí byť zrejmé, že preukazovanie sa týka osoby uchádzača.
Zobraziť viac
Technické a odborné schopnosti: Nevyžaduje sa.
Minimálna úroveň (úrovne) štandardov: Nevyžaduje sa.

Postup
Informácie o elektronickej aukcii: Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Čas na predkladanie ponúk: 10:00
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Lehota viazanosti ponuky: 2018-03-31 📅
Dátum otvárania ponúk: 2017-09-06 📅
Čas otvárania ponúk: 09:00
Miesto: Otváranie ponúk sa uskutoční na adrese: Univerzitná nemocnica Martin, Ubytovacie zariadenie UNM, Jesenského č. 25, 036 59 Martin, Slovenská republika, prízemie – zasadačka, miestnosť č. 003.
Ďalšie informácie:
Otváranie ponúk je podľa § 54 zákona o verejnom obstarávaní neverejné z dôvodu, že verejný obstarávateľ pri zadávaní predmetnej verejnej súťaže použije elektronickú aukciu. Otváranie ponúk vykoná komisia menovaná štatutárnym zástupcom verejného obstarávateľa.
Zobraziť viac

Verejný obstarávateľ
Totožnosť
Národné registračné číslo: 00365327
Kontakt
Kontaktné miesto: Ľudmila Balková, Ing. Monika Klobušická
Adresa URL dokumentov: http://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-profilov/zakazky/1000 🌏

Odkaz
Ďalšie informácie
1. Časti súťažných podkladov v editovateľnej podobe a dokumenty k zákazke sú prístupné záujemcom na stránke verejného obstarávateľa https://www.unm.sk/aktualne-verejne-obstaravania
2. Súčasťou predloženej ponuky musí byť zloženie zábezpeky. Zábezpeka je stanovená pre každú časť osobitne:
— pre časť č. 1 vo výške 1 280 EUR slovom tisíc dvestoosemdesiat EUR,
— pre časť č. 2 vo výške 140 EUR slovom stoštyridsať EUR,
— pre časť č. 3 vo výške 410 EUR slovom štyristodesať EUR,
— pre časť č. 4 vo výške 250 EUR slovom dvestopäťdesiat EUR,
— pre časť č. 5 vo výške 80 EUR slovom osemdesiat EUR,
— pre časť č. 6 vo výške 170 EUR slovom stosedemdesiat EUR,
— pre časť č. 7 vo výške 70 EUR slovom sedemdesiat EUR,
— pre časť č. 8 vo výške 400 EUR slovom štyristo EUR,
— pre časť č. 9 vo výške 230 EUR slovom dvestotridsať EUR,
— pre časť č. 10 vo výške 160 EUR slovom stošesťdesiat EUR,
— pre časť č. 11 vo výške 50 EUR slovom päťdesiat EUR,
— pre časť č. 12 vo výške 20 EUR slovom dvadsať EUR,
— pre časť č. 13 vo výške 960 EUR slovom deväťstošesťdesiat EUR,
— pre časť č. 14 vo výške 30 EUR slovom tridsať EUR.
Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
3. Uchádzač pri predkladaní ponuky môže predbežne nahradiť doklady na preukázanie splnenia podmienok účasti určené verejným obstarávateľom v bodoch 1 a 2 časti F. Podmienky účasti... súťažných podkladov predložením jednotného európskeho dokumentu, pričom verejný obstarávateľ umožňuje hospodárskemu subjektu vyplniť v časti IV Jednotného európskeho dokumentu oddiel: Globálny údaj pre všetky podmienky účasti bez toho aby musel vyplniť iné oddiely časti IV. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Zobraziť viac
4. Ponuku môže predložiť skupina dodávateľov, ktorá nemá vytvorenú určitú právnu formu na účely účasti vo verejnom obstarávaní. V prípade, ak ponuku do verejnej súťaže predloží skupina dodávateľov a ponuka skupiny bude prijatá, verejný obstarávateľ vyžaduje z dôvodu riadneho plnenia zmluvy vytvorenie právnych vzťahov pred podpisom zmluvy. Ak bude úspešným uchádzačom skupina dodávateľov, táto musí vytvoriť také právne vzťahy, ktoré jej umožnia ako celku vstúpiť do zmluvného vzťahu s verejným obstarávateľom a budú zaväzovať členov skupiny dodávateľov, aby ručili spoločne a nerozdielne za záväzky voči verejnému obstarávateľovi vzniknuté pri realizácii predmetu zákazky.
Zobraziť viac
5. Verejný obstarávateľ zruší verejné obstarávanie, ak bude splnená niektorá z podmienok uvedených v § 57 ods. 1 zákona o verejnom obstarávaní a môže zrušiť verejné obstarávanie za okolností podľa § 57 ods. 2 zákona o verejnom obstarávaní.
6. Úspešný uchádzač zároveň so zmluvou, najneskôr však do 10 dní odo dňa prevzatia oznámenia o výsledku vyhodnotenia ponúk, predloží verejnému obstarávateľovi:
— platné povolenie MZ SR na veľkodistribúciu predmetu zákazky v zmysle zákona č. 362/2011 Z. z. o liekoch a zdravotníckych pomôckach v znení neskorších predpisov (v origináli príp. úradne overenej kópii),
— platné rozhodnutie ŠUKL o registrácii predmetu zákazky ŠUKL kódy predmetu zákazky, ktoré doplní aj do prílohy kúpnej zmluvy (nie je potrebné predkladať ako originál alebo úradne overené kópie).
V prípade, že úspešný uchádzač požadované doklady nepredloží, verejný obstarávateľ to bude považovať za neposkytnutie riadnej súčinnosti a bude postupovať podľa bodu 32.4 až 32.8 súťažných podkladov tejto nadlimitnej zákazky a v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní.
Zobraziť viac

Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Poštová adresa: Ružová dolina 10, P.O.Box 98
Poštové mesto: Bratislava
Poštové smerovacie číslo: 820 05
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Telefón: +421 250264176 📞
Fax: +421 250264219 📠
Internetová adresa: http://www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Zdroj: OJS 2017/S 147-303771 (2017-07-31)
Dodatočné informácie (2017-08-18)
Objekt
Metaúdaje oznámenia
Typ dokumentu: Dodatočné informácie

Verejný obstarávateľ
Totožnosť
Poštová adresa: Kollárova

Odkaz
Dátumy
Dátum odoslania: 2017-08-18 📅
Lehota na predloženie ponúk: 2017-09-26 📅
Dátum zverejnenia: 2017-08-23 📅
Identifikátory
Číslo oznámenia: 2017/S 160-330352
Odkazuje na oznámenie: 2017/S 147-303771
Číslo Ú. v. S: 160
Zdroj: OJS 2017/S 160-330352 (2017-08-18)
Oznámenia o zadaní zákazky (2018-04-10)
Objekt
Rozsah obstarávania
Krátky popis:
Predmetom zákazky je dodávka liečiv pre srdcovocievny systém. Predmet zákazky je rozdelený do 14 samostatných ucelených častí. Uchádzač môže predložiť 1 ponuku na 1 ucelenú časť alebo 1 ponuku na viacero ucelených častí, alebo 1 ponuku na celý predmet zákazky (časť. č. 1 - č. 14). Verejný obstarávateľ si vyhradzuje práva vybrať uchádzača pre každú ucelenú časť zvlášť. Uchádzač v rámci ucelenej časti, na ktorú predkladá ponuku, musí splniť požadovanú špecifikáciu zadefinovanú v rámci jednotlivej ucelenej časti. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Zobraziť viac
Celková hodnota obstarávania: 190454.31 EUR 💰
Metaúdaje oznámenia
Typ dokumentu: Oznámenia o zadaní zákazky

Postup
Typ ponuky: Neuplatniteľné

Verejný obstarávateľ
Kontakt
Telefón: +421 434203126 / 434203597 📞

Odkaz
Dátumy
Dátum odoslania: 2018-04-10 📅
Dátum zverejnenia: 2018-04-12 📅
Identifikátory
Číslo oznámenia: 2018/S 071-156949
Číslo Ú. v. S: 71

Objekt
Rozsah obstarávania
Krátky popis:
Predmetom zákazky je dodávka liečiv pre srdcovocievny systém. Predmet zákazky je rozdelený do 14 samostatných ucelených častí. Uchádzač môže predložiť 1 ponuku na 1 ucelenú časť alebo 1 ponuku na viacero ucelených častí, alebo 1 ponuku na celý predmet zákazky (časť. č. 1 - č. 14).
Zobraziť viac
Uchádzač v rámci ucelenej časti, na ktorú predkladá ponuku, musí splniť požadovanú špecifikáciu zadefinovanú v rámci jednotlivej ucelenej časti. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Názov časti: C01CA03 noradrenalín pre parenterálne podanie
Krátky popis: Požadované balenie:1 ampulka s obsahom 1 mg liečiva.
Názov časti: C01CA24 adrenalín pre parenterálne podanie
C01CX08 levosimendan pre parenterálne podanie
Krátky popis:
Požadované balenie:1 liekovka s objemom 5 ml a obsahom zodpovedajúcemu 12,5 mg liečiva.
Názov časti: C01DA08 izosorbiddinitrát pre parenterálne podanie
Krátky popis:
Požadované balenie:1 ampulka s objemom 10 ml a obsahom zodpovedajúcemu 10 mg liečiva.
Názov časti: C01EA01 alprostadil pre parenterálne podanie
Krátky popis: Požadované balenie:1 ampulka s obsahom 20 mikrogramov liečiva.
Názov časti: C01EB05 kreatinolfosfát pre parenterálne podanie
Krátky popis: Požadované balenie:1 liekovka so obsahom 1 g liečiva.
Názov časti: C01EB17 ivabradín pre perorálne podanie
C02CA06 urapidil pre parenterálne a perorálne podanie
Krátky popis:
Požadované balenie: 1 ampulka s obsahom 25 mg liečiva a 1 ampulka s obsahom 50 mg liečiva a 1 kapsula s obsahom 30 mg liečiva a 1 kapsula s obsahom 60 mg liečiva
Názov časti: C03CA01 furosemid pre perorálne a parenterálne podanie
Krátky popis:
Požadované balenie: 1 tableta s obsahom 40 mg liečiva a 1 tableta s obsahom 250 mg liečiva a 1 ampulka s obsahom 250 mg liečiva
Názov časti: C03CA01 furosemid pre parenterálne podanie
C03DA01 spironolaktón pre perorálne podanie
C04AD03 pentoxifylín pre parenterálne podanie
C08CA06 nimodipín pre parenterálne a perorálne podanie
C08CA08 nitrendipín pre perorálne podanie

Zadanie zákazky
Dátum uzavretia zmluvy: 2018-03-29 📅
Zdroj: OJS 2018/S 071-156949 (2018-04-10)