Digitálny tlačový stroj pre potlač obalových materiálov z kotúča na kotúč

Obalprint, a.s.

Dodanie 1 ks logického celku – Digitálny tlačový stroj pre potlač obalových materiálov z kotúča na kotúč – podľa špecifikácie v kapitole SP Opis predmetu zákazky.

Termín

Lehota na predkladanie ponúk bola 2016-11-07. Verejné obstarávanie bolo zverejnené na 2016-09-28.

Kto? Čo? Kde?
História obstarávania
Dátum Dokument
2016-09-28 Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
2017-05-12 Oznámenia o zadaní zákazky
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2016-09-28)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Papierenské, tlačiarenské a kníhviazačské strojové zariadenia a ich časti
Referenčné číslo: 2016/08/Obalprint
Krátky popis:
Dodanie 1 ks logického celku – Digitálny tlačový stroj pre potlač obalových materiálov z kotúča na kotúč – podľa špecifikácie v kapitole SP Opis predmetu zákazky.
Metaúdaje oznámenia
Pôvodný jazyk: slovenčina 🗣️
Typ dokumentu: Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Povaha zákazky: Dodávky
Predpis: Európska únia
Spoločný slovník obstarávania (CPV)
Kód: Papierenské, tlačiarenské a kníhviazačské strojové zariadenia a ich časti 📦
Doplnkový kód CPV: Tlačiarenské stroje 📦
Miesto výkonu
Región NUTS: Banskobystrický kraj 🏙️

Postup
Typ konania: Verejná súťaž
Typ ponuky: Ponuka pre všetky časti
Kritériá udeľovania
Najnižšia cena

Verejný obstarávateľ
Totožnosť
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Typ obstarávateľa: Iné
Názov obstarávateľa: Obalprint, a.s.
Poštová adresa: Lučenecká cesta 8310
Poštové smerovacie číslo: 960 01
Poštové mesto: Zvolen
Kontakt
Internetová adresa: http://www.obalprint.sk 🌏
E-mail: gajdosova@elconsulting.sk 📧
Telefón: +421 903400529 📞
URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/private/profily/detail/16158/zakazky/403543/dokumenty 🌏

Odkaz
Dátumy
Dátum odoslania: 2016-09-28 📅
Lehota na predloženie ponúk: 2016-11-07 📅
Dátum zverejnenia: 2016-10-01 📅
Identifikátory
Číslo oznámenia: 2016/S 190-340511
Číslo Ú. v. S: 190
Ďalšie informácie
Predmet zákazky nie je rozdelený na časti. Ide o jeden logický funkčný celok, ktorého všetky časti musia byť riadené SW, ktorý synchronizuje chod každej časti stroja. Vzhľadom k technickej špecifikácii a jeho systému riadenia možno vnímať zariadenie ako jeden celok – stroj, ktorého funkčnosť samostatných častí je vylúčená a samostatným obstarávaním častí by nebola garantovaná záruka a funkčnosť.
Zobraziť viac

Objekt
Rozsah obstarávania
Odhadovaná celková hodnota: 735 000 EUR 💰
Krátky popis:
1 ks logického celku – Digitálny tlačový stroj pre potlač obalových materiálov z kotúča na kotúč, technické parametre sú uvedené v súťažných podkladoch, vyžaduje sa spolu s dopravou a montážou stroja na miesto dodania a so zaškolením pracovníkov v rozsahu minimálne 10 pracovných dní. Súčasťou dodania je Návod na používanie na ekologické riadenie výkonu podľa zadania v súťažných podkladoch.
Zobraziť viac
Odhadovaná hodnota bez DPH: 735 000 EUR 💰
Trvanie: 10 mesiacov
Opis obnovenia:
1. Nastanú skutočnosti podľa § 57 zákona č.343/2015 o verejnom obstarávaní.
2. Ak riadiaci orgán na základe administratívnej kontroly dokumentácie verejného obstarávania nariadi jeho zrušenie.
Názov projektu alebo programu financovaného z prostriedkov EÚ: Operačný program Výskum a inovácie, kód výzvy OPVaI-MH/DP/2016/1.2.2-02.
Ďalšie informácie:
Predmet zákazky nie je rozdelený na časti. Ide o jeden logický funkčný celok, ktorého všetky časti musia byť riadené SW, ktorý synchronizuje chod každej časti stroja. Vzhľadom k technickej špecifikácii a jeho systému riadenia možno vnímať zariadenie ako jeden celok – stroj, ktorého funkčnosť samostatných častí je vylúčená a samostatným obstarávaním častí by nebola garantovaná záruka a funkčnosť.
Zobraziť viac
Miesto výkonu
Hlavné miesto alebo miesto výkonu:
Miestom plnenia predmetu zákazky (zmluvy) je sídlo verejného obstarávateľa: Obalprint, a.s., Lučenecká cesta 8310, 960 01 Zvolen.

Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Vhodnosť vykonávať profesijnú činnosť:
Splnenie podmienok účasti osobného postavenia podľa § 32 ods.1 ZVO uchádzač preukazuje:
1.1. výpisom z registra trestov nie starším ako 3 mesiace,
1.2. potvrdením zdravotnej poisťovne a Sociálnej poisťovne nie starším ako 3 mesiace,
1.3. potvrdením miestne príslušného daňového úradu nie starším ako 3 mesiace,
1.4. potvrdením príslušného súdu nie starším ako tri mesiace,
1.5. dokladom o oprávnení dodávať tovar, uskutočňovať stavebné práce alebo poskytovať službu, ktorý zodpovedá predmetu zákazky,
1.6. čestným vyhlásením preukazuje splnenie podmienku účasti podľa § 32 ods. 1 písm. f) ZVO.
1.7. podmienku účasti podľa § 32 ods. 1 písm. g) ZVO preukazuje verejný obstarávateľ,
1.8. podmienku účasti podľa § 32 ods. 1 písm. h) ZVO preukazuje verejný obstarávateľ.
1.9. Ak uchádzač má sídlo, miesto podnikania alebo obvyklý pobyt mimo územia SR a štát jeho sídla, miesta podnikania alebo obvyklého pobytu nevydáva niektoré z dokladov uvedených v § 32 ods. 2 ZVO alebo nevydáva ani rovnocenné doklady, možno ich nahradiť čestným vyhlásením podľa predpisov platných v štáte jeho sídla, miesta podnikania alebo obvyklého pobytu.
Zobraziť viac
1.10. Ak právo štátu uchádzača so sídlom, miestom podnikania alebo obvyklým pobytom mimo územia SR neupravuje inštitút čestného vyhlásenia, môže ho nahradiť vyhlásením urobeným pred súdom, správnym orgánom, notárom, inou odbornou inštitúciou alebo obchodnou inštitúciou podľa predpisov platných v štáte sídla, miesta podnikania alebo obvyklého pobytu uchádzača.
Zobraziť viac
1.11. Hospodársky subjekt zapísaný v Zozname hospodárskych subjektov podľa § 152 a nasl. ZVO nie je povinný vo verejnom obstarávaní predkladať doklady na preukázanie splnenia podmienok účasti osobného postavenia podľa § 32 ods. 2, ods. 4 a ods. 5 ZVO. Verejný obstarávateľ uzná rovnocenný zápis alebo potvrdenie o zápise vydané príslušným orgánom iného členského štátu, ktorým uchádzač alebo záujemca preukazuje splnenie podmienok účasti vo verejnom obstarávaní. Verejný obstarávateľ musí prijať aj iný rovnocenný doklad predložený uchádzačom alebo záujemcom. Zápis do zoznamu hospodárskych subjektov je účinný voči každému verejnému obstarávateľovi. Verejný obstarávateľ pri vyhodnocovaní splnenia podmienok účasti osobného postavenia overí zapísanie hospodárskeho subjektu v zozname hospodárskych subjektov, ak uchádzač nepredložil doklady podľa § 32 ods. 2, 4 a 5 alebo iný rovnocenný zápis alebo potvrdenie o zápise § 152 ods. 3 ZVO.
Zobraziť viac
1.12. V záujme aktualizácie údajov v Zozname HS podľa § 152 ZVO je potrebné, aby hospodárske subjekty prostredníctvom formulára oznámenia zmeny údajov doplnili nasledujúce doklady: podľa § 32 ods. 1 písm. a) ZVO – výpis/y z registra trestov člena/ov dozorného orgánu a prokuristu/ov; podľa § 32 ods. 1 písm. b) ZVO – potvrdenia zdravotných poisťovní a Sociálnej poisťovne nie staršie ako 3 mesiace; podľa § 32 ods. 1 písm. c) ZVP – potvrdenie miestne príslušného daňového úradu, nie staršie ako 3 mesiace; aktuálny doklad o oprávnení dodávať tovar, uskutočňovať stavebné práce alebo poskytovať službu v prípade, ak došlo k zmene údajov uvedených v doklade o oprávnení dodávať tovar, uskutočňovať stavebné práce alebo poskytovať službu, priloženom k pôvodnej žiadosti o zápis do zoznamu podnikateľov.
Zobraziť viac
1.13. Uchádzač, ktorý nie je zapísaný v zozname hospodárskych subjektov predloží v ponuke doklady podľa § 32 ods. 2, alebo ods. 4, ods. 5 ZVO (body 1.1. až 1.6, 1.9, 1.10).
1.14. Uchádzač sa považuje za spĺňajúceho podmienky účasti týkajúce sa osobného postavenia podľa § 32 ods.1 písm. b) a c) ZVO, ak zaplatil nedoplatky alebo mu bolo povolené nedoplatky platiť v splátkach.
1.15. Dokumenty/doklady preukazujúce splnenie podmienok účasti týkajúce sa osobného postavenia finančného, ekonomického postavenia a odbornej a technickej spôsobilosti môžu byť podľa § 39 ZVO predbežne nahradené jednotným európskym dokumentom (ďalej aj JED) (viď Príloha č. 5 k SP).
Zobraziť viac
1.16. Skupina dodávateľov preukazuje splnenie podmienok účasti vo verejnom obstarávaní podľa § 37 ods. 3 ZVO.
Ekonomická a finančná situácia:
Finančné a ekonomické postavenie uchádzač preukazuje podľa § 33 ods. 1 písm. a) ZVO:
1. vyjadrením banky alebo pobočky zahraničnej banky.
Minimálna úroveň (úrovne) štandardov:
1. Verejný obstarávateľ požaduje predloženie vyjadrenia alebo ekvivalentného dokladu od banky alebo pobočky zahraničnej banky alebo zahraničnej banky (ďalej banka), v ktorej má uchádzač vedený účet, o schopnosti uchádzača plniť finančné záväzky, že v prípade splácania úveru dodržuje splátkový kalendár, že nie je vydaný exekučný príkaz na pohľadávku z účtu (účtov) v banke uchádzača/záujemcu alebo prísľub banky o tom, že v prípade úspešnosti ponuky uchádzača mu poskytne úver. Požadované vyjadrenie banky nesmie byť staršie ako tri mesiace ku dňu predkladania ponúk. Požaduje sa vyjadrenie od všetkých bánk v ktorých má uchádzač vedené účty. Zároveň s vyjadrením banky/bánk uchádzač predloží čestné vyhlásenie, že predložil vyjadrenia všetkých bánk, v ktorých má vedený účet/účty a že v iných bankách nemá záväzky. Čestné vyhlásenie musí byť podpísané štatutárnym orgánom alebo oprávnenou osobou uchádzača, ktorý je oprávnený konať v mene uchádzača v záväzkových vzťahoch (v takomto prípade záujemca/uchádzač predloží aj originál alebo osvedčenú fotokópiu splnomocnenia tejto osoby na zastupovanie).
Zobraziť viac
2. Doklady sa predkladajú v originálnom vyhotovení alebo ako úradne osvedčené fotokópie týchto dokladov.
3. Uchádzač alebo záujemca môže na preukázanie finančného a ekonomického postavenia využiť finančné zdroje inej osoby, bez ohľadu na ich právny vzťah. V takomto prípade musí uchádzač alebo záujemca verejnému obstarávateľovi preukázať, že pri plnení zmluvy bude skutočne používať zdroje osoby, ktorej postavenie využíva na preukázanie finančného a ekonomického postavenia. Skutočnosť podľa druhej vety preukazuje záujemca alebo uchádzač písomnou zmluvou uzavretou s osobou, ktorej zdrojmi mieni preukázať svoje finančné a ekonomické postavenie. Z písomnej zmluvy musí vyplývať záväzok osoby, že poskytne plnenie počas celého trvania zmluvného vzťahu. Osoba, ktorej zdroje majú byť použité na preukázanie finančného a ekonomického postavenia, musí preukázať splnenie podmienok účasti týkajúce sa osobného postavenia okrem § 32 ods. 1 písm. e) a nesmú u nej existovať dôvody na vylúčenie podľa § 40 ods. 6 písm. a) až h) a ods. 7 ZVO.
Zobraziť viac
4. Dokumenty/doklady preukazujúce splnenie podmienok účasti týkajúce sa osobného postavenia finančného, ekonomického postavenia a odbornej a technickej spôsobilosti môžu byť podľa § 39 ZVO predbežne nahradené jednotným európskym dokumentom (ďalej aj JED) (viď Príloha č. 5 k SP).
Zobraziť viac
5. Skupina dodávateľov preukazuje splnenie podmienok účasti vo verejnom obstarávaní podľa § 37 ods. 3 ZVO.
6. Ak uchádzač/záujemca nedokáže z objektívnych dôvodov poskytnúť na preukázanie finančného a ekonomického postavenia dokument určený verejným obstarávateľom, môže finančné a ekonomické postavenie preukázať predložením iného dokumentu, ktorý verejný obstarávateľ považuje za vhodný.
Zobraziť viac
Odôvodnenie primeranosti a potreby podmienok účasti podľa § 38 ods. 6 zákona o verejnom obstarávaní: Verejný obstarávateľ vyžaduje predloženie uvedeného dokladu za účelom preverenia ekonomickej a finančnej stability uchádzača a schopnosti zrealizovať zákazku požadovaného rozsahu. Prostredníctvom požadovaného dokladu má možnosť verejný obstarávateľ overiť minimálne jeho pozíciu likvidity.
Zobraziť viac
Technické a odborné schopnosti:
Uchádzač preukazuje svoju technickú alebo odbornú spôsobilosť:
1. podľa § 34 ods. 1 písm. h) zákona o verejnom obstarávaní uvedením opatrení environmentálneho manažérstva, ktoré uchádzač alebo záujemca použije pri plnení zmluvy.
Minimálna úroveň (úrovne) štandardov:
1. V súlade s § 36 ZVO sa vyžaduje predloženie certifikátu vydaného nezávislou inštitúciou, ktorý potvrdzuje splnenie požiadaviek noriem na systém environmentálneho manažérstva uchádzačom, môže využiť schému EÚ pre environmentálne manažérstvo a audit (EMAS) alebo iný systém environmentálneho manažérstva podľa osobitného predpisu alebo iný systém environmentálneho manažérstva založený na príslušných právne záväzných aktoch EÚ alebo medzinárodných normách, na ktorý vydal akreditovaný certifikačný orgán certifikát. Verejný obstarávateľ a obstarávateľ uzná rovnocenné certifikáty vydané príslušnými orgánmi z členských štátov. Verejný obstarávateľ musí prijať aj iné dôkazy predložené uchádzačom, ktoré sú rovnocenné opatreniam environmentálneho riadenia podľa požiadaviek v rámci príslušného systému environmentálneho manažérstva alebo príslušnej normy.
Zobraziť viac
3. Uchádzač alebo záujemca môže na preukázanie technickej spôsobilosti alebo odbornej spôsobilosti využiť technické a odborné kapacity inej osoby, bez ohľadu na ich právny vzťah. V takomto prípade musí uchádzač alebo záujemca verejnému obstarávateľovi preukázať, že pri plnení zmluvy bude skutočne používať kapacity osoby, ktorej spôsobilosť využíva na preukázanie technickej spôsobilosti alebo odbornej spôsobilosti. Skutočnosť podľa druhej vety preukazuje záujemca alebo uchádzač písomnou zmluvou uzavretou s osobou, ktorej technickými a odbornými kapacitami mieni preukázať svoju technickú spôsobilosť alebo odbornú spôsobilosť. Z písomnej zmluvy musí vyplývať záväzok osoby, že poskytne svoje kapacity počas celého trvania zmluvného vzťahu. Osoba, ktorej kapacity majú byť použité na preukázanie technickej spôsobilosti alebo odbornej spôsobilosti, musí preukázať splnenie podmienok účasti týkajúce sa osobného postavenia a nesmú u nej existovať dôvody na vylúčenie podľa § 40 ods. 6 písm. a) až h) a ods. 7; oprávnenie dodávať tovar, uskutočňovať stavebné práce, alebo poskytovať službu preukazuje vo vzťahu k tej časti predmetu zákazky, na ktorú boli kapacity záujemcovi alebo uchádzačovi poskytnuté.
Zobraziť viac
Odôvodnenie: overenie min. technickej spôsobilosti z hľadiska environmentálneho prístupu pri realizácii predmetu zákazky.

Postup
Čas na predkladanie ponúk: 12:00
Jazyky, v ktorých sa môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť: slovenčina 🗣️
čeština 🗣️
Lehota viazanosti ponuky: 2017-09-30 📅
Dátum otvárania ponúk: 2016-11-07 📅
Čas otvárania ponúk: 13:00
Miesto: Kontaktné miesto verejného obstarávateľa: E&L Consulting, s.r.o., Sabinovská 12, 821 02 Bratislava, zasadačka č, 105, 1. poschodie.
Ďalšie informácie:
Otváranie časti ponúk Ostatné je neverejné. Otváranie časti ponúk Kritériá bude na mieste a v čase oznámenom uchádzačom podľa § 52 ods. 2 a ods. 3 ZVO.

Verejný obstarávateľ
Totožnosť
Národné registračné číslo: 36717398
Iný typ verejného obstarávateľa: § 8 ods. 1 písm. a) ZVO
Kontakt
Kontaktné miesto: Ing. Hilda Gajdošová, E&L Consulting, s.r.o., Sabinovská 12, 821 02 Bratislava
Adresa URL dokumentov: https://www.uvo.gov.sk/private/profily/detail/16158/zakazky/403543/dokumenty 🌏

Odkaz
Ďalšie informácie
1. Verejný obstarávateľ vylúči z verejného obstarávania uchádzača, ak na základe dôveryhodných informácií má dôvodné podozrenie, že uchádzač uzavrel v danom verejnom obstarávaní s iným hospodárskym subjektom dohodu narúšajúcu hospodársku súťaž § 40 ods. 6 písm. g) ZVO.
Zobraziť viac
2. Verejný obstarávateľ si v nadväznosti na ustanovenia § 57 ZVO vyhradzuje právo zrušiť použitý spôsob zadávania zákazky, nepristúpiť k podpísaniu zmluvy, a to bez finančných nárokov všetkých strán a ďalej postupovať v súlade s platným zákonom o verejnom obstarávaní a pokynmi poskytovateľa nenávratného finančného príspevku.
Zobraziť viac
3. Úspešný uchádzač ako dodávateľ sa zaväzuje strpieť výkon kontroly/auditu súvisiaceho s dodávkou tovaru kedykoľvek počas platnosti a účinnosti príslušnej zmluvy o poskytnutí NFP uzavretej objednávateľom ako prijímateľom NFP za účelom financovania predmetných tovarov, a to zo strany oprávnených osôb na výkon kontroly/auditu v zmysle príslušných právnych predpisov SR a EÚ, najmä zákona č. 528/2008 Z. z. o pomoci a podpore poskytovanej z fondov Európskej únie v znení neskorších predpisov a zákona č. 357/2015 Z .z. o finančnej kontrole a audite a o zmene a doplnení niektorých zákonov a príslušnej Zmluvy o nenávratnom finančnom príspevku a jej príloh vrátane Všeobecných zmluvných podmienok pre také zmluvy a poskytnúť týmto orgánom riadne a včas všetku potrebnú súčinnosť. Porušenie tejto povinnosti dodávateľa je podstatným porušením zmluvy, ktoré oprávňuje objednávateľa od zmluvy odstúpiť.
Zobraziť viac
4. Verejný obstarávateľ si ako objednávateľ vyhradzuje právo odstúpiť od zmluvy s úspešným uchádzačom ako dodávateľom bez akýchkoľvek sankcií, v prípade, kedy ešte nedošlo k plneniu zo zmluvy medzi objednávateľom a dodávateľom a výsledky administratívnej finančnej kontroly poskytovateľa nenávratného finančného príspevku neumožňujú financovanie výdavkov vzniknutých z obstarávania tovarov, služieb, stavebných prác alebo iných postupov.
Zobraziť viac
5. Toto verejné obstarávanie bude realizované prostredníctvom systému EVO, ktorý prevádzkuje ÚVO okrem predkladania ponuky a vyhodnocovania ponuky, ktorú uchádzač doručí v lehote na predkladanie ponúk v listinnej podobe osobne cez podateľňu alebo poštovou zásielkou na adresu kontaktného miesta verejného obstarávateľa. Je potrebné, aby uchádzač postupoval v zmysle pokynov uvedených na internetovej stránke ÚVO http://www.evo.gov.sk. Registráciu záujemca vykoná cez portál EVO s publikovanými zákazkami. Prístup k súťažným podkladom v systéme EVO získa záujemca registráciou k predmetnej zákazke č. 42.01. Záujemca obdrží po schválení registrácie verejným obstarávateľom informačný e-mail o zaradení do zadávania zákazky. Schválením registrácie záujemcu verejným obstarávateľom získava záujemca priamy prístup k súťažným podkladom a týmto sa považujú súťažné podklady za odovzdané a prevzaté záujemcom. Priamy a neobmedzený prístup k súťažným podkladom získa uchádzač na profile verejného obstarávateľa.
Zobraziť viac
6. Komunikácia a výmena informácií medzi ver.obstarávateľom a záujemcami/uchádzačmi sa na základe §187 ods. 8 ZVO uskutoční písomne prostredníctvom pošty, iného doručovateľa, faxom, elektronicky a kombináciou uvedených spôsobov.
7. Úspešní uchádzači sú povinní poskytnúť verejnému obstarávateľovi riadnu súčinnosť potrebnú na uzavretie zmluvy najneskôr do 10 pracovných dní odo dňa kedy boli na to vyzvaní.
8. Úspešný uchádzač, jeho subdodávatelia podľa § 41 zákona o verejnom obstarávaní a jeho osoby podľa § 33 ods. 2 a § 34 ods. 3 zákona o verejnom obstarávaní sú povinní na účely poskytnutia riadnej súčinnosti potrebnej na uzavretie zmluvy, mať ku dňu podpisu zmluvy v registri konečných užívateľov výhod zapísaných konečných užívateľov výhod.
Zobraziť viac
9. Zmluva nadobudne platnosť podpisom zmluvných strán a účinnosť dňom nasledujúcim po dni jej zverejnenia v podľa § 47a zák. č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov.
10. Verejný obstarávateľ bude mať právo v nadväznosti na dôvody uvedené v § 19 ZVO odstúpiť od zmluvy.

Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Poštová adresa: Dunajská 68, P.O.Box 58
Poštové mesto: Bratislava 24
Poštové smerovacie číslo: 820 04
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Telefón: +421 250264176 📞
Fax: +421 250264219 📠
Internetová adresa: http://www.uvo.gov.sk 🌏
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Zdroj: OJS 2016/S 190-340511 (2016-09-28)
Oznámenia o zadaní zákazky (2017-05-12)
Objekt
Metaúdaje oznámenia
Typ dokumentu: Oznámenia o zadaní zákazky

Postup
Typ ponuky: Neuplatniteľné

Odkaz
Dátumy
Dátum odoslania: 2017-05-12 📅
Dátum zverejnenia: 2017-05-17 📅
Identifikátory
Číslo oznámenia: 2017/S 094-183614
Odkazuje na oznámenie: 2016/S 190-340511
Číslo Ú. v. S: 94

Objekt
Miesto výkonu
Hlavné miesto alebo miesto výkonu:
Sídlo verejného obstarávateľa: Obalprint, a.s., Lučenecká cesta 8310, 960 01 Zvolen.

Odkaz
Ďalšie informácie
Verejné obstarávanie je zrušené podľa § 57 ods. 1 písm. b) ZVO z dôvodu, že nebola predložená ani jedna ponuka. Verejné obstarávanie bude opätovne vyhlásené a bude predmetom opätovného uverejnenia.

Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Poštová adresa: Ružová dolina 10, P.O.Box 98
Poštové mesto: Bratislava
Poštové smerovacie číslo: 820 05
Služba, od ktorej možno získať informácie o postupe preskúmania
Rovnaké ako: Recenzia tela
Zdroj: OJS 2017/S 094-183614 (2017-05-12)