Ochranná nádrž Padelky – vegetačné úpravy

Mesto Myjava

Vegetačné úpravy zahŕňajú zatrávnenie svahov hrádze, zemníka ako aj plôch poznačených stavebnou činnosťou.
V rámci tohto objektu budú vysadené aj vegetačné pásy. Stavba je zaradená do III. kategórie vodných stavieb.
Šírka vegetačných pásov je 12 m. Zákazka zahŕňa po dobu min 3 rokov aj odstránenie trávnatého krytu – v prvom roku 2 x za rok a v ostatných dvoch rokoch min. 1 x ročne, ďalej zákazka zahŕňa kontrolu a opravu oplotenia po zimnom období, ako aj utlačenie zeminy okolo vysadených stromov a kríkov po ukončení zimného obdobia Podrobný opis je v súťažných podkladoch, PD a výkaze výmer.

Termín

Lehota na predkladanie ponúk bola 2014-10-15. Verejné obstarávanie bolo zverejnené na 2014-09-17.

Kto? Čo? Kde?
História obstarávania
Dátum Dokument
2014-09-17 Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
2014-09-19 Dodatočné informácie
2014-12-10 Dodatočné informácie
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania (2014-09-17)
Objekt
Rozsah obstarávania
Názov: Výsadba a údržba zelených plôch
Množstvo alebo rozsah:
Na výsadbu vegetačných pásov bude potrebných 9 850 ks drevín, na brehové porasty bude potrebných 2 060 ks sadeníc, výsadba v ochrannej nádrži bude 600 ks drevín; zatrávnená plocha je 44 000 m².Podrobná špecifikácia je uvedená v súťažných podkladoch PD a výkaze výmer.772 562,97
Zobraziť viac
Celková hodnota obstarávania: 772 562,97 💰
Metaúdaje oznámenia
Pôvodný jazyk: slovenčina 🗣️
Typ dokumentu: Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Povaha zákazky: Služby
Predpis: Európska únia
Spoločný slovník obstarávania (CPV)
Kód: Výsadba a údržba zelených plôch 📦

Postup
Typ konania: Verejná súťaž
Typ ponuky: Ponuka pre všetky časti
Kritériá udeľovania
Najnižšia cena

Verejný obstarávateľ
Totožnosť
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Typ obstarávateľa: Iné
Názov obstarávateľa: Mesto Myjava
Poštová adresa: Nám. M. R. Štefánika 560/4
Poštové smerovacie číslo: 907 14
Poštové mesto: Myjava
Kontakt
E-mail: jarmila.slukova@myjava.sk 📧
Telefón: +421 346907206 📞
Fax: +421 346212597 📠

Odkaz
Dátumy
Dátum odoslania: 2014-09-17 📅
Lehota na predloženie ponúk: 2014-10-15 📅
Dátum zverejnenia: 2014-09-19 📅
Identifikátory
Číslo oznámenia: 2014/S 180-317800
Odkazuje na oznámenie: 2014/S 178-314725
Číslo Ú. v. S: 180
Ďalšie informácie
1. Súťažné podklady budú poskytnuté záujemcovi na základe písomnej žiadosti doručenej na adresu kontaktného miesta alebo na základe žiadosti zaslanej elektronickou poštou na adresu: jarmila.slukova@myjava.sk. 2. Po prijatí žiadosti o poskytnutie súťažných podkladov budú tieto záujemcovi odoslané elektronicky vo formáte pdf. na mailovú adresu uvedenú v žiadosti. 3. Verejný obstarávateľ odporúča záujemcom, aby si vyžiadali súťažné podklady aj vtedy, ak ich získajú v profile. V prípade, že verejný obstarávateľ nebude poznať identifikačné údaje záujemcov, nevie zabezpečiť doručenie vysvetlení, zmien, resp. doplnení iných informácií, ktoré by mohli mať vplyv na vypracovanie kvalifikovanej ponuky. 4. Uchádzač vo svojej ponuke predloží čestné vyhlásenie: — že je viazaný svojou ponukou do termínu viazanosti ponúk, — že bez výhrad súhlasí s podmienkami verejného obstarávateľa, — že všetky doklady a údaje uvedené v ponuke sú úplné a pravdivé, — o obchodnom tajomstve. Požadované doklady musia byť opečiatkované a podpísaní osobami oprávnenými konať v mene uchádzača. 5. Verejný obstarávateľ požaduje predloženie ponuky v jednom originálnom vyhotovení a jednej naskenovanej kópii v digitálnej forme v čitateľnom formáte (napr. pdf) na pamäťovom médiu pre účely zverejnenia ponúk v profile verejného obstarávateľa na webovej stránke UVO. Dokumenty , ktoré sú podpísané alebo obsahujú odtlačok pečiatky, predkladajú sa v elektronickej podobe s uvedením mena a priezviska osôb, ktoré dokumenty podpísali a dátum podpisu, bez uvedenia podpisu týchto osôb a odtlačku. 6. Ak by ktorýkoľvek doklad podľa uchádzača obsahoval osobné údaje podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, je uchádzač povinný zabezpečiť nečitateľnosť takýchto údajov na príslušnej listine alebo dokumente v elektronickej podobe a zabezpečiť pre verejného obstarávateľa súhlas so spracovaním týchto osobných údajov na účely verejného obstarávania. 7. Pre všetky prípadné požiadavky uvedené v tejto výzve na predkladanie ponúk, ktoré sa viažu na konkrétneho výrobcu , výrobný postup, značku, patent, typ, krajinu platí, že boli uvedené za účelom dostatočne presného a zrozumiteľného opisu požiadavky a akceptujú sa ako tieto tak aj ekvivalentné. 8. Termín ukončenia stavby je do 30.11.2015, tento termín je záväzný a nemenný, z dôvodu vyhlásenej výzvy na predkladanie žiadostí o NFP OPŽP kód výzvy OPŽP-PO2-14-1. 10. S úspešným uchádzačom bude uzavretá zmluva len v prípade zabezpečenia spolufinancovania projektu zo zdrojov Kohézneho fondu a štátneho rozpočtu na predmetnú zákazku v celom rozsahu oprávnených nákladov z hodnoty zákazky na základe výsledkov VO.
Zobraziť viac

Objekt
Rozsah obstarávania
Krátky popis:
Vegetačné úpravy zahŕňajú zatrávnenie svahov hrádze, zemníka ako aj plôch poznačených stavebnou činnosťou.
V rámci tohto objektu budú vysadené aj vegetačné pásy. Stavba je zaradená do III. kategórie vodných stavieb.
Šírka vegetačných pásov je 12 m. Zákazka zahŕňa po dobu min 3 rokov aj odstránenie trávnatého krytu – v prvom roku 2 x za rok a v ostatných dvoch rokoch min. 1 x ročne, ďalej zákazka zahŕňa kontrolu a opravu oplotenia po zimnom období, ako aj utlačenie zeminy okolo vysadených stromov a kríkov po ukončení zimného obdobia Podrobný opis je v súťažných podkladoch, PD a výkaze výmer.
Zobraziť viac
Množstvo alebo rozsah:
Na výsadbu vegetačných pásov bude potrebných 9 850 ks drevín, na brehové porasty bude potrebných 2 060 ks sadeníc, výsadba v ochrannej nádrži bude 600 ks drevín; zatrávnená plocha je 44 000 m².
Podrobná špecifikácia je uvedená v súťažných podkladoch PD a výkaze výmer.
Trvanie: 8 mesiacov
Referenčné číslo: NZ 01/2014
Názov projektu alebo programu financovaného z prostriedkov EÚ: Operačný program Životné prostredie; Prioritná os: Ochrana pred povodňami.
Miesto výkonu
Hlavné miesto alebo miesto výkonu: k.ú. Turá Lúka.

Právne, ekonomické, finančné a technické informácie
Podmienky účasti
Vhodnosť vykonávať profesijnú činnosť:
1. Uchádzač musí spĺňať podmienky účasti uvedené v § 26 ods. 1 zákona o verejnom obstarávaní. Ich splnenie preukáže podľa § 26 ods. 2, ods. 4, ods. 5 alebo § 128 ods. 1 zákona o verejnom obstarávaní.
2. Podľa § 32 ods. 11 zákona o verejnom obstarávaní splnenie podmienok účasti možno preukázať čestným vyhlásením uchádzača, pričom doklady, preukazujúce splnenie podmienok účasti predkladá verejnému obstarávateľovi úspešný uchádzač podľa § 44 ods. 1 zákona o verejnom obstarávaní v čase a spôsobom, určeným verejným obstarávateľom.
Zobraziť viac
3. Podnikateľ zapísaný v zozname podnikateľov podľa zákona o verejnom obstarávaní v znení účinnom od 1.7.2013 (t. j. podnikateľ, ktorý o zapísanie do zoznamu podnikateľov požiadal po 30.6.2013 a ktorému Úrad pre verejné obstarávanie (ďalej len úrad) vydal výpis zo zoznamu podnikateľov vo forme elektronického odpisu) nie je povinný v procese verejného obstarávania predkladať doklady na preukázanie splnenia podmienok účasti týkajúcich sa osobného postavenia podľa § 26 ods. 2 zákona o verejnom obstarávaní na základe skutočnosti, že verejný obstarávateľ v takomto prípade bude v zmysle § 33 ods. 4 zákona o verejnom obstarávaní vyhodnocovať splnenie podmienok účasti uvedených v § 26 ods. 1 zákona o verejnom obstarávaní spôsobom podľa § 128 ods. 3 zákona o verejnom obstarávaní.
Zobraziť viac
4. Podnikateľ zapísaný v zozname podnikateľov podľa zákona o verejnom obstarávaní v znení účinnom do 30.6.2013 (t. j. podnikateľ, ktorý o zapísanie do zoznamu podnikateľov požiadal do 30.6.2013 a ktorému úrad vydal potvrdenie o zapísaní do zoznamu podnikateľov v listinnej podobe) nie je povinný v procese verejného obstarávania predkladať toto potvrdenie na základe skutočnosti, že verejný obstarávateľ v takomto prípade bude v zmysle § 33 ods. 4 zákona o verejnom obstarávaní vyhodnocovať splnenie podmienok účasti uvedených v § 26 ods. 1 zákona o verejnom obstarávaní spôsobom podľa § 128 ods. 3 zákona o verejnom obstarávaní. Avšak je potrebné, aby tento podnikateľ preukázal v procese verejného obstarávania, že spĺňa aj podmienky účasti podľa § 26 ods. 1 písm. i) a j), príp. aj podľa písm. h) zákona o verejnom obstarávaní, ak ani tento údaj potvrdenie neobsahuje. Splnenie týchto podmienok účasti môže podnikateľ zapísaný v zozname podnikateľov podľa zákona o verejnom obstarávaní v znení účinnom do 30.6.2013 preukázať tým, že v ponuke predloží doklady na preukázanie splnenia týchto podmienok [§ 26 ods. 1 písm. i) a j), príp. aj písm. h) zákona o verejnom obstarávaní, t. j. čestné vyhlásenia podľa § 26 ods. 2 písm. g), príp. aj písm. f) zákona o verejnom obstarávaní.
Zobraziť viac
5. Ak podnikateľ zapísaný v zozname podnikateľov podľa zákona o verejnom obstarávaní v znení účinnom do 30.6.2013 opomenie v ponuke predložiť doklady na preukázanie splnenia podmienok účasti podľa § 26 ods. 1 písm. i) a j), príp. aj písm. h) zákona o verejnom obstarávaní, t. j. čestné vyhlásenia podľa § 26 ods. 2 písm. g), príp. písm. f) zákona o verejnom obstarávaní, verejný obstarávateľ ho písomne požiada o doplnenie týchto dokladov. Podnikateľ môže doplniť doklady jedným z týchto spôsobov:
Zobraziť viac
a) doplnením dokladov prostredníctvom oznámenia o zmene údajov, ktorého vzor úrad zverejňuje na svojom webovom sídle, s priložením dokladov podľa § 26 ods. 2 písm. g), príp. aj písm. f) zákona o verejnom obstarávaní;
b) predložením dokladov preukazujúcich splnenie podmienok účasti podľa § 26 ods. 1 písm. i) a j), príp. aj písm. h) zákona o verejnom obstarávaní, t. j. čestné vyhlásenia podľa § 26 ods. 2 písm. g), príp. aj písm. f) tohto zákona priamo verejnému obstarávateľovi.
Zobraziť viac
6. V zmysle § 33 ods. 4 zákona o verejnom obstarávaní verejný obstarávateľ uzná rovnocenné potvrdenie vydané príslušným orgánom iného členského štátu, ktorým uchádzač preukazuje splnenie podmienok účasti vo verejnom obstarávaní. Verejný obstarávateľ musí prijať aj iný rovnocenný doklad predložený uchádzačom.
Zobraziť viac
7. Skupina dodávateľov preukazuje splnenie podmienok účasti týkajúcich sa osobného postavenia za každého člena skupiny osobitne. Splnenie podmienky účasti podľa § 26 ods. 1 písm. f) zákona o verejnom obstarávaní preukazuje člen skupiny len vo vzťahu k tej časti predmetu zákazky, ktorú má zabezpečiť.
Zobraziť viac
8. Splnenie podmienky účasti podľa § 26 ods. 1 písm. g) zákona o verejnom obstarávaní preukazuje verejný obstarávateľ.
Odôvodnenie – odôvodnenie primeranosti podmienky v zmysle § 32 ods. 6:
— podmienky účasti na osobné postavenie vyplývajú z § 26 zákona. Vyžaduje sa predloženie originálov alebo úradne osvedčených kópií všetkých dokladov.
Ekonomická a finančná situácia:
Uchádzač preukáže doklady podľa:
1. podľa § 27 ods. 1 písm. a.) zákona. Verejný obstarávateľ požaduje predloženie – vyjadrenia banky alebo ekvivalentného dokladu od banky alebo pobočky zahraničnej banky alebo zahraničnej banky, v ktorej má uchádzač vedený účet, o schopnosti uchádzača plniť finančné záväzky.
Zobraziť viac
Vyjadrenie banky alebo ekvivalentný doklad musí obsahovať informáciu o tom, že uchádzač nie je v nepovolenom debete v prípade splácania úveru dodržuje splátkový kalendár a je schopný plniť si svoje finančné záväzky. K vyjadreniu banky alebo bánk alebo ekvivalentného dokladu uchádzač zároveň predloží čestné vyhlásenie podpísané štatutárnym orgánom uchádzača, že nemal a nemá vedené účty ani záväzky v iných bankách ako v tých, od ktorých predložil vyššie uvedené potvrdenie resp. ekvivalentné doklady;
Zobraziť viac
2. v prípade, že uchádzač využije na preukázanie ekonomického a finančného postavenia finančné zdroje inej osoby, bez ohľadu na ich právny vzťah v čase podania ponuky, je uchádzač povinný verejnému obstarávateľovi preukázať, že pri plnení zmluvy bude môcť reálne disponovať so zdrojmi osoby, ktorej postavenie využíva na preukázanie finančného a ekonomického postavenia. Túto skutočnosť uchádzač preukáže písomnou zmluvou uzavretou s tou osobou, obsahujúcou záväzok osoby, ktorej zdrojmi mieni preukázať svoje finančné a ekonomické postavenie, že táto osoba poskytne plnenie počas celého trvania zmluvného vzťahu;
Zobraziť viac
3. osoba, ktorej zdroje majú byť použité na preukázanie finančného a ekonomického postavenia musí spĺňať podmienky účasti podľa § 26 ods. 1 zákona vo vzťahu k tej časti predmetu zákazky, na ktorú boli zdroje uchádzačovi poskytnuté. Ak uchádzač preukáže finančné a ekonomické postavenie zdrojmi inej osoby a počas trvania zmluvy dôjde k plneniu, ktorého sa toto preukazovanie týka, uchádzač je oprávnený toto plnenie poskytnúť len sám alebo prostredníctvom tej osoby, písomnou zmluvou s ktorou toto postavenie preukázal;
Zobraziť viac
4. splnenie podmienok účasti môže uchádzač preukázať čestným vyhlásením podľa § 32 ods. 11 zákona, pričom z uchádzačom predloženého predmetného čestného vyhlásenia musí byť jednoznačne zrejmé, že rozsahom, obsahom aj spôsobom spĺňa podmienky účasti preukazované týmto čestným vyhlásením stanovené verejným obstarávateľom a uvedené v tomto bode výzvy a je schopný túto skutočnosť preukázať;
Zobraziť viac
5. v prípade uchádzača, ktorého tvorí skupina dodávateľov zúčastnená na verejnom obstarávaní, požaduje sa preukázanie splnenia podmienok účasti podľa tohto bodu výzvy za všetkých členov skupiny spoločne.
Odôvodnenie primeranosti určenej podmienky účasti k predmetu zákazky podľa § 32 ods. 6 zákona – požiadavky sú primerané a jej potreba zahrnutia sleduje cieľ, vybrať schopného zhotoviteľa ktorý si bude plniť všetky svoje záväzky včas a bude schopný vzhľadom k predpokladanej hodnote zákazky, lehote splatnosti a spôsob úhrad pokryť finančné náklady spojené s plnením predmetu zákazky.
Zobraziť viac
Doklady a dokumenty, ktorými uchádzač preukazuje osobné postavenie musia byť v ponuke predložené ako originály alebo ich úradne overené kópie.
Minimálna úroveň (úrovne) štandardov: už uvedené v bode III.2.2)
Technické a odborné schopnosti:
1. Uchádzač predloží podľa § 28 ods. 1 písm. a) zákona o verejnom obstarávaní – zoznam poskytnutých služieb rovnakého alebo podobného charakteru ako predmet zákazky , za predchádzajúce 3 roky, resp. za obdobie , ktoré sú dostupné v závislosti od vzniku prevádzkovania činnosti. Zoznam bude doplnený potvrdeniami o kvalite poskytnutia služieb, s uvedením názvu a sídla odberateľa, ceny, lehoty dodania a kontaktnej osoby. Ak objednávateľom bol verejný obstarávateľ podľa zákona o verejnom obstarávaní, dôkaz o plnení potvrdí tento verejný obstarávateľ. Ak objednávateľom bola iná osoba ako verejný obstarávateľ, dôkaz o plnení potvrdí objednávateľ. Ak to nie je možné, vyhlásením uchádzača o ich uskutočnení. Za zákazku podobného charakteru ako predmet zákazky sa bude považovať – výsadba a starostlivosť na lesnej alebo nelesnej pôde (vetrolamy a iné vegetačné úpravy) zrealizované v min. rozsahu 4,4 ha jednej zákazky. Zoznam musí byť predložený ako originál, alebo úradne overená kópia.
Zobraziť viac
Odôvodnenie primeranosti určenej podmienky účasti k predmetu zákazky podľa § 32 ods. 6 zákona o verejnom obstarávaní – verejný obstarávateľ touto požiadavkou primerane preveruje skúsenosti s poskytovaním služieb rovnakého alebo podobného charakteru ako je predmet zákazky. Dôkaz o minimálne 3 poskytnutiach služieb v požadovanej oblasti je primeraný hodnote zákazky a je stanovený nediskriminačne, aby sa verejnej súťaže mohol zúčastniť čo najväčší počet uchádzačov.
Zobraziť viac
2. Uchádzač predloží podľa § 28 ods. 1 písm. g) zákona o verejnom obstarávaní – údaje o vzdelaní a odbornej praxi vedúcich zamestnancov a osôb zodpovedných za plnenie zmluvy.
Odôvodnenie primeranosti určenej podmienky účasti k predmetu zákazky podľa § 32 ods. 6 zákona o verejnom obstarávaní – vysokú odbornosť, ako podmienku splnenia účasti, ktorú verejný obstarávateľ požaduje, je zárukou kvalitného plnenia predmetu zákazky vzhľadom na náročnosť zákazky.
Zobraziť viac
3. Uchádzač predloží podľa § 29 zákona o verejnom obstarávaní – certifikát podľa normy ISO 9001:2008 systém manažérstva kvality v oblasti služby výsadby drevín a kríkov na nelesnej pôde ( vetrolamy, vegetačné pásy, parky...) alebo iné rovnocenné osvedčenia vydané príslušnými orgánmi členských štátov.
Zobraziť viac
Odôvodnenie primeranosti určenej podmienky účasti k predmetu zákazky podľa § 32 ods. 6 zákona o verejnom obstarávaní – predložením požadovaných certifikátov a dokumentov uchádzač preukáže zabezpečenie potrebnej kvality, ktorá je nutná vzhľadom k zodpovednosti, rozsahu , charakteru a zabezpečenia predmetu zákazky.
Zobraziť viac
4. Doklady a dokumenty, ktorými uchádzač preukazuje technickú a odbornú spôsobilosť musia byť v ponuke predložené ako originály alebo ich úradne overené kópie.
5. Ak uchádzač nemá sídlo v SR a krajina v jeho sídle požadované doklady nevydáva, verejný obstarávateľ prijme aj iný doklad (ekvivalent), ktorým uchádzač preukáže splnenie požadovanej podmienky.
Minimálna úroveň (úrovne) štandardov:
1. Verejný obstarávateľ požaduje, aby uchádzač v rámci tohto zoznamu preukázal, že zrealizoval zákazku/y rovnakého alebo obdobného charakteru za predchádzajúce tri roky, t. j. za predchádzajúce tri roky sa považuje tri priebežné roky, ktoré sa počítajú spätne odo dňa uplynutia lehoty na predkladanie ponúk tejto zákazky, v celkovom min. počte 3 takýchto zákaziek alebo predloží uzatvorené a platné zmluvy o hospodárení na lesných pozemkoch v rozsahu min 200 ha.
Zobraziť viac
Doklady preukazujúce splnenie podmienky účasti podľa § 28 ods. 1 písm. a) zákona o verejnom obstarávaní musia obsahovať minimálne:
a) názov/obchodné meno a sídlo odberateľa;
b) názov/obchodné meno a sídlo zhotoviteľa;
c) predmet zmluvy;
d) miesto plnenia zmluvy;
e) čas plnenia zmluvy (od – do, mesiac, rok);
f) celková zmluvná cena v EUR bez DPH a v EUR s DPH;
g) meno a kontakt na osobu odberateľa, u ktorej si možno overiť tieto údaje. Predložený zoznam (referencie) musí obsahovať vyhlásenie odberateľa o úspešnej realizácii tejto zmluvy a podpis osoby odberateľa s uvedením kontaktu, u ktorej si možno overiť tieto údaje a ktorá toto vyhlásenie za odberateľa potvrdzuje. Zoznam uskutočnených služieb musí byť podpísaný štatutárnym orgánom uchádzača alebo splnomocnenou osobou oprávnenou konať v mene uchádzača (v takom prípade uchádzač predloží splnomocnenie tejto osoby na zastupovanie). Verejný obstarávateľ si vyhradzuje právo overiť každú zrealizovanú zákazku a v prípade nepotvrdenia informácií uvedených v doklade neuznať takúto zákazku. K prepočtu cudzej meny na EUR sa použije kurz Európskej centrálnej banky aktuálneho v dobe, kedy došlo ku skutočnosti rozhodujúcej pre preukázanie splnenia relevantnej podmienky účasti.
Zobraziť viac
2. Odborník č. 1 – požadujeme predložiť meno priezvisko, doklad o vzdelaní a doklad/osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre prácu s lesným reprodukčným materiálom podľa zákona č. 217/2004 Z. z. – vydané Ministerstvom pôdohospodárstva SR alebo iné rovnocenné osvedčenia vydané príslušnými orgánmi členských štátov
Zobraziť viac
Odborník č. 2 – požadujeme predložiť meno priezvisko, doklad o vzdelaní a doklad/osvedčenie o odbornej spôsobilosti na výkon činnosti odborného lesného hospodára podľa zákona č. 326/2005 Z. z. alebo iné rovnocenné osvedčenia vydané príslušnými orgánmi členských štátov
Zobraziť viac
Plnenie zákazky
Požadované zálohy a záruky: nevyžaduje sa
Hlavné podmienky financovania a platobné dojednania a/alebo odkaz na príslušné ustanovenia, ktoré ich upravujú:
Predmet zákazky je spolufinancovaný z Kohézneho fondu Európskej únie a štátneho rozpočtu v rámci programového obdobia na roky 2007-2013, Operačný program Životné prostredie, Prioritná os 2 Ochrana pred povodňami. Platba bude realizovaná formou bezhotovostného platobného styku na základe daňového dokladu vystaveného zmluvnou stranou, splatnosť ktorého je do 60 dní odo dňa jeho doručenia verejnému obstarávateľovi. Verejný obstarávateľ neposkytuje preddavok, ani zálohovú platbu. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Zobraziť viac
Právna forma, ktorú má mať skupina hospodárskych subjektov, ktorej sa má zákazka zadať:
V prípade, ak ponuku do súťaže predloží skupina dodávateľov a ak jej ponuku verejný obstarávateľ príjme, verejný obstarávateľ vyžaduje z dôvodu riadneho plnenia zmluvy, aby skupina dodávateľov pred podpisom zmluvy uzatvorila a predložila verejnému obstarávateľovi zmluvu, ktorá bude zaväzovať zmluvné strany, aby ručili spoločne a nerozdielne za záväzky voči objednávateľovi, vzniknuté pri realizácii predmetu zákazky.
Zobraziť viac
Iné osobitné podmienky:
1. Vzhľadom na skutočnosť, že predmet zákazky bude spolufinancovaný z fondov EÚ a štátneho rozpočtu, verejný obstarávateľ uzavrie zmluvu s úspešným uchádzačom až po overení a schválení procesu verejného obstarávania riadiacim orgánom MŽP SR. S úspešným uchádzačom bude uzavretá zmluva o dielo len v prípade zabezpečenia spolufinancovania projektu zo zdrojov Kohézneho fondu a štátneho rozpočtu na predmetnú zákazku v celom rozsahu oprávnených nákladov z hodnoty zákazky.
Zobraziť viac
2. Predmet zákazky sa realizuje v rámci Kohézneho fondu EÚ a preto sa zhotoviteľ zaväzuje strpieť výkon kontroly/auditu/overovania súvisiaceho s predmetom plnenia počas platnosti a účinnosti zmluvy o poskytnutí NFP, ktorú má verejný obstarávateľ uzatvorenú s poskytovateľom nenávratných finančných príspevkov, a to oprávnenými osobami a poskytnúť im všetku súčinnosť.
Zobraziť viac
Mená a odborné kvalifikácie zamestnancov

Postup
Lehota viazanosti ponuky: 8 mesiacov
Dátum otvárania ponúk: 2014-10-15 📅
Miesto otvárania:
Mesto Myjava, nám. M. R. Štefánika 560/4, 907 01 Myjava. Otváranie ponúk, označených ako „Ostatné” je neverejné.
Miesto: Mesto Myjava, nám. M. R. Štefánika 560/4, 907 01 Myjava. Otváranie ponúk, označených ako „Ostatné” je neverejné.
Jazyky
Jazyk: slovenčina 🗣️

Verejný obstarávateľ
Totožnosť
Národné registračné číslo: 00309745
Iný typ verejného obstarávateľa: Other
Národné registračné číslo: 31797903
Kontakt
Kontaktné miesto: Mesto Myjava
Ing. Jarmila Sluková

Odkaz
Dátumy
Dátum zverejnenia: 2014-09-17 📅
Identifikátory
Referenčné číslo, ktoré pridelil verejný obstarávateľ: NZ 01/2014
Číslo oznámenia v Ú. v. EÚ S: 2014/S 178-314725
Ďalšie informácie
1. Súťažné podklady budú poskytnuté záujemcovi na základe písomnej žiadosti doručenej na adresu kontaktného miesta alebo na základe žiadosti zaslanej elektronickou poštou na adresu: jarmila.slukova@myjava.sk.
2. Po prijatí žiadosti o poskytnutie súťažných podkladov budú tieto záujemcovi odoslané elektronicky vo formáte pdf. na mailovú adresu uvedenú v žiadosti.
3. Verejný obstarávateľ odporúča záujemcom, aby si vyžiadali súťažné podklady aj vtedy, ak ich získajú v profile. V prípade, že verejný obstarávateľ nebude poznať identifikačné údaje záujemcov, nevie zabezpečiť doručenie vysvetlení, zmien, resp. doplnení iných informácií, ktoré by mohli mať vplyv na vypracovanie kvalifikovanej ponuky.
Zobraziť viac
4. Uchádzač vo svojej ponuke predloží čestné vyhlásenie:
— že je viazaný svojou ponukou do termínu viazanosti ponúk,
— že bez výhrad súhlasí s podmienkami verejného obstarávateľa,
— že všetky doklady a údaje uvedené v ponuke sú úplné a pravdivé,
— o obchodnom tajomstve.
Požadované doklady musia byť opečiatkované a podpísaní osobami oprávnenými konať v mene uchádzača.
5. Verejný obstarávateľ požaduje predloženie ponuky v jednom originálnom vyhotovení a jednej naskenovanej kópii v digitálnej forme v čitateľnom formáte (napr. pdf) na pamäťovom médiu pre účely zverejnenia ponúk v profile verejného obstarávateľa na webovej stránke UVO. Dokumenty , ktoré sú podpísané alebo obsahujú odtlačok pečiatky, predkladajú sa v elektronickej podobe s uvedením mena a priezviska osôb, ktoré dokumenty podpísali a dátum podpisu, bez uvedenia podpisu týchto osôb a odtlačku.
Zobraziť viac
6. Ak by ktorýkoľvek doklad podľa uchádzača obsahoval osobné údaje podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, je uchádzač povinný zabezpečiť nečitateľnosť takýchto údajov na príslušnej listine alebo dokumente v elektronickej podobe a zabezpečiť pre verejného obstarávateľa súhlas so spracovaním týchto osobných údajov na účely verejného obstarávania.
Zobraziť viac
7. Pre všetky prípadné požiadavky uvedené v tejto výzve na predkladanie ponúk, ktoré sa viažu na konkrétneho výrobcu , výrobný postup, značku, patent, typ, krajinu platí, že boli uvedené za účelom dostatočne presného a zrozumiteľného opisu požiadavky a akceptujú sa ako tieto tak aj ekvivalentné.
Zobraziť viac
8. Termín ukončenia stavby je do 30.11.2015, tento termín je záväzný a nemenný, z dôvodu vyhlásenej výzvy na predkladanie žiadostí o NFP OPŽP kód výzvy OPŽP-PO2-14-1.
10. S úspešným uchádzačom bude uzavretá zmluva len v prípade zabezpečenia spolufinancovania projektu zo zdrojov Kohézneho fondu a štátneho rozpočtu na predmetnú zákazku v celom rozsahu oprávnených nákladov z hodnoty zákazky na základe výsledkov VO.

Doplňujúce informácie
Recenzia tela
Názov: Úrad pre verejné obstarávanie
Poštová adresa: Dunajská 68, P.O.Box 58
Poštové mesto: Bratislava 24
Poštové smerovacie číslo: 820 04
Krajina: Slovensko 🇸🇰
Telefón: +421 250264176 📞
Internetová adresa: http://www.uvo.gov.sk 🌏
Fax: +421 250264219 📠
Zdroj: OJS 2014/S 180-317800 (2014-09-17)
Dodatočné informácie (2014-09-19)
Objekt
Metaúdaje oznámenia
Typ dokumentu: Dodatočné informácie

Odkaz
Dátumy
Dátum odoslania: 2014-09-19 📅
Lehota na predloženie ponúk: 2014-11-03 📅
Dátum zverejnenia: 2014-09-24 📅
Identifikátory
Číslo oznámenia: 2014/S 183-323041
Odkazuje na oznámenie: 2014/S 180-317800
Číslo Ú. v. S: 183
Zdroj: OJS 2014/S 183-323041 (2014-09-19)
Dodatočné informácie (2014-12-10)
Odkaz
Dátumy
Dátum odoslania: 2014-12-10 📅
Dátum zverejnenia: 2014-12-13 📅
Identifikátory
Číslo oznámenia: 2014/S 241-424178
Číslo Ú. v. S: 241
Zdroj: OJS 2014/S 241-424178 (2014-12-10)