Nákup technológií pre Pilana Knifetec s.r.o

Pilana Knifetec s.r.o.

Predmetom je dodávka a montáž technológií na rozširenie výroby, inovácie produktov a inovácie výrobného procesu spoločnosti Pilana Knifetec s.r.o. Spoločnosť obstaráva jednotlivé stroje:
(1) obrábacie centrá,
(2) plynová priebežná pec,
(3) šachtová prepúšťacia pec,
(4) CNC rezacie zariadenie.

Termín

Lehota na predkladanie ponúk bola 2016-11-30. Verejné obstarávanie bolo zverejnené na 2016-09-25.

Dodávatelia

V rozhodnutiach o udelení zákazky alebo v iných dokumentoch o verejnom obstarávaní sú uvedení títo dodávatelia:

Kto? Čo? Kde?
História obstarávania
Dátum Dokument
2016-09-25 Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
2016-11-24 Dodatočné informácie
2017-07-03 Oznámenia o zadaní zákazky
2017-10-15 Oznámenia o zadaní zákazky
2018-02-07 Oznámenia o zadaní zákazky
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2016-09-25)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Obrábacie stroje
Referenčné číslo: 012016
Krátky popis:
Predmetom je dodávka a montáž technológií na rozširenie výroby, inovácie produktov a inovácie výrobného procesu spoločnosti Pilana Knifetec s.r.o. Spoločnosť obstaráva jednotlivé stroje: (1) obrábacie centrá, (2) plynová priebežná pec, (3) šachtová prepúšťacia pec, (4) CNC rezacie zariadenie.
Zobraziť viac
Metaúdaje oznámenia
Pôvodný jazyk: slovenčina 🗣️
Typ dokumentu: Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Povaha zákazky: Dodávky
Predpis: Európska únia
Spoločný slovník obstarávania (CPV)
Kód: Obrábacie stroje 📦
Doplnkový kód CPV: Obrábacie stroje riadené laserom a obrábacie centrá (strediská) 📦
Stroje na tepelné spracovanie materiálov 📦
Kovoobrábacie stroje 📦
Miesto výkonu
Región NUTS: Žilinský kraj 🏙️

Postup
Typ konania: Verejná súťaž
Typ ponuky: Ponuka pre všetky časti
Kritériá udeľovania
Najnižšia cena

Verejný obstarávateľ
Totožnosť
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Typ obstarávateľa: Iné
Názov obstarávateľa: Pilana Knifetec s.r.o.
Poštová adresa: Čsl. armády 10221/3
Poštové smerovacie číslo: 036 01
Poštové mesto: Martin
Kontakt
Internetová adresa: http://www.knifetec.sk 🌏
E-mail: decka@meritum.sk 📧
Telefón: +421 918390575 📞
URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/private/profily/detail/18024/zakazky 🌏

Odkaz
Dátumy
Dátum odoslania: 2016-09-25 📅
Lehota na predloženie ponúk: 2016-11-30 📅
Dátum zverejnenia: 2016-09-30 📅
Identifikátory
Číslo oznámenia: 2016/S 189-338074
Odkazuje na oznámenie: 2016/S 184-329491
Číslo Ú. v. S: 189
Ďalšie informácie
Otváranie častí ponúk označených ako „Ostatné“ je neverejné. Otváranie častí ponúk označených ako „Kritériá“ je neverejné.

Objekt
Rozsah obstarávania
Krátky popis:
Predmetom je dodávka a montáž technológií na rozširenie výroby, inovácie produktov a inovácie výrobného procesu spoločnosti Pilana Knifetec s.r.o. Spoločnosť obstaráva jednotlivé stroje:
(1) obrábacie centrá,
(2) plynová priebežná pec,
(3) šachtová prepúšťacia pec,
(4) CNC rezacie zariadenie.
Odhadovaná celková hodnota: 1363188.67 EUR 💰
Názov časti: Obrábacie centrá
Číslo časti: 1
Krátky popis:
Predmetom je dodávka a montáž štyroch 4-osích vertikálnych obrábacích centier s CNC riadením a kuželom ISO 50 alebo BT 50 s dĺžkou pozdĺžneho posuvu minimálne 1 000 mm / resp. 1 900 mm.
Odhadovaná hodnota bez DPH: 989521.33 EUR 💰
Trvanie: 12 mesiacov
Názov projektu alebo programu financovaného z prostriedkov EÚ: Európsky fond regionálneho rozvoja, OP Výskum a inovácie, Prioritná os: 1 Podpora výskumu, vývoja a inovácií.
Názov časti: Plynová priebežná pec
Číslo časti: 2
Krátky popis:
Predmetom je dodávka a montáž 1 plynovej priebežnej pece s prevádzkovou teplotou max. do 1 100°C.
Odhadovaná hodnota bez DPH: 239 200 EUR 💰
Názov časti: Šachtová prepúšťacia pec
Číslo časti: 3
Krátky popis:
Predmetom je dodávka a montáž šachtovej prepúšťacej pece pre prepúšťanie s ochrannou dusíkovou atmosférou.
Odhadovaná hodnota bez DPH: 67 510 EUR 💰
Názov časti: CNC rezacie zariadenie
Číslo časti: 4
Krátky popis: Predmetom je dodávka a montáž páliaceho stroja (CNC rezacie zariadenie).
Odhadovaná hodnota bez DPH: 66957.34 EUR 💰
Miesto výkonu
Hlavné miesto alebo miesto výkonu: Pilana Knifetec s.r.o., Čsl. armády 10221/3, 036 01 Martin.

Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Vhodnosť vykonávať profesijnú činnosť:
Uchádzač musí spĺňať podmienky účasti uvedené v ustanovení § 32 ods. 1 zákona o verejnom obstarávaní a ich splnenie preukáže predložením dokladov podľa ustanovenia § 32 ods. 2 a ods. 4 zákona o verejnom obstarávaní, resp. podľa §152 zákona o verejnom obstarávaní.
Zobraziť viac
Ostatné informácie k osobnému postaveniu uchádzača sú uvedené v časti A.2 – Podmienky účasti súťažných podkladov, ktoré sú zverejnené v profile osoby podľa § 8 zákona o verejnom obstarávaní.
Ekonomická a finančná situácia:
Osoba podľa § 8 zákona o verejnom obstarávaní nepožaduje predloženie dokladov preukazujúcich finančné a ekonomické postavenie uchádzačov.
Minimálna úroveň (úrovne) štandardov:
Osoba podľa § 8 zákona o verejnom obstarávaní nepožaduje predloženie dokladov preukazujúcich finančné a ekonomické postavenie uchádzačov.
Technické a odborné schopnosti:
Zoznam dodávok tovaru rovnakého alebo porovnateľného charakteru ako je príslušná časť predmetu zákazky podľa § 34 ods. 1 písm. a) zákona o verejnom obstarávaní, za predchádzajúce 3 roky od termínu vyhlásenia verejného obstarávania s uvedením cien, lehôt dodania a odberateľov; dokladom je referencia, ak odberateľom bol verejný obstarávateľ alebo obstarávateľ podľa zákona o VO, ak odberateľom bola iná osoba ako verejný obstarávateľ alebo obstarávateľ podľa zákona o VO, dôkaz o plnení potvrdí odberateľ; ak takéto potvrdenie uchádzač nemá k dispozícii, plnenie preukáže vyhlásením uchádzača o ich uskutočnení, doplnený dokladom preukazujúcim ich uskutočnenie alebo zmluvný vzťah, na základe ktorého boli uskutočnené.
Zobraziť viac
Ostatné informácie k preukazovaniu splnenia podmienok technickej a odbornej spôsobilosti uchádzača sú uvedené v časti A.2 – Podmienky účasti súťažných podkladov, ktoré sú zverejnené v profile osoby podľa § 8 zákona o verejnom obstarávaní.
Minimálna úroveň (úrovne) štandardov:
Osoba podľa § 8 zákona o verejnom obstarávaní požaduje, aby uchádzač v rámci predloženého zoznamu preukázal realizáciu min. 2 dodávok tovaru rovnakého alebo porovnateľného charakteru ako je príslušná časť predmetu zákazky, na ktorú predkladá ponuku.

Postup
Informácie o elektronickej aukcii:
Verejný obstarávateľ použije pri zadávaní zákazky elektronickú aukciu podľa § 54 zákona o verejnom obstarávaní, pričom podrobné informácie týkajúce sa elektronickej aukcie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Čas na predkladanie ponúk: 11:00
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
Lehota viazanosti ponuky: 2017-06-30 📅
Dátum otvárania ponúk: 2016-11-30 📅
Čas otvárania ponúk: 13:00
Miesto: Pilana Knifetec s.r.o., Čsl. armády 10221/3, 036 01 Martin.
Ďalšie informácie:
Otváranie častí ponúk označených ako „Ostatné“ je neverejné. Otváranie častí ponúk označených ako „Kritériá“ je neverejné.

Verejný obstarávateľ
Totožnosť
Národné registračné číslo: 46704906
Iný typ verejného obstarávateľa: osoba podľa § 8 ods. 1 zákona o verejnom obstarávaní
Kontakt
Kontaktné miesto: Mgr. Jana Decká
Adresa profilu kupujúceho: https://www.uvo.gov.sk/private/profily/detail/18024/zakazky 🌏
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/private/profily/detail/18024/zakazky 🌏

Odkaz
Ďalšie informácie
Osoba podľa § 8 zákona o verejnom obstarávaní poskytuje k súťažným podkladom neobmedzený, úplný a priamy prístup prostredníctvom elektronických prostriedkov, súťažné podklady sú zverejnené v profile verejného obstarávateľa: https://www.uvo.gov.sk/private/profily/detail/18024/zakazky/
Zobraziť viac
Uchádzač môže predložiť ponuku na ľubovoľný počet častí predmetu zákazky.

Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Poštová adresa: Dunajská 68, P.O.Box 58
Poštové mesto: Bratislava 24
Poštové smerovacie číslo: 820 04
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Telefón: +421 250264176 📞
Fax: +421 250264219 📠
Internetová adresa: http://www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Zdroj: OJS 2016/S 189-338074 (2016-09-25)
Dodatočné informácie (2016-11-24)
Objekt
Metaúdaje oznámenia
Typ dokumentu: Dodatočné informácie

Verejný obstarávateľ
Totožnosť
Poštová adresa: Čsl. armády

Odkaz
Dátumy
Dátum odoslania: 2016-11-24 📅
Dátum zverejnenia: 2016-11-29 📅
Identifikátory
Číslo oznámenia: 2016/S 230-419098
Odkazuje na oznámenie: 2016/S 189-338074
Číslo Ú. v. S: 230
Zdroj: OJS 2016/S 230-419098 (2016-11-24)
Oznámenia o zadaní zákazky (2017-07-03)
Objekt
Rozsah obstarávania
Krátky popis:
Predmetom je dodávka a montáž technológií na rozšírenie výroby, inovácie produktov a výrobného procesu.
Metaúdaje oznámenia
Typ dokumentu: Oznámenia o zadaní zákazky
Miesto výkonu
Región NUTS: Slovensko 🏙️

Postup
Typ ponuky: Neuplatniteľné

Odkaz
Dátumy
Dátum odoslania: 2017-07-03 📅
Dátum zverejnenia: 2017-07-07 📅
Identifikátory
Číslo oznámenia: 2017/S 128-260947
Číslo Ú. v. S: 128
Ďalšie informácie
Op Výskum a inovácie.

Objekt
Rozsah obstarávania
Krátky popis:
Predmetom bola dodávka a montáž štyroch 4-osích vertikálnych obrábacích centier s CNC riadením a kužeľom ISO 50 alebo BT 50 s dĺžkou pozdĺžneho posuvu min. 1 000 mm, resp. 1 900 mm.
Názov projektu alebo programu financovaného z prostriedkov EÚ: NFP313010C632.
Ďalšie informácie: Op Výskum a inovácie.
Miesto výkonu
Hlavné miesto alebo miesto výkonu: Martin

Verejný obstarávateľ
Totožnosť
Iný typ verejného obstarávateľa: osoba podľa § 8 ods. 1 ZVO

Odkaz
Ďalšie informácie
Predmetná časť 1. verejného obstarávania bola zrušená podľa § 57 ods. 2 ZVO z dôvodu, že sa zmenili okolnosti, za ktorých bolo verejné obstarávanie vyhlásené. Verejné obstarávanie bude znova vyhlásené v júli 2017.

Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Poštová adresa: Ružová dolina 10, P.O.Box 98
Poštové mesto: Bratislava
Poštové smerovacie číslo: 820 05
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Zdroj: OJS 2017/S 128-260947 (2017-07-03)
Oznámenia o zadaní zákazky (2017-10-15)
Odkaz
Dátumy
Dátum odoslania: 2017-10-15 📅
Dátum zverejnenia: 2017-10-18 📅
Identifikátory
Číslo oznámenia: 2017/S 200-411301
Číslo Ú. v. S: 200

Objekt
Rozsah obstarávania
Názov časti: CNC rezacie zariadenie.
Krátky popis: Predmetom bola dodávka a montáž pálacieho stroja (CNC rezacie zariadenie).
Miesto výkonu
Hlavné miesto alebo miesto výkonu: Martin.

Odkaz
Ďalšie informácie
Predmetná časť 4. verejného obstarávania bola zrušená podľa § 57 ods. 2 ZVO z dôvodu, že sa zmenili okolnosti, za ktorých bolo verejné obstarávanie vyhlásené. Verejné obstarávanie bude znova vyhlásené v novembri 2017.
Zdroj: OJS 2017/S 200-411301 (2017-10-15)
Oznámenia o zadaní zákazky (2018-02-07)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Stroje na tepelné spracovanie materiálov
Krátky popis: Predmetom je dodávka šachtovej a plynovej pece.
Celková hodnota obstarávania: 306 710 EUR 💰
Spoločný slovník obstarávania (CPV)
Kód: Stroje na tepelné spracovanie materiálov 📦
Doplnkový kód CPV: Inštalácia strojov a zariadení 📦

Odkaz
Dátumy
Dátum odoslania: 2018-02-07 📅
Dátum zverejnenia: 2018-02-09 📅
Identifikátory
Číslo oznámenia: 2018/S 028-060735
Číslo Ú. v. S: 28
Ďalšie informácie
Kód výzvy OPVaI-MH/DP/2016/1.2.2.-02.

Objekt
Rozsah obstarávania
Číslo časti: 2.
Krátky popis:
Predmetom je dodávka a montáž 1 plynovej priebežnej pece s prevádzkovou teplotou max, do 1100 °C.
Názov projektu alebo programu financovaného z prostriedkov EÚ: NFP313010C632
Ďalšie informácie: Kód výzvy OPVaI-MH/DP/2016/1.2.2.-02.
Číslo časti: 3.
Krátky popis:
Predmetom je dodávka a montáž šachtovej prepúäšťacej pece pre prepúšťanie s ochrannou dusíkovou atmosférou.
Ďalšie informácie: Kód výzvy: OPVaI-MH/DP/2016/1.2.2-02.

Zadanie zákazky
Dátum uzavretia zmluvy: 2018-02-06 📅

Verejný obstarávateľ
Totožnosť
Iný typ verejného obstarávateľa: osoba podľa §8 ods. 1 ZVO
Zdroj: OJS 2018/S 028-060735 (2018-02-07)